Joanna Stanilewicz

Popularność: 930
Bardzo dobry coach (8)
Jestem akredytowanym coachem ACC ICF pracującym w oparciu o metodykę Coach Wise, wykorzystującym wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, posiadającym ugruntowane doświadczenie zawodowe oraz wiedzę biznesową. Specjalizuję się w pracy z tzw. high potentials, czyli osobami o dużym potencjale intelektualnym, którym zależy na jak najgłębszej samorealizacji. Obszary, w których pracuję najczęściej z klientami to m.in.: zmiana zawodowa, awans, wizja rozwoju biznesu, cele w życiu, relacje międzyludzkie, innowacje, przywództwo, nauka nowych umiejętności, zmiana postaw. Prywatnie jestem osobą ciekawą świata i ludzi. W każdym człowieku dostrzegam pokłady talentów oraz dobra, które czekają aż zostaną dostrzeżone i pomnożone... Zapraszam serdecznie na swoje miejsce w sieci: www.apertumquadrum.wordpress.com Kwalifikacje zawodowe: - ACC ICF, akredytacja międzynarodowa na okres 2018-2021 - Program Coach Wise Equipped: Coaching Centre, październik 2014 – maj 2015, - Program Coach Wise Essentials: Coaching Centre, wrzesień 2014 – październik 2014. Wykształcenie: - Mgr Administracji, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, - Studia Podyplomowe, Rachunkowość, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, - Studia Podyplomowe, BHP i Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem: Wyższa Szkoła Zarządzania i Ochroną Pracy, - Psychologia, Uniwersytet Warszawski - specjalność kliniczna dziecka i rodziny, - Studium Psychoterapii, Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich Wybrane kursy i warsztaty z zakresu coachingu: -Praktyczne umiejętności coachingowe wykorzystywane w różnego typu rozmowach menedżerskich, CoachingCentre, kwiecień 2020 -Coachingowy styl zarządzania. Emocje. Motywacja. Zaangażowanie, HPR Group, wrzesień 2017 -Zaawansowana praca z przekonaniami. Pytania diagnozujące i wznoszące, Szkoła Coachingu Lilianna Kupaj, wrzesień 2017 -Firmowe rewolucje, czyli o kluczowych metodach i narzędziach skutecznego wprowadzania zmian, SPC, Iwona Sorbian, wrzesień 2017 - Wgląd w głąb. 3 coachingowe sposoby budowania świadomości klienta, EMCC Poland, wrzesień 2017 - Coaching wobec rosnącej kompleksowości biznesu, ICF Mazowsze, styczeń 2017, - Core quadrant Daniel Ofman, Spotkanie Klubu Coacha, Laboratorium Psychologii Procesu, kwiecień 2015, - Coaching w biznesie, One 4 Business Rafał Szewczak, kwiecień 2015, - Metamorfozy świadomości. Potęga wartości, głębia emocji, siła komptenecji w coachingu, ICF Mazowsze, kwiecień 2015 - Coaching przedsiębiorczości, One 4 Business Rafał Szewczak, listopad 2014 - Siatka celów. O generowaniu celów podczas sesji coachingowej, Klub Novo, maj 2014 - Sumienie w coachingu. Podpowiedź filozofii, ICF Mazowsze, kwiecień 2014 - Praca metodą aktywizującą przeżywanie w coachingu grupowym, ICF Mazowsze, marzec 2014 - Coachingowa kultura organizacyjna, ICF Mazowsze, styczeń 2014 Prowadzę projekty coachingowe i rozwojowe: Coaching Project Club oraz Coachingowy Cykl Filmowy.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Olsztyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Joanną Stanilewicz jako moim coachem współpracuję od kilku lat. Bardzo sobie cenię Jej styl pracy: cierpliwość, spokój, opanowanie, szacunek do klienta. Joanna zawsze zostawia mi, jako klientowi, tyle przestrzeni, ile akurat potrzebuję. Ogromne znaczenie ma też dla mnie wiedza Joanny z obszaru terapii. Polecam Joannę każdemu kto chce pracować z coachem prawdziwie słuchającym i zainteresowanym swoim klientem. Coachem, który wierzy w klienta i wiernie mu towarzyszy przez cały proces zmiany.
8 czerwca 2020 Krzysztof Skubis - Mentor, trener, konsultant, blogger: https://skris
Bardzo dobry coach
Joanna jest świetnym coachem dla osób, które chcą coś zmienić w życiu, a potrzebują wzmocnić siebie, swoją motywację, doprezycować cele, skonkretyzować ścieżki. Jest empatyczna, ale jednocześnie konkretna i skuteczna. Spotkania przynoszą rozwiązania, które wdrażane w życie dają zmianę jakiej oczekiwałam.
1 czerwca 2020 Ilona - prawnik
Bardzo dobry coach
Asia ma zasady moralne i etyczne więc można jej zaufać powierzyć swoje tajemnice i oczekiwać uczciwości połączonej z profesjonalizmem i sercem. Nie jest ukierunkowana na zysk to daje podstawy do rzetelnej pomocy :-)
19 października 2017 Hubert - Zarządca
Bardzo dobry coach
Asia jest super! Wystarczy stwierdzenie, że zrealizowałam postawione na początku procesu cele. Choć już minął jakiś czas od zakończenia coachingu to obserwuję ciągle zachodzące zmiany. Wielkie dzięki Asia!
3 października 2017 Konrad - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Chciałbym bardzo podziękować pani Joannie za cały proces coachingowy. Mieliśmy założony dość krótki czas na realizację celów i za każdym razem miałem poczucie że dynamicznie posuwam się do przodu. Znakomicie zaowocował tu system pracy, jaki przyjęliśmy na pierwszych sesjach. Poza tym zdobyta wiedza pani Joanny i doświadczenie zawodowe wraz z bardzo ważną dla mnie sferą empatii, przełożyło się na nieoczekiwane efekty. Strasznie zadowolony jestem z tego czasu i polecam osobom, które choć trochę zainteresowane są podjęciem coachingu.
22 grudnia 2016 Paweł - urbanista
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuje Joannie za możliwość przyjęcia mnie i prowadzenia w procesie coachingowym. Sesje były prowadzone na dwóch poziomach. Pierwszy poziom coachingu związany z stawianiem celów na przyszłość, wyznaczenia ścieżek, motywacji, jak również szukaniem przeszkód jakie się pojawiały i próby ich zrozumienia poprzez dotarcie do źródła problemu. Drugi to poziom okazanego wsparcia powiązanego ze zrozumieniem, gdzie teraz jestem, czego teraz potrzebuje i co mogę zrobić w przyszłości, aby moje potrzeby były zrealizowane. Połączenie u Joanny wiedzy psychologicznej oraz coachingowej pozwoliło mi na pełną analizę mojego życia, zarówno pod względem samopoczucia psychicznego, jak i stawiania rozwojowych celów coachingowych. Metody stosowane przez Joanne na sesjach, pozwoliły mi lepiej siebie zrozumieć oraz z pogodą ducha, radością i zapałem szykować się do kolejnych spotkań. Przyznam, że od wielu lat mam bardzo duży problem z zmotywowaniem się do ćwiczeń, dzięki coachingowi wstawałam dwa razy w tygodniu na ćwiczenia przed pracą, co dla mnie było ogromnym sukcesem, bo to zawsze była dla mnie bardzo duża pieta Achillesowa. Serdecznie Joasi dziękuje za wszystkie cenne wskazówki i za otworzenie mi oczu na sytuacje, których wcześniej nie byłam świadoma ;)
31 sierpnia 2016 Elwira - Specjalista ds. Kadr i Płac
Bardzo dobry coach
Coaching działa. I to skutecznie. Nie spodziewałam się tak szybkich i efektownych wyników. Pani Joanna zmieniła moje podejście do życia. Praca z Nią zaowocowała zażegnaniem osobistego kryzysu i awansem w pracy :) Podejście profesjonalne, empatyczne i co dla mnie ważne - elastyczne.
9 lipca 2015 Joanna - Menedżer
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm w każdym calu, przygotowanie oraz niezwykłe predyspozycje naturalne - udzielający się spokój, przy jednoczesnej pewności w działaniu. Coach zainteresowany również samodoskonaleniem, co w mojej ocenie dodaje wiarygodności. Jeśli boisz się coachingu lub jesteś sceptyczna/y tak jak ja - tym bardziej polecam.
7 lipca 2015 Magdalena - wykładowca akademicki
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dlaczego rekomendacje nie działają?
7 sierpnia 2015
Czyli jak skutecznie prosić o polecenia
Podstawowe czynniki rozwijające talent
7 lipca 2015
Recenzja „Kopalnie Talentów. Jak odkryć i rozwinąć talent – u siebie i u innych” Rasmusa Ankersena