VII NAUKOWA KONFERENCJA COACHINGU

Warszawa
Od 3 czerwca 2016 do 5 czerwca 2016

Maciej Kościelniak
Coaching można zdefiniować na poziomie operacyjnym jako planowany, dwustronny proces, w którym człowiek rozwija swoje kompetencje i osiąga określone cele poprzez pogłębioną refleksję, ukierunkowaną praktykę i regularne sprzężenie zwrotne.

Można też coaching ujmować na znacznie głębszym poziomie, jako towarzyszenie klientowi w stawaniu się w pełni sobą i uzyskiwaniu spójności wewnętrznej począwszy od odkrywania wizji i misji życiowej poprzez nazywanie najważniejszych wartości, aż po dobór adekwatnych strategii i zachowań.

Niezależnie od tego jak głęboko będzie sięgał proces zmiany, to fundamentem coachingu jest rozmowa i to rozmowa transformująca, która aby była skuteczna i konstruktywna musi spełnić szczególne wymagania.
Z tego względu hasłem przewodnim tegorocznej konferencji jest:

COACHING JAKO KONSTRUKTYWNY DIALOG

Serdecznie zapraszamy coachów, trenerów i mentorów, ekspertów HR i managerów oraz wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem osobistym. Podczas konferencji będzie można spotkać wyjątkowe osoby - twórców coachingowych modeli i narzędzi, mentorów i superwizorów oraz coachów-praktyków, którzy poprzez wystąpienia i warsztaty będą dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, aby nieść inspirację i ułatwiać coachom oraz ich klientom nawiązywanie dialogu wspierającego konstruktywne zmiany.

Konferencja odbędzie się w dniach
03-05 czerwca 2016 roku,
w siedzibie naszej uczelni, ul Jagiellońska 57/59, Warszawa

Gośćmi konferencji będą m.in.:
Sarah Rozenthuler
Edward L. Rowland
Pernille Plantener
Roger Marklund
dr Brian Kaplan

www.kozminski.edu.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom