VII NAUKOWA KONFERENCJA COACHINGU

Warszawa
Od 3 czerwca 2016 do 5 czerwca 2016

Maciej Kościelniak
Coaching można zdefiniować na poziomie operacyjnym jako planowany, dwustronny proces, w którym człowiek rozwija swoje kompetencje i osiąga określone cele poprzez pogłębioną refleksję, ukierunkowaną praktykę i regularne sprzężenie zwrotne.

Można też coaching ujmować na znacznie głębszym poziomie, jako towarzyszenie klientowi w stawaniu się w pełni sobą i uzyskiwaniu spójności wewnętrznej począwszy od odkrywania wizji i misji życiowej poprzez nazywanie najważniejszych wartości, aż po dobór adekwatnych strategii i zachowań.

Niezależnie od tego jak głęboko będzie sięgał proces zmiany, to fundamentem coachingu jest rozmowa i to rozmowa transformująca, która aby była skuteczna i konstruktywna musi spełnić szczególne wymagania.
Z tego względu hasłem przewodnim tegorocznej konferencji jest:

COACHING JAKO KONSTRUKTYWNY DIALOG

Serdecznie zapraszamy coachów, trenerów i mentorów, ekspertów HR i managerów oraz wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem osobistym. Podczas konferencji będzie można spotkać wyjątkowe osoby - twórców coachingowych modeli i narzędzi, mentorów i superwizorów oraz coachów-praktyków, którzy poprzez wystąpienia i warsztaty będą dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, aby nieść inspirację i ułatwiać coachom oraz ich klientom nawiązywanie dialogu wspierającego konstruktywne zmiany.

Konferencja odbędzie się w dniach
03-05 czerwca 2016 roku,
w siedzibie naszej uczelni, ul Jagiellońska 57/59, Warszawa

Gośćmi konferencji będą m.in.:
Sarah Rozenthuler
Edward L. Rowland
Pernille Plantener
Roger Marklund
dr Brian Kaplan

www.kozminski.edu.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj