Maciej Kościelniak

Popularność: 588
Bardzo dobry coach (8)
Wiele lat temu pewien coach zadał mi pytanie - "co tak naprawdę motywuje cię do działania?". Dzisiaj już wiem, że jest to praca z ludźmi oraz z biznesem, polegająca na likwidowaniu barier. Kiedy czegoś naprawdę chcemy - tak naprawdę już wtedy posiadamy potencjał do spełnienia tych marzeń. Pomagam to zrozumieć - a jednocześnie dostrzec zasoby, które bezpośrednio umożliwią nam osiągnięcie celu. Posiadam certyfikat praktyka metody Points of You™ "Coaching Game", którą wykorzystuję zarówno w pracy z klientem indywidualnym / biznesowym jak i z grupą. Wspieram poszukiwania własnej motywacji wewnętrznej. Wierzę, że w każdym z nas jest potencjał do wprowadzenia pozytywnych zmian na każdym etapie życia - i nigdy nie jest na to zbyt późno. Ten punkt wyjścia umożliwia mi skuteczne doradztwo zawodowe, oparte na kompetencjach i woli zmiany. Zajmuję się badaniami osobowości, jestem licencjonowanym konsultantem metody MAPP3 (zaawansowane badanie motywacji i kompetencji zawodowych). W coachingu staram się nie wprowadzać sztucznych podziałów na life coaching oraz coaching kariery. Wierzę w podejście holistyczne - w to, że zmiana któregokolwiek obszaru wpłynie na pozostałe aspekty życia. W biznesie proponuję coaching/mentoring głównie w obszarze reklamy oraz tworzenia wizerunku marki (Public Relations). Są to tematy związane z moją działalnością naukową oraz osobistymi zainteresowaniami. Moje szczególne zainteresowania to: ■ coaching wyboru ścieżki zawodowej ■ coaching dla zakładających własną działalność gospodarczą ■ coaching podejmowania trudnych decyzji ■ mentoring w zakresie reklamy oraz komunikacji społecznej Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym ICF i z zachowaniem standardów tej organizacji.
Kontakt
tel.: 506 156 626
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Do Macieja trafiłam trochę z przypadku. Na początku nie do końca byłam świadoma, czego się spodziewać. Miałam sprecyzowany jakiś tam cel, a Maciej z czasem pomógł mi poukładać dokładnie jak dalej powinnam postępować. Na sesjach potrafi tak zadać pytanie, że wszystko, co wydawało się do tej pory właściwe i na swoim miejscu,nagle się rozsypywało, ale dzięki temu pojawiały się te rzeczywiście właściwe rozwiązania. Do tej pory też nie poznałam osoby, która potrafi naprawdę słuchać i czytać między wierszami. Dzięki niemu udało mi się uwierzyć, że jeśli się czegoś chce to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się udało. Polecam Macieja na 100 %!
17 października 2015 Kasia - Terapeuta
Bardzo dobry coach
Jeden z niewielu coachów, który naprawdę potrafi słuchać. Jeśli zadane pytania - to każde z nich składania do myślenia. Czasami prowokuje i wkłada kij w mrowisko, ale każdy taki moment ma swój sens. Jestem po pełnym procesie coachingowym z p. Maciejem (konkretne zagadnienie w życiu osobistym) i jestem na 100% pewny że w przyszłości ponownie skorzystam z jego usług!
29 czerwca 2015 Wojciech - manager
Bardzo dobry coach
Maciej to świetny coach. W pełni angażuje sie w swoją pracę, a przy tym działa bardzo profesjonalne. Wprowadza również miłą i przyjazną atmosferę, dzięki czemu łatwiej o szczerą i otwartą rozmowę. I co najważniejsze potrafi słuchać, zainspirować do działania i zmian w życiu. Polecam...
22 luty 2015 Krzysztof - Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych
Bardzo dobry coach
Pan Maciej jest niezwykłym człowiekiem, prawdziwym pasjonatem, który przygotowuje się do każdej sesji, naprawdę potrafi wspierać i mobilizować do konkretnego działania. Pokazuje narzędzia i uczy w jaki sposób i gdzie poszukiwać właściwej dla siebie drogi, mądrych i dobrych rozwiązań. Po pracy z nim nareszcie uwierzyłam we własne możliwości, odważyłam się wiele zmienić i zacząć robić to, co daje mi największą satysfakcję i radość. Każdy kto nie jest pewien czy znajduje się we właściwym miejscu, kto myśli że mógłby robić w życiu coś innego, ciekawszego i ważniejszego - powinien trafić do tego coacha!
7 luty 2015 Iwona Kubiak - kulturoznawca, terapeuta
Bardzo dobry coach
Maciej to ktoś więcej niż bardzo dobry coach! Kiedy do niego trafiłem, nie miałem pojęcia o coachingu ani sprecyzowanych oczekiwań. Mimo tego bardzo szybko złapaliśmy wspólny język i przeszliśmy do "konkretów". Maciej potrafi dać coś więcej niż tylko poradę - w ciagu tylko kilku spotkań pokazał mi narzędia które mogę się przydać na każdym etapie życia. Mówiac krótko - bardzo przyjazna atmosferna, profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie!
5 luty 2015 Jacek - Analityk IT
Bardzo dobry coach
Witam, ja Macieja poznałam w zeszłym roku,trafiłam do niego z polecenia.I to była świetna decyzja, Maciej zaczął ze mną działać ,zmieniłam pracę i podjęłam jeszcze kilka ważnych decyzji życiowych z powodzeniem. Tak w 100% polecam Macieja jako specjalistę.Super człowiek.Alicja
5 luty 2015 Alicja - Menager Produktu
Bardzo dobry coach
Jestem po pierwszym spotkaniu, nie wiedziałam czego mam się spodziewać, ale nie było powodów do obaw. Mam wrażenie, że nikt mnie tak nigdy wnikliwie nie wysłuchał jak Maciej, dwie godziny minęły ekspresowo. Wcześniej nie miałam zbyt wielu sprecyzowanych celów, o ile w ogóle jakieś miałam, z sesji wyszłam z 11 nowymi postanowieniami. Polecam.
5 luty 2015 Luiza Lendzion - Fjord Line Area Manager Eastern Europe
Bardzo dobry coach
Witam Serdecznie, Pana Macieja miałem okazję poznać w 2011 roku, kiedy bardzo intensywnie poszukiwałem pracy. Pan Maciej poświęcił mi bardzo wiele swojego cennego czasu na moje przeszkolenie w zakresie projektowania stoisk targowych, przekazując bardzo dużo cennych i ciekawych uwag. Pan Maciej pomógł mi uwierzyć w moje możliwości rozwoju na polu projektowania, a także odkryć moje predyspozycje o czym wcześniej nie miałem pojęcia. W 100% polecam tego SPECJALISTĘ. Pozdrawiam Serdecznie, Jarosław Dołbniak.
16 grudnia 2014 Jarosław - Customer Service Specialist
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching jako praca z obrazem
9 luty 2015
Obraz to broń atomowa w coachingu. To niezwykle skuteczny sposób na dotarcie do obszarów, które nie poddają się racjonalnym argumentom. Kilka słów o POINTS OF YOU i innych technikach projekcyjnych.
Uwierz w siebie!
7 sierpnia 2014
Gra w "...tak, ale..." w coachingu, czyli dlaczego za wszelką cenę próbujemy sobie udowodnić bezradność i brak kompetencji?
Sekret udanej pracy zawodowej
2 czerwca 2014
O motywacji wewnętrznej słów kilka: w poszukiwaniu prawdziwego doświadczenia flow w naszej pracy i życiu osobistym.