Rozpocznij podróż w głąb siebie

Gdynia
28 listopada 2016 15 - 18.30

Anna Zdziechowicz-Łausz
Żyjesz w ciągłym stresie, nie masz czasu na relaks ?
Nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu ?
Brakuje Ci pewności siebie ?
Trudno wytrwać Ci w postanowieniach ?

Zmiana stylu życia, codziennych nawyków i myślenia o sobie, wymaga czasu oraz wychodzenia ze strefy komfortu. Nic więc dziwnego, że umysł, a także ciało buntują się przed zmianą. Dlatego tak istotne jest by mieć w tym czasie kogoś, kto wesprze Cię, zmotywuje i pomoże wytrwać w działaniu. Nie masz kogoś takiego? Mogę Ci w tym pomóc.

W ramach cyklu DARMOWYCH MINI SESJI COACHINGOWYCH masz możliwość sprawdzić jak coaching może pomóc w uzyskaniu lepszej sylwetki,czerpaniu radości z jedzenia bez wyrzutów sumienia, zwiększeniu wewnętrznej siły i energii w działaniu, akceptacji siebie,
zidentyfikowaniu obszarów wymagających zmiany.

Pomyśl o tym, z czym obecnie się zmagasz oraz nad czym chciałabyś popracować i przyjdź na spotkanie.
Podczas spotkania, które będzie trwało około 45 min. porozmawiamy o tym, jakie są Twoje wyzwania, uporządkujesz swoje myśli, zweryfikujesz dotychczasowe nawyki czy przekonania, wyznaczysz konkretne cele lub stworzysz wstępny plan działania.
Jeśli Ci się spodoba i zdecydujesz się na kolejne spotkania, otrzymasz ode mnie wskazówki w zakresie zdrowego odżywiania, moje wsparcie w pokonywaniu przeszkód, inspirację i motywację do działania. Ty natomiast będziesz się skupiać na realizacji założonego planu.

Darmowe sesje odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 15 do 18.30. Liczba miejsc ograniczona, więc zapisz się już dziś i zarezerwuj dogodną godzinę.
Zapraszam
tel. 510 940 942
e-mail anna@ogrodmozliwosci.com.pl

https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/gdynia/rozpocznij-podroz-w-glab-siebie-darmowe-mini-sesje-coachingowe-139071/?source=directory

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj