Anna Zdziechowicz-Łausz

Popularność: 581
Bardzo dobry coach (7)
Specjalizuję się w coachingu zdrowia i diety oraz life coachingu. Podczas indywidualnych spotkań oraz warsztatów towarzyszę moim Klientom w poszerzaniu ich świadomości w zakresie sygnałów płynących z ciała, odczuwanych emocji i budowanych relacji w tym przede wszystkim relacji z samym sobą. Jednocześnie wspieram ich w zmianie nawyków (nie tylko) żywieniowych i wprowadzaniu równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Jeśli zatem chcesz poprawić jakość swojego życia, zacząć żyć zgodnie ze sobą i swoimi wartościami, zyskać więcej energii i siły do działania,zadbać o swoje myśli emocje i ciało zapraszam na spotkanie. Nie jesteś pewna czy coaching i ta forma rozwoju jest dla Ciebie? Czy ja jako coach jestem najlepsza dla Ciebie? Masz możliwość to sprawdzić korzystając z pierwszej BEZPŁATNEJ mini sesji i zdecydować dopiero po niej. Skontaktuj się, by ustalić dogodny termin spotkania. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej zobaczysz efekty - daj sobie szansę!
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Tczew, Elbląg, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Szczerze polecam skorzystanie z wiedzy i doświadczenia Ani. Początkowo podchodziłem sceptycznie do idei spotkań z coachem, jednakże już pierwsze spotkanie z Anią było bardzo pozytywne i pozwalało nabrać przekonania, że te spotkania mają sens. Przede wszystkim udziela się bardzo dobra energia, która rozpiera Anię. Dzięki temu łatwo się otworzyć i opowiedzieć o swoich słabościach. Spotkania przebiegają w bardzo serdecznej i szczerej atmosferze. Dzięki tym spotkaniom zacząłem postrzegać pewne rzeczy zupełnie z innej perspektywy. Nauczyłem się także prowadzić dialog sam ze sobą, co ułatwia przezwyciężanie pewnych pokus, które zaburzały proces dążenia do zdrowego trybu życia i odpowiedniego odżywiania.
16 grudnia 2017 Łukasz - prawnik
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam pracę z Anią, oprócz profesjonalnego podejścia posiada umiejętność budowania sympatycznej i swobodnej atmosfery współpracy, co skutkuje szybkiem przełamaniem tzw "pierwszych lodów”. Ania pomogła mi podjąć dość trudną decyzję odnośnie wyboru dalszej kariery zawodowej, cierpliwie słuchając, zadając odpowiednie pytania oraz wykorzystując ciekawe techniki pomogła mi wyciągnąć i uporządkować czynniki wpływające na podjęcie tej decyzji. Z chaosu który miałem w głowie, wypracowaliśmy uporządkowaną strukturę która pozwoliła mi na podjęcie prawidłowej decyzji i dziś po dokonaniu wyboru mogę śmiało powiedzieć, że to była dobra decyzja, serdecznie dziękuje za pomoc oraz rekomenduje współpracę z Anią.
8 maja 2017 Jacek - specjalista
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy coachingowej z Anią poszerzyłam swoją świadomość i nauczyłam się odnajdywać w trudnych sytuacjach dotyczących mojego odżywiania. Odkryłam nowe rzeczy, dzięki czemu wiele spraw się poukładało. Ania jest bardzo ciepłą osobą i czuć, że na sesji jest całą swoją osobą. Pełna obecność jaką dała mi na naszych sesja, była dla mnie dużym wsparciem. Szczerze polecam współprace z Anią.
19 listopada 2016 Ewa - fizjoterapeutka
Bardzo dobry coach
Moja współpraca z Anią zaczęła się od bezpłatnego spotkania "Rozpocznij podróż w głąb siebie", na którym bardzo mnie ujęła swoim podejściem i pozytywną energią. We współpracy z Anią czułam się niezwykle swobodnie i mogłam być po prostu sobą. Spotkania bardzo mi pomogły i otworzyły oczy na wiele spraw, pozwoliły spojrzeć na moje problemy z zupełnie innej perspektywy. Z sesji wychodziłam z nową energią i pozytywnym nastawieniem do świata. Ania to bardzo miła i empatyczna osoba. Każdemu życzę, aby spotkał ją na swojej drodze do wewnętrznej równowagi.
21 października 2016 Sylwia - pracownik korporacji
Bardzo dobry coach
Do Ani trafiłam parę miesięcy po tym jak rozstałam się z mężem. Byłam w tym czasie bardzo zestresowana, źle spałam, źle się odżywiałam, miałam "bałagan" w życiu. Rozpoczynając coaching nie do końca byłam przekonana, że takie spotkania mogą coś zmienić w moim życiu. A jednak .... Już po pierwszych dwóch sesjach zaczęłam dostrzegać zmiany. Zaczęłam zwracać większą uwagę na to jak funkcjonuję na co dzień oraz co i kiedy jem – a było to niezwykle odkrywcze. Dzięki spotkaniom odzyskałam poczucie, że jestem wartościową kobietą i że mogę być jeszcze w życiu szczęśliwa. Dziś regularnie ćwiczę, jem głównie posiłki, które sama przygotuję i mam mnóstwo energii, a znajomi mówią, że świetnie wyglądam. Szczerze polecam współpracę z Anią, bo naprawdę warto.
18 października 2016 Dorota - Starszy specjalista ds. obsługi Klienta
Bardzo dobry coach
Coaching z Anią był dla mnie olbrzymim wsparciem w rozwoju osobistym oraz w pracy zawodowej. Spotkania z Anią pomogły mi uzmysłowić sobie, że mam cechy/zalety charakteru, których nie doceniałam. Ania poprzez słuchanie i zadawanie właściwych pytań, umiejętnie rozwijała moją świadomość własnego organizmu, charakteru. Pomogła mi zrozumieć, że jestem wartościowym człowiekiem, który ma wokół siebie dobrych ludzi. Dzięki niej, przypomniałam sobie, że warto mieć marzenia, pasje, ciekawość świata, że to one nadają sens życiu. Dzięki niej wróciłam do mojej pasji - szycia, na którą nie miałam czasu, a okazało się, że jednak jestem w stanie go znaleźć. Co więcej, odkryta na nowa pasja dodaje mi energii na każdy kolejny dzień. Polecam współpracę z Anią jako dobry początek nowej, lepszej części życia:) Z pewnością po spotkaniach z takim coachem łatwiej będzie osiągnąć cele, które sobie postawimy. Chociażby związane z dietą! Polecam jeszcze raz!
22 stycznia 2016 Anna - ekonomista
Bardzo dobry coach
Ania jest cudowną osobą, nie tylko świetnym coachem ale też wspaniałą kobietą, która już na pierwszym spotkaniu daje poczucie bezpieczeństwa i ciepła. Dzięki coachingowi przede wszystkim odkryłam, że jestem wartościowym człowiekiem, niezależnie od tego jak obecnie wyglądam czy ile ważę. Uświadomiłam sobie jakie są moje wartości i jak mogę je wykorzystać w przezwyciężaniu trudności. Każda sesja z Anią dawała mi coraz więcej energii, bo odkrywałam kolejne rzeczy o sobie. Ania podczas sesji była tak subtelnie obecna przez co dawała odczuć, że to ja jestem w tym wszystkim najważniejsza i ode mnie zależy co będzie dalej. Dzięki coachingowi z Anią w końcu przestałam słodzić kawę i herbatę !!! A to dopiero początek moich zmian w odżywianiu. Aniu bardzo dziękuję, że pojawiłaś się w moim życiu.
2 stycznia 2016 Wiki - Studentka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dlaczego warto skorzystać z coachingu zdrowia?
22 luty 2017
Coaching zdrowia staje się ostatnimi czasy coraz bardziej popularny.Dlaczego tak się dzieje czy to tylko zwykła moda i naciągane ludzi na cuda? Moim zdaniem to jedna z najskuteczniejszych metod pomagająca wdrożyć zdrowe nawyki (nie tylko) żywieniowe na stałe do swojego życia. Wszytko bowiem, każda zmiana, zaczyna się w głowie.Bez zmiany myślenia, nawet najlepiej dobrana dieta przez dietetyka nie wystarczy i nie przyniesie oczekiwanych rezultatów na dłużej.I tu właśnie pomocny okazuje się coaching zdrowia.
MINDFUL EATING, CZYLI UWAŻNE JEDZENIE
31 lipca 2016
Żyjemy w czasach, kiedy pośpiech stał się nieodłącznym elementem naszego życia, naszą codziennością. Każdego dnia gdzieś pędzimy i wciąż się spieszymy- do pracy, do domu, na zakupy. Biegniemy na kolejne spotkanie, odebrać dzieci, mamy ważny projekt do zrobienia na wczoraj…. W tym całym pośpiechu coraz mniej czasu i uwagi poświęcamy na