Chrześcijaństwo w Coachingu

Warszawa
25 listopada 2016 10:00-18:00

Krzysztof Głowacki
CHRZEŚCIJAŃSTWO W COACHINGU- JAK PRACOWAĆ Z WIERZĄCYM KLIENTEM
Dla coachów, chcących udoskonalić swój warsztat. ​

Tak, wiem jak to brzmi. Ale jednocześnie wiem, jak wiele religijnych, ograniczających przekonań nosimy w sobie, a co więcej - noszą nasi klienci. Zamiast korzystać z wiary jako z zasobu mają ograniczające przekonania, które nie pozwalają im iść do przodu. W czasie tego szkolenia poznasz sposoby pracy w tej właśnie sferze.

Pozwól że przytoczę fragment ze swojego doświadczenia:
- Przez kilka ostatnich minut mówiłaś o swojej sytuacji a co na to Bóg?”

(cisza)

- OK, to już wszystko wiem. Właśnie po to pytanie tu przyszłam.

Do tej pory pamiętam tę sesję. Klientka przyszła na nią po to, by pewne rzeczy uporządkować, określić co dalej. Rozmawialiśmy przez kilkadziesiąt minut, gdy w końcu, wiedząc, że jest osobą wierzącą, zadałem to pytanie. Padło ono na żyzną glebę. Otworzyło na zmianę, sprawiło, że cała reszta poszła jak po maśle. W tamtym kontekście po prostu sprawiło, że ona sama dała sobie pozwolenie na realizację marzeń. Mógłbym takich przykładów podać więcej. Większość moich klientów to osoby wierzący, chrześcijanie - i dla dużej części z nich praca właśnie w tej sferze przynosi największe przełomy.

Choć w Polsce bardzo duży procent osób deklaruje się jako wierzący katolicy, to rzadko rozmawiamy na temat swojego doświadczenia wiary. Mówimy raczej o religijności, nie o swojej osobistej relacji z Bogiem. Nie wykorzystujemy też tkwiącego w tej sferze potencjału. Pozostaje ona nieco na uboczu, a jednocześnie ma kolosalny wpływ na życie. Również naszych coachingowych klientów. Jeśli ktoś rzeczywiście wierzy, to sfera ta będzie wpływała na całe jego życie, będzie przenikała życie zawodowe, prywatne, wszystkie mniejsze i większe decyzje. Odkrycie ograniczającego przekonania (na przykład fałszywego obrazu Boga) w tej sferze będzie miało kolosalne znaczenie dla innych sfer.

Teraz mam do Ciebie pytanie: Pracujesz ze swoimi klientami w tej sferze? Wiesz jak pracować z religijnymi przekonaniami, czy pomagać klientowi w odnalezieniu w swojej wierze głębokich zasobów

A może chcesz poszerzyć swoje umiejętności o konkretne narzędzia czerpiące inspirację z Biblii, lub dowiedzieć się jak warto pracować z osobami, które deklarują, że wiara jest dla nich istotną wartością?

Jeśli tak, to zapraszam Cię na warsztaty z coachingu chrześcijańskiego. Dowiesz się na nim:

w jakim świecie żyją ludzie wierzący, a w jakim ludzie religijni,
jakie znaczenie dla klienta może mieć jego obraz Boga i jego tożsamość jako osoby wierzącej,
jak pracować z przekonaniami religijnymi,
poznasz sposoby na odnajdywanie w wierze klienta zasobów z których może korzystać,
poznasz szereg narzędzi inspirowanych Biblią oraz duchowością chrześcijańską pomocne na różnych etapach procesu coachingowego.

Prowadzący:
Krzysztof Głowacki
Z wykształcenia jestem psychologiem, teologiem i filozofem. Skończyłem studia magisterskie z psychologii i teologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, oraz licencjackie z filozofii. Jestem coachem certyfikowanym w International Coaching Community. Skończyłem też intensywny kurs dla kierowników duchowych w Burlingame, CA, oraz studia podyplomowe Akademia Trenera. Publikuję felietony i artykuły dotyczące szeroko pojętych więzi w Przewodniku Katolickim, współpracuję tez z Wydawnictwem Św. Wojciecha w zakresie wspierania katechetów w pracy.

Szczegóły organizacyjne:
Kiedy? Piątek, 25 listopada, 2016 r. godz, 10.00 - 18.00
Gdzie? Plac Inwalidów 10, 01-552 Warszawa
Zapisy --> coachingchrzescijanski@gmail.com
Inwestycja: przy zapisie do końca października 299 zł, w listopadzie - 349 zł

W cenie warsztatów materiały oraz całodzienny serwis kawowy.
W trakcie przewidziana jest godzinna przerwa obiadowa, obiad we własnym zakresie

https://www.facebook.com/events/1100743456662112/
http://www.coachingchrzescijanski.pl/

http://www.coachingchrzescijanski.pl/blog/chrzescijanstwo-w-coachingu-jak-pracowac-z-wierzacym-klientem

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj