Krzysztof Głowacki

Popularność: 765
Bardzo dobry coach (7)
Fascynuje mnie odkrywanie siły w tym, co wydaje się słabe. Uwielbiam jedną z biblijnych historii - o Dawidzie - wtedy młodym pasterzu, który przyszedł na pole walki donieść jedzenie swoim braciom. Dotarł na miejsce akurat w momencie, w którym Goliat - jeden z potężnych wojowników wyzywał wszystkich Izraelitów na pojedynek, który miał zastąpić bitwę. W armii Izraela nie znalazł się nikt, kto zechciałby podjąć to wyzwanie. Wtedy zgłosił się on - niedoświadczony w regularnych bitwach, lecz zaprawiony w walkach z wilkami i niedźwiedziami atakującymi jego stado. Stanął przed Goliatem z procą i pięcioma kamieniami i jednym rzutem go pokonał. Wygrał walkę dzięki twórczemu i zaskakującemu podejściu do niej. Zmienił to, co wszyscy uważali za pewnik. Coaching jest dla mnie szukaniem i znajdowaniem takich właśnie niepisanych reguł. W przekonaniach, strategiach postępowania, w tym co myślimy na swój temat. Jest odkrywaniem tych sfer naszego życia, które uważaliśmy za słabe, by spojrzeć na nie z nowej perspektywy i zobaczyć, że w nich tkwi nasza największa siła. Istotne są dla mnie wartości chrześcijańskie - w pracy z osobami, dla których wiara jest istotną wartością chętnie wykorzystuję narzędzia oparte o Pismo Święte. Jeśli chcesz doświadczyć takiego podejścia - zapraszam. W najbliższych dniach zapraszam też serdecznie na warsztaty "Kuźnia Marzeń" w sobotę 13 grudnia do Warszawy.
Kontakt
665 939 745
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Pniewy, Kościan, Śrem, Środa Wielkopolska, Kórnik, Szamotuły, Września, Gniezno, Leszno, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Krzysztof jest osobą wyjątkowo cierpliwą i myślącą w niesamowicie nieschematyczny sposób! Dzięki sesji byłam w stanie spojrzeć na swoją aktualna sytuacje i przyszłośc w całkowicie świeży sposob! Zobaczyć swoje pragnienia i marzenia i odkryć drogę która mnie do nich doprowadzi. Jestem za to spotkanie bardzo wdzięczna! :)
13 maja 2016 Sara - Uczennica
Bardzo dobry coach
Godny polecenia - to mało powiedziane. Empatyczny, wspierający i rozwijający to co ukryte. Nie prowadzi za rękę, a pokazuje drogowskazy. Szanuje każde słowo i wierzy w człowieka - a przede wszystkim w jego marzenia!
16 grudnia 2015 Justyna - Koordynator Projektu
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z każdej z sesji. Udało mi się spojrzeć wieloaspektowo na każdy z problemów i uzyskać skuteczną pomoc w ich rozwiązaniu. Mój umysł został poddany bardzo pozytywnej stymulacji dzięki czemu udało się wyłapać wiele negatywnych przekonań o których istnieniu nawet nie zdawałam sobie sprawy a dość utrudniały mi codzienne życie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i polecam pana Krzysztofa każdemu kto chce zrobić pierwszy krok ku nowej, lepszej wersji samego siebie :)
2 maja 2015 Marta - student
Bardzo dobry coach
W sprawny, choć nie jednoznaczny i przewidywalny sposób przeszliśmy od ogółu do szczegółu. Za pomocą kilku ciekawych ćwiczeń sprawnie wplątanych w rozmowę do szedłem do czegoś co zapewne wiedziałem, ale sposób uświadomienia sobie tego - rewelacja. Polecam Trenera!
23 października 2014 Łukasz - Specjalista
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam. Z sesji wyniosłem plan i świeżą energię, dowiedziałem się więcej o sobie. Ciekawa rozmowa, przełamywanie stereotypów i pokonywanie barier, które sami sobie tworzymy. Super podejście.
9 października 2014 Damian - Projektant / Specjalista
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalna i skuteczna pomoc. Współpraca z tym coachem pomogła mi podjąć trudną decyzję, z którą długo się zmagałam. Myślę, ze bez jego pomocy byłoby to prawie nie osiągalne. Mogę z całego serca polecić Pana Krzysztofa kolejnym klientom! Jest to coach wyjątkowy i zdecydowanie wyróżniający się na tle innych!
22 sierpnia 2014 Beata - psycholog
Bardzo dobry coach
Profesjonalna i rzetelna pomoc. Bardzo konkretny Coach! Bardzo dobry kontakt z klientem – Pan Krzysztof pomaga odkrywać potencjał i daje narzędzia do tego aby móc realizować zaplanowane cele! Gorąco polecam!
15 lipca 2014 Małgorzata - Specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

DISC w Coachingu?
20 marca 2017
Co Twoim klientom może dać model DISC w coachingu? Od kilku miesięcy z powodzeniem stosuję DISC w coachingu. Na początku podchodziłem do tego z pewną rezerwą - natomiast z właściwie z każdym kolejnym klientem mam poczucie, że to przynosi im bardzo dużą korzyść
Coaching a coaching chrześcijański
8 stycznia 2016
Czy jest różnica pomiędzy coachingiem a coachingiem chrześcijańskim? Moim zdaniem jest - i w tym artykule powiem o jednym z jej aspektów.
Dlaczego Marzenia?
8 grudnia 2014
Walt Disney powiedział kiedyś, że jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz też tego dokonać. Dotknął mnie ten cytat jakiś czas temu i postanowiłem głębiej przyjrzeć się sile marzeń. Zaowocowało to m.in. poniższymi akapitami oraz warsztatem "Kuźnia Marzeń", jaki od czasu do czasu prowadzę.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom