Krzysztof Głowacki

Popularność: 954
Bardzo dobry coach (7)
Fascynuje mnie odkrywanie siły w tym, co wydaje się słabe. Uwielbiam jedną z biblijnych historii - o Dawidzie - wtedy młodym pasterzu, który przyszedł na pole walki donieść jedzenie swoim braciom. Dotarł na miejsce akurat w momencie, w którym Goliat - jeden z potężnych wojowników wyzywał wszystkich Izraelitów na pojedynek, który miał zastąpić bitwę. W armii Izraela nie znalazł się nikt, kto zechciałby podjąć to wyzwanie. Wtedy zgłosił się on - niedoświadczony w regularnych bitwach, lecz zaprawiony w walkach z wilkami i niedźwiedziami atakującymi jego stado. Stanął przed Goliatem z procą i pięcioma kamieniami i jednym rzutem go pokonał. Wygrał walkę dzięki twórczemu i zaskakującemu podejściu do niej. Zmienił to, co wszyscy uważali za pewnik. Coaching jest dla mnie szukaniem i znajdowaniem takich właśnie niepisanych reguł. W przekonaniach, strategiach postępowania, w tym co myślimy na swój temat. Jest odkrywaniem tych sfer naszego życia, które uważaliśmy za słabe, by spojrzeć na nie z nowej perspektywy i zobaczyć, że w nich tkwi nasza największa siła. Istotne są dla mnie wartości chrześcijańskie - w pracy z osobami, dla których wiara jest istotną wartością chętnie wykorzystuję narzędzia oparte o Pismo Święte. Jeśli chcesz doświadczyć takiego podejścia - zapraszam. W najbliższych dniach zapraszam też serdecznie na warsztaty "Kuźnia Marzeń" w sobotę 13 grudnia do Warszawy.
Kontakt
665 939 745
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Pniewy, Kościan, Śrem, Środa Wielkopolska, Kórnik, Szamotuły, Września, Gniezno, Leszno, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Krzysztof jest osobą wyjątkowo cierpliwą i myślącą w niesamowicie nieschematyczny sposób! Dzięki sesji byłam w stanie spojrzeć na swoją aktualna sytuacje i przyszłośc w całkowicie świeży sposob! Zobaczyć swoje pragnienia i marzenia i odkryć drogę która mnie do nich doprowadzi. Jestem za to spotkanie bardzo wdzięczna! :)
13 maja 2016 Sara - Uczennica
Bardzo dobry coach
Godny polecenia - to mało powiedziane. Empatyczny, wspierający i rozwijający to co ukryte. Nie prowadzi za rękę, a pokazuje drogowskazy. Szanuje każde słowo i wierzy w człowieka - a przede wszystkim w jego marzenia!
16 grudnia 2015 Justyna - Koordynator Projektu
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z każdej z sesji. Udało mi się spojrzeć wieloaspektowo na każdy z problemów i uzyskać skuteczną pomoc w ich rozwiązaniu. Mój umysł został poddany bardzo pozytywnej stymulacji dzięki czemu udało się wyłapać wiele negatywnych przekonań o których istnieniu nawet nie zdawałam sobie sprawy a dość utrudniały mi codzienne życie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i polecam pana Krzysztofa każdemu kto chce zrobić pierwszy krok ku nowej, lepszej wersji samego siebie :)
2 maja 2015 Marta - student
Bardzo dobry coach
W sprawny, choć nie jednoznaczny i przewidywalny sposób przeszliśmy od ogółu do szczegółu. Za pomocą kilku ciekawych ćwiczeń sprawnie wplątanych w rozmowę do szedłem do czegoś co zapewne wiedziałem, ale sposób uświadomienia sobie tego - rewelacja. Polecam Trenera!
23 października 2014 Łukasz - Specjalista
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam. Z sesji wyniosłem plan i świeżą energię, dowiedziałem się więcej o sobie. Ciekawa rozmowa, przełamywanie stereotypów i pokonywanie barier, które sami sobie tworzymy. Super podejście.
9 października 2014 Damian - Projektant / Specjalista
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalna i skuteczna pomoc. Współpraca z tym coachem pomogła mi podjąć trudną decyzję, z którą długo się zmagałam. Myślę, ze bez jego pomocy byłoby to prawie nie osiągalne. Mogę z całego serca polecić Pana Krzysztofa kolejnym klientom! Jest to coach wyjątkowy i zdecydowanie wyróżniający się na tle innych!
22 sierpnia 2014 Beata - psycholog
Bardzo dobry coach
Profesjonalna i rzetelna pomoc. Bardzo konkretny Coach! Bardzo dobry kontakt z klientem – Pan Krzysztof pomaga odkrywać potencjał i daje narzędzia do tego aby móc realizować zaplanowane cele! Gorąco polecam!
15 lipca 2014 Małgorzata - Specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

DISC w Coachingu?
20 marca 2017
Co Twoim klientom może dać model DISC w coachingu? Od kilku miesięcy z powodzeniem stosuję DISC w coachingu. Na początku podchodziłem do tego z pewną rezerwą - natomiast z właściwie z każdym kolejnym klientem mam poczucie, że to przynosi im bardzo dużą korzyść
Coaching a coaching chrześcijański
8 stycznia 2016
Czy jest różnica pomiędzy coachingiem a coachingiem chrześcijańskim? Moim zdaniem jest - i w tym artykule powiem o jednym z jej aspektów.
Dlaczego Marzenia?
8 grudnia 2014
Walt Disney powiedział kiedyś, że jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz też tego dokonać. Dotknął mnie ten cytat jakiś czas temu i postanowiłem głębiej przyjrzeć się sile marzeń. Zaowocowało to m.in. poniższymi akapitami oraz warsztatem "Kuźnia Marzeń", jaki od czasu do czasu prowadzę.