Warsztaty

Wrocław
28 stycznia 2017 11.00-15.00

Patrycja Dorsz vel Drożdż
Zastanawiasz sięnad tym co sprawia, ze ciągle wiążesz się z niewłaściwymi męzczyznami? Jak to sę dzieje, że inni ludzie przekraczają Twoje granice, a Ty nie wiesz jak i kiedy powiedzieć STOP? Tkwisz w relacjach, które Cię osłabiają i czujesz, że niektórzy wysysają z Ciebie energię? A może masz poczucie, że nie jesteś zbyt pewna siebie, a to co mowisz nie zawsze zostaje wysłuchane?

Przyjdź na nasze warsztaty i dowiedz się jakich ludzi przyciagasz, jakie relacje tworzysz, jakie związki zwykle kreujesz. Dowiedz się jakich relacji tak naprawdę chcesz i poznaj sposoby sięgania po to, czego naprawdę chcesz!

Warsztaty skierowane są dla dorosłych kobiet, które pragną poczuć swój potencjał. Jest to spotkanie prowadzące do lepszego zrozumienia siebie, prawdziwej akceptacji, otwartości na innych.

Główną część warsztatów stanowi obszar prac nad własną świadomością oraz doskonaleniem kompetencji osobistych. Druga część obejmuje pracę z własnym ciałem, w tym zajęcia z samoobrony. Pracujemy metodą coachingu grupowego oraz metodą pracy z ciałem. Merytoryczna zawartość w postaci wykładu ograniczona jest do minimum. Omawiana treść jest natychmiast trenowana w postaci scenek, ćwiczeń indywidualnych i grupowych lub poddawana dyskusji.

Warsztaty prowadzone przez parę trenerską: coacha, pedagoga i trenera oraz Majora SW - wykładowcę, trenera sportowego, nauczyciela i instruktora.


http://mediacje-rodzinne.eu/warsztaty/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj