Patrycja Dorsz vel Drożdż

Popularność: 1230
Bardzo dobry coach (12)
"Wszystko, co jest na naszej drodze, staje się drogą. Dziś kamienie, o które się potykasz, mogą być źródłem Twojego ogromnego doświadczenia w przyszłości, gdyż zbudują drogę do twojego sukcesu". Pedagog, trener, coach, mediator, doradca zawodowy i personalny, manager z niemalże dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w różnorodnych obszarach rozwoju osobistego, zawodowego oraz rozwoju organizacji. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza ze specjalizacją doradztwo zawodowe i personalne. Ukończyłam Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Szkołę Coachów oraz Kurs Mediacji Cywilnych i Rodzinnych, Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Par i Rodzin oraz licznych kursów doskonalących kompetencje w zakresie diagnozy rodziny, terapii, oddziaływań terapeutycznych oraz z rozwojem kompetencji interpersonalnych. Obecnie jestem doktorantką na Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadząca badania w obszarze zagadnienia konfliktu i mediacji. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej, trenerskiej, coachingowej oraz w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi i rekrutacji pracowników. Jestem inicjatorką i realizatorką projektów rozwojowych, artystycznych i wspierających szczególnie dla rodzin i dzieci z rodzin niepełnych. Moja droga zawodowa od początku inspirowana była harmonijnym i synergicznym powiązaniem ze sobą wszechstronnych obszarów rozwoju człowieka - zarówno w aspekcie osobistym, jak i zawodowym, a także w aspekcie dzieciństwa i dorosłości. Mój rozwój zainteresowań nieustannie dotykał zarówno zagadnień osobowościowo- psychologicznych, ale także edukacyjno-zawodowych człowieka. Moją misją zawodową jest wspieranie w poszerzaniu perspektywy, osiąganiu osobistych celów życiowych i zawodowych, efektywnym wprowadzaniu zmian w obszarach osobistych i biznesowych. Jestem mamą dwóch wspaniałych córek, pasjonatką teatru i mostów - tych pomiędzy ludźmi i tych łączących różne światy oraz przestrzenie.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Moja specjalizacja
Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest konflikt, mediacje, porozumienie bez przemocy. Jako doktorantka DSW na wydziale pedagogiki zajmuję się rozwojem pozasądowych sposobów dochodzenia do porozumienia oraz aspektem psychologicznym i pedagogicznym konfliktu w rodzinie.

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem zachwycona wiedzą i energią Pani Partycji. Prowadzi sesje w komfortowej atmosferze. Korzystałam z usług w kwestiach biznesowych. Sesja jest bardzo wartościowa pomocą biznesową , zdecydowanie warto korzystać. Polecam!
19 listopada 2020 Monika - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Zupełnie przypadkiem trafiłam na "Wyzwanie Szczęśliwa Rodzina" i tydzień spotkań z Patrycją sprawił, że zaczęłam inaczej myśleć o sobie, o swoich relacjach z bliskimi. Patrycja wyczuliła mnie na punkty, nad którymi mogę pracować, żeby mojej rodzinie było lepiej. Zdecydowanie będzie to początek współpracy z Patrycją, bo mam wielką ochotę na więcej.
6 maja 2020 Anna - ekonomistka
Bardzo dobry coach
Patrycja jest wspaniałą profesjonalistką i dodatkowo bardzo ciepłą i życzliwą kobietą. Wiedza,którą przekazuje-jest najwyższej jakości ponieważ wydobywa na światło dzienne wiele nieuświadomionych aspektów-aby poznać siebie, świadomie prowadzić swoje życie i patrzeć na świat z różnych perspektyw. Warto zdobywać wiedzę od najlepszych-dlatego serdecznie polecam Patrycję.
4 maja 2020 Sylwia - Mediator
Bardzo dobry coach
Pani Partycja cechuje się wybitnym profesjonalizmem oraz wysokim poziomem empatii, tak niezbędnym przy prowadzeniu mediacji. Dzięki temu wszystkie trudne tematy były omawiane na spokojnie, co zaowocowało wypracowaniem zdrowego kompromisu. Na uwagę zasługuję także wysoki poziom cierpliwości Pani Patrycji ;) Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą rozwiązać problem w najlepszy możliwy sposób.
6 kwietnia 2020 Tomasz - Przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Według mnie były to bardzo inspirujące zajęcia, łączące nie tylko techniki twarde ale także ludzkie podejście do zadań oraz współpracowników - naszych kolegów z pracy zawodowej. Łącząc różne obszary i podejścia można naprawdę dużo dokonać wraz z ludźmi którzy nas otaczają a zajęcia prowadzone przez Patrycję zdecydowanie w tym pomagają i niezwykle inspirują. Dziękuję!
26 listopada 2019 Piotr - Delivery Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo szeroka wiedza na tematy szkoleniowe. Profesjonalne podejście do szkoleń prowadzonych w miłej atmosferze bez stresów. Łatwość w angażowaniu uczestnikow do praktycznych zajęć sprawia że całość przekazywanej wiedzy jest wręcz bezproblemowo wchłaniana przez słuchaczy. Serdecznie polecam i Pozdrawiam z Gorzowa Wlkp.
2 października 2019 Łukasz - Właściciel
Bardzo dobry coach
Swietnie przeprowadzone szkolenie. Jestem pod głęgobik wrażeniem wiedzy Patrycji. Nie było możliwości zagięcia jej jakimkolwiek pytaniem, a co wg mnie najważniejsze ma niesamotitą wiedzę nietylko merytoryczną! Na kazdą tezę potrafiła podać przykłady. Prawdziwy praktyk!!! Gorąco polecam.
9 maja 2019 Piotr - Kierownik zespołu sprzedażowego
Bardzo dobry coach
Odbyte przeze mnie niedawno zajęcia w ramach Warsztatów Współorganizowanych z Sądem Rejonowym oraz Szkoleń dla Pracowników Sądu - z zakresu NVC - Porozumienia Bez Przemocy w sytuacjach konfliktowych - prowadzone przez Panią Patrycję stały się doskonałym uzupełnieniem moich kompetencji zawodowych. Warsztaty przeprowadzone zostały na najwyższym poziomie merytorycznym, w sposób bardzo profesjonalny i ciekawy. Prowadząca wykazała się ogromną wiedzą w zakresie coachingu, oraz bogatym doświadczeniem, którym chętnie dzieliła się z uczestnikami. Poziom merytoryczny zajęć był niewątpliwie także wynikiem szerokiej wiedzy praktycznej Prowadzącej. Dlatego polecam Panią Patrycję jako bardzo dobrego szkoleniowca i coacha, którego podejście do Klienta jest w pełni profesjonalne i co najważniejsze - skuteczne. - Pani Patrycja jest coachem o świetnej intuicji, zadaje doskonałe pytania, podąża za Klientem, pracuje nieszablonowo, a równocześnie skutecznie. Cóż mogę napisać ponad to co napisali już inni…? W czasie szkolenia miałam okazję i niewątpliwą przyjemność pracować z osobą, która wniosła do zajęć bardzo dużo... - bo poza rzetelną wiedzą merytoryczną i chęcią dzielenia się nią, profesjonalizmem, a także mnóstwem ćwiczeń praktycznych razem z uczestnikami, których potrafiła zaangażować do wspólnej pracy w grupie - ja doceniam i dziękuję za "misyjne" traktowanie swojego zawodu, co bardzo przekładało się na zaangażowanie i sposób przekazywania wiedzy:-) …I to ostatecznie zdecydowało o tym, że szkolenie to zaliczam do jednego z najlepszych jakie w tym zakresie tematycznym ukończyłam. :)
5 grudnia 2018 Beata Dolasińska - Mediator Sądowy
Bardzo dobry coach
Co tu dużo mówić .. Dzieki Patrycji zmieniłam swone życie o 180° i wreszcie jestem szczęśliwa. Patrycja otworzyła mi oczy na to jak chcę aby wyglądało moje życie i dzięki niej wreszcie jestem szczęśliwa!!
11 maja 2017 Ania - Zakupowiec
Bardzo dobry coach
Wspaniałe i wartościowe spotkania. Pełne zrozumienie, doskonała umiejętność słuchania dzięki czemu mogłam się otworzyć bardziej z każdym spotkaniem. Spokój i skupienie na mojej osobie spowodowało, że podczas spotkań czułam się swobodnie i zapomniałam o otaczającym świecie. Bardzo serdecznie dziękuję za wyjątkowe spotkania. Wszystkim w 100% mogę polecić Panią Patrycje.
27 marca 2017 Agnieszka - Przedstawiciel firmy
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam współpracę z tym specjalistą. Pani Patrycja jest osobą ciepłą i empatyczną.Szybko i bezbłędnie diagnozuje, przekazuje dobre metody do pracy indywidualne i wspólnej.Każde spotkanie jest pełne serdeczności ze strony coacha. Z pewnością pomoże każdemu kto tu trafi. POLECAM!!!
16 stycznia 2017 Joanna - pedagog
Bardzo dobry coach
Patrycja potrafi obudzić chęć zmiany i zainspirować trafnymi pytaniami, jednocześnie ukierunkowując spotkania na tematy, które najbardziej nam ciążą. Przekonuje, że warto odkopać swoje dawno stłamszone i schowane pomysły na życie, podwinąć rękawy i wziąć ster w swoje ręce i stworzyć życie, o którym się zawsze marzyło. Mam wrażenie, że dzięki dobrze rozwiniętej intuicji Patrycji, każde spotkanie jest efektywne i przybliżające do wyznaczonych celów. Szczerze polecam pracę z Panią Patrycją.
15 stycznia 2017 Maciej - Programista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj