Patrycja Dorsz vel Drożdż

Popularność: 826
Bardzo dobry coach (8)
"Wszystko, co jest na naszej drodze, staje się drogą. Dziś kamienie, o które się potykasz, mogą być źródłem Twojego ogromnego doświadczenia w przyszłości, gdyż zbudują drogę do twojego sukcesu". Pedagog, trener, coach, mediator, doradca zawodowy i personalny, manager z niemalże dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w różnorodnych obszarach rozwoju osobistego, zawodowego oraz rozwoju organizacji. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza ze specjalizacją doradztwo zawodowe i personalne. Ukończyłam Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Szkołę Coachów oraz Kurs Mediacji Cywilnych i Rodzinnych, Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Par i Rodzin oraz licznych kursów doskonalących kompetencje w zakresie diagnozy rodziny, terapii, oddziaływań terapeutycznych oraz z rozwojem kompetencji interpersonalnych. Obecnie jestem doktorantką na Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadząca badania w obszarze zagadnienia konfliktu i mediacji. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej, trenerskiej, coachingowej oraz w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi i rekrutacji pracowników. Jestem inicjatorką i realizatorką projektów rozwojowych, artystycznych i wspierających szczególnie dla rodzin i dzieci z rodzin niepełnych. Moja droga zawodowa od początku inspirowana była harmonijnym i synergicznym powiązaniem ze sobą wszechstronnych obszarów rozwoju człowieka - zarówno w aspekcie osobistym, jak i zawodowym, a także w aspekcie dzieciństwa i dorosłości. Mój rozwój zainteresowań nieustannie dotykał zarówno zagadnień osobowościowo- psychologicznych, ale także edukacyjno-zawodowych człowieka. Moją misją zawodową jest wspieranie w poszerzaniu perspektywy, osiąganiu osobistych celów życiowych i zawodowych, efektywnym wprowadzaniu zmian w obszarach osobistych i biznesowych. Jestem mamą dwóch wspaniałych córek, pasjonatką teatru i mostów - tych pomiędzy ludźmi i tych łączących różne światy oraz przestrzenie.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Moja specjalizacja
Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest konflikt, mediacje, porozumienie bez przemocy. Jako doktorantka DSW na wydziale pedagogiki zajmuję się rozwojem pozasądowych sposobów dochodzenia do porozumienia oraz aspektem psychologicznym i pedagogicznym konfliktu w rodzinie.

Opinie

Bardzo dobry coach
Według mnie były to bardzo inspirujące zajęcia, łączące nie tylko techniki twarde ale także ludzkie podejście do zadań oraz współpracowników - naszych kolegów z pracy zawodowej. Łącząc różne obszary i podejścia można naprawdę dużo dokonać wraz z ludźmi którzy nas otaczają a zajęcia prowadzone przez Patrycję zdecydowanie w tym pomagają i niezwykle inspirują. Dziękuję!
26 listopada 2019 Piotr - Delivery Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo szeroka wiedza na tematy szkoleniowe. Profesjonalne podejście do szkoleń prowadzonych w miłej atmosferze bez stresów. Łatwość w angażowaniu uczestnikow do praktycznych zajęć sprawia że całość przekazywanej wiedzy jest wręcz bezproblemowo wchłaniana przez słuchaczy. Serdecznie polecam i Pozdrawiam z Gorzowa Wlkp.
2 października 2019 Łukasz - Właściciel
Bardzo dobry coach
Swietnie przeprowadzone szkolenie. Jestem pod głęgobik wrażeniem wiedzy Patrycji. Nie było możliwości zagięcia jej jakimkolwiek pytaniem, a co wg mnie najważniejsze ma niesamotitą wiedzę nietylko merytoryczną! Na kazdą tezę potrafiła podać przykłady. Prawdziwy praktyk!!! Gorąco polecam.
9 maja 2019 Piotr - Kierownik zespołu sprzedażowego
Bardzo dobry coach
Odbyte przeze mnie niedawno zajęcia w ramach Warsztatów Współorganizowanych z Sądem Rejonowym oraz Szkoleń dla Pracowników Sądu - z zakresu NVC - Porozumienia Bez Przemocy w sytuacjach konfliktowych - prowadzone przez Panią Patrycję stały się doskonałym uzupełnieniem moich kompetencji zawodowych. Warsztaty przeprowadzone zostały na najwyższym poziomie merytorycznym, w sposób bardzo profesjonalny i ciekawy. Prowadząca wykazała się ogromną wiedzą w zakresie coachingu, oraz bogatym doświadczeniem, którym chętnie dzieliła się z uczestnikami. Poziom merytoryczny zajęć był niewątpliwie także wynikiem szerokiej wiedzy praktycznej Prowadzącej. Dlatego polecam Panią Patrycję jako bardzo dobrego szkoleniowca i coacha, którego podejście do Klienta jest w pełni profesjonalne i co najważniejsze - skuteczne. - Pani Patrycja jest coachem o świetnej intuicji, zadaje doskonałe pytania, podąża za Klientem, pracuje nieszablonowo, a równocześnie skutecznie. Cóż mogę napisać ponad to co napisali już inni…? W czasie szkolenia miałam okazję i niewątpliwą przyjemność pracować z osobą, która wniosła do zajęć bardzo dużo... - bo poza rzetelną wiedzą merytoryczną i chęcią dzielenia się nią, profesjonalizmem, a także mnóstwem ćwiczeń praktycznych razem z uczestnikami, których potrafiła zaangażować do wspólnej pracy w grupie - ja doceniam i dziękuję za "misyjne" traktowanie swojego zawodu, co bardzo przekładało się na zaangażowanie i sposób przekazywania wiedzy:-) …I to ostatecznie zdecydowało o tym, że szkolenie to zaliczam do jednego z najlepszych jakie w tym zakresie tematycznym ukończyłam. :)
5 grudnia 2018 Beata Dolasińska - Mediator Sądowy
Bardzo dobry coach
Co tu dużo mówić .. Dzieki Patrycji zmieniłam swone życie o 180° i wreszcie jestem szczęśliwa. Patrycja otworzyła mi oczy na to jak chcę aby wyglądało moje życie i dzięki niej wreszcie jestem szczęśliwa!!
11 maja 2017 Ania - Zakupowiec
Bardzo dobry coach
Wspaniałe i wartościowe spotkania. Pełne zrozumienie, doskonała umiejętność słuchania dzięki czemu mogłam się otworzyć bardziej z każdym spotkaniem. Spokój i skupienie na mojej osobie spowodowało, że podczas spotkań czułam się swobodnie i zapomniałam o otaczającym świecie. Bardzo serdecznie dziękuję za wyjątkowe spotkania. Wszystkim w 100% mogę polecić Panią Patrycje.
27 marca 2017 Agnieszka - Przedstawiciel firmy
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam współpracę z tym specjalistą. Pani Patrycja jest osobą ciepłą i empatyczną.Szybko i bezbłędnie diagnozuje, przekazuje dobre metody do pracy indywidualne i wspólnej.Każde spotkanie jest pełne serdeczności ze strony coacha. Z pewnością pomoże każdemu kto tu trafi. POLECAM!!!
16 stycznia 2017 Joanna - pedagog
Bardzo dobry coach
Patrycja potrafi obudzić chęć zmiany i zainspirować trafnymi pytaniami, jednocześnie ukierunkowując spotkania na tematy, które najbardziej nam ciążą. Przekonuje, że warto odkopać swoje dawno stłamszone i schowane pomysły na życie, podwinąć rękawy i wziąć ster w swoje ręce i stworzyć życie, o którym się zawsze marzyło. Mam wrażenie, że dzięki dobrze rozwiniętej intuicji Patrycji, każde spotkanie jest efektywne i przybliżające do wyznaczonych celów. Szczerze polecam pracę z Panią Patrycją.
15 stycznia 2017 Maciej - Programista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom