NeuroTrener

Łódź
3 października 2017 8

Agnieszka Grys
Cel szkolenia: jest zapoznanie trenerów z aktualnymi odkryciami wiedzy o mózgu, które w bezpośredni sposób wpływają na efektywność przeprowadzanych przez trenerów szkoleń osób dorosłych. W czasie warsztatów uczestnicy poznają model UZEC, będący neurobiologiczną podstawą procesu szkoleniowego, który opisuje, czym powinien się charakteryzować skuteczny proces szkoleniowy, uwzględniający cztery obszary. Duży nacisk będzie położony na poznanie i nauczenie praktycznego stosowania niezwykle przydatnego na każdym etapie procesu szkoleniowego narzędzia, jakim jest model Potrzeb Społecznych P-BRAIN.

Elementy program:

Integracja pozioma mózgu i jej wykorzystanie w procesie szkoleniowym,
Elementy neurowstęgi Niedzieskiego i dlaczego każdy trener powinien ją znać,
Neuroplastyczność mózgu jako podstawa każdego procesu rozwojowego i jak trener może to wykorzystać,
Model Potrzeb Społecznych Mózgu P-BRAIN i jego wykorzystanie w procesie szkoleniowym,
Model UZEC (uwaga, zasoby, emocje, częstotliwość) jako neurobiologiczna podstawa procesu szkoleniowego

Sposób prowadzenia: 20 % czasu przeznaczone jest na miniwykłady, reszta czasu to bezpośrednie doświadczanie przez uczestników, ćwiczenia, dyskusje, praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności.

Prowadzący:
Dariusz Niedzieski, coach, trener biznesu, konsultant, akredytowany na poziomie PCC członek International Coach Federation i Izby Coachingu, członek NeuroLeadership Institute z siedzibą w USA. Przeprowadził ponad 1200 godzin sesji coachingowych, głównie z zakresu rozwoju biznesu, dla wysokiego i średniego szczebla zarządzania. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie biznesowe z zakresu zarządzania, zarówno firmami z obszaru SMB, jak i dużymi korporacjami międzynarodowymi. Specjalizuje się w pracy z młodymi liderami, otwartymi na zmiany szefami firm oraz firmami w okresie transformacji. W swojej pracy wykorzystuje metodologię szkoły coachingowej Erickson College, poszerzoną o zastosowanie w coachingu odkryć neurobiologii oraz zastosowanie ustawień systemowych w coachingu. Wielki zwolennik wykorzystywania odkryć nauki o mózgu w coachingu, szkoleniach I mentoringu. Wydawca książek z zakresu coaching i neurobiologii w obszarze zarządzania. Właściciel i założyciel Co&Me Firma doradcza oraz Co&Me Publishing.

Data: 03.10.2017r.
Godziny szkolenia: 9.00-17.00
Miejsce szkolenia: Łódź
Ilość osób w grupie: 6-10 osób
Cena regularna: 731,70 zł netto

Dla Absolwentów Akademii Trenera Biznesu JAK-MDTM cena 585,36 zł netto
Uczestnicy mają zagwarantowane: trening, materiały, przerwy kawowe i obiad – wliczone w cenę treningu. Nie organizujemy noclegów.

Warunkiem dokonania rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata 369,00 zł przy złożeniu zgłoszenia, po potwierdzeniu miejsca przez konsultanta ds. szkoleń. Co najmniej 14 dni przed treningiem tj. 19.09.2017r., w JAK-Marketing Dialog
MultiBank Oddział w Łodzi 09 1140 2017 0000 4502 0522 7089
z dopiskiem warsztaty: wpisz datę i tytuł warsztatów.

www.jak-md.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj