Szkolenie z metodologii Points of You®

Sierpc/Hotel Skansen
Od 5 sierpnia 2017 do 6 sierpnia 2017 9:00-17:00

Magdalena Kamińska
Dołącz do prestiżowego grona osób i używaj Points of You® w swojej codziennej pracy z drugim człowiekiem. Narzędzie to jest wsparciem merytorycznym dla ludzi sukcesu, o czym od lat przekonują się Dyrektorzy, Managerowie, Coachowie i Psychologowie biznesu na całym świecie.

Szkolenie Train the Trainer Points of You® to 16 godzinny warsztat, na którym poznasz unikalną metodę Points of You® oraz teoretyczne postawy narzędzi. Dowiesz się również, jak zaadaptować metodologię do własnej pracy dzięki ćwiczeniom praktycznym, w których weźmiesz udział. Poznasz instrukcje pracy – krok po kroku oraz arkusze i szablony do różnych działań, które będą pomocne w pracy z klientem zarówno indywidualnym, jak i korporacyjnym.

ADRESACI
Narzędzia z powodzeniem zastosują managerowie, kierownicy zespołów, coachowie, trenerzy, terapeuci, psychologowie, HR-owcy, nauczyciele i wykładowcy akademiccy implementując do nowych, innowacyjnych metod.
Każde ćwiczenie, warsztat, projekt, proces możesz przełożyć na język Points of You® zyskując nową perspektywę swojego klienta, nową jakość Twojej pracy i osiągając ponadprzeciętne i dotąd niespotykane rezultaty.

Jeżeli:
• szukasz sposobu na wyróżnienie na rynku, wzbogacenie swojego warsztatu, inspiracji, nowych metod pracy,
• pragniesz pracować efektywniej i osiągać wysoką mierzalną skuteczność, jakże pożądaną w pracy z klientem korporacyjnym, a ponadto zaskakujące rezultaty w pracy procesowej z klientem,
• poszukujesz gotowych rozwiązań, narzędzi znanych wąskiemu gronu ekspertów w obszarach biznesu i rozwoju osobistego
to szkolenie jest dla Ciebie!

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU
• wzbogacenie własnego warsztatu o nowatorskie metody pracy z klientem,
• poznanie konkretnych technik pracy z klientem indywidualnym oraz grupowym,
• zdobycie kompetencji pozwalających na zwiększenie skuteczności w projektowaniu i wprowadzaniu zmian zarówno w małych firmach jak i korporacjach,
• możliwość wzięcia udziału w procesach zaproponowanych przez trenera biznesu i tym samym przekonania się o skuteczności metodologii,
• poznanie narzędzi do prowadzenia szkoleń i warsztatów innych niż tradycyjne, zaskakujących dla klienta nie tylko dzięki osiąganym efektom, ale i wartości dodanej, którą wnoszą.

METODYKA SZKOLENIA
Szkolenie ma formę warsztatów, w których aktywny udział biorą wszyscy uczestnicy poznając narzędzia, metody pracy i jednocześnie ich efekty. Jest to zatem także dwudniowa praca uczestnika nad wybranymi przez niego zagadnieniami z życia osobistego oraz zawodowego pod opieką doświadczonego coacha/trenera prowadzącego szkolenie.

Trener pracuje z wykorzystaniem narzędzi Points of You® - The Coaching Game, Punctum oraz Faces.

SZKOLENIE TO TAKŻE
- dwa dni spędzone w wyjątkowym miejscu, hotelu **** położonym w lesie, z dala od codziennego miejskiego zgiełku,
- możliwość relaksu w strefie spa bez limitu wejść,
- doskonałe całodzienne wyżywienie – śniadanie w formie bufetu, trzydaniowy obiad i trzydaniowa kolacja, a w przerwach bufet kawowy, na który składa się kawa, herbata, woda, soki, ciastka, owoce i warzywa z dipami,
- międzynarodowy certyfikat Points of You®, który daje uprawnienia do pracy z narzędziami zgodnie z metodą i filozofią Points of You® oraz (co ważne dla coachów posiadających akredytację International Coach Federation), 6 punktów CCE niezbędnych do odnowienia akredytacji.

TERMIN ORAZ PŁATNOŚĆ
Szkolenie odbędzie się w dniach 5-6 sierpnia 2017 r. (sobota i niedziela) w godzinach 9:00-17:00
- cena standardowa 1200 zł (dla osób, które wpłacą całą kwotę do 30 czerwca 2017 r. cena wynosi 1000 zł)
Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona. Aby zarezerwować miejsce prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres m.kaminska@instytutrozwoju.org.pl

TRENER
Będę miała ogromną przyjemność poprowadzić to szkolenie osobiście. Jestem certyfikowanym Coachem (akredytacja ICF), Dyplomowanym Trenerem Biznesu, Certyfikowanym Trener Points Of You®, nauczycielem akademickim. Na co dzień pracuję w biznesie – jestem Dyrektorem Działu Sprzedaży największej multiagencji ubezpieczeniowej w kraju. Mam za sobą tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, na prowadzeniu procesów coachingowych indywidualnych i grupowych, lata budowania efektywnych zespołów sprzedażowych. Ponadto, realizuję projekty szkoleniowe i coachingowe ukierunkowane na rozwój kompetencji sił sprzedaży. Z ogromną satysfakcją prowadzę także indywidualne życiowe procesy coachingowe oraz warsztaty dla par. Nic nie daje mi takiej satysfakcji jak obserwacja ludzi, którzy rozkwitają, odkrywają siebie prawdziwych, autentycznych, spełniają marzenia, bo uwierzyli, że wszystko jest możliwe. To właśnie tacy ludzie budują sukces każdej firmy!

Przyjdź i przekonaj się w jaki sposób to szkolenie pomoże Tobie w osiągnięciu sukcesu!

Strona wydarzenia

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj