Magdalena Kamińska

Popularność: 1222
Dobry coach (7)
Jestem certyfikowanym Coachem (akredytacja ICF), Dyplomowanym Trenerem Biznesu, Certyfikowanym Trenerem Points of You®, nauczycielem akademickim - wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy, oraz opiekunem specjalizacji "Coaching i mentoring". Na co dzień pracuję w biznesie – jestem Dyrektorem Działu Sprzedaży największej multiagencji ubezpieczeniowej w kraju. Mam za sobą tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, na prowadzeniu procesów coachingowych indywidualnych i grupowych, lata budowania efektywnych zespołów sprzedażowych. Ponadto, realizuję projekty szkoleniowe i coachingowe ukierunkowane na rozwój kompetencji sił sprzedaży. Z ogromną satysfakcją prowadzę także indywidualne życiowe procesy coachingowe oraz warsztaty dla par. Nic nie daje mi takiej satysfakcji jak obserwacja ludzi, którzy rozkwitają, odkrywają siebie prawdziwych, autentycznych, spełniają marzenia, bo uwierzyli, że wszystko jest możliwe. To właśnie tacy ludzie budują sukces każdej firmy!
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego (606 480 822) lub e-mailowego.
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Toruń,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kiedy dotarłam w swoim życiu do tzw. ściany i nie miałam pojęcia co z tym zrobić, spotkałam Magdalenę. Ta kobieta niemożliwe zamienia w możliwe. Jest ekspertem w swojej dziedzinie. Za każdym razem zadziwiało mnie jej stuprocentowe zaangażowanie. To co ją wyróżnia to wyjątkowe skupienie, uważność na drugiego człowieka, rzeczowość, otwartość i brak oceniania. Posiada niesamowitą umiejętność wyłapywania istoty problemu i stawiania pytań, które pozwalają poszerzyć perspektywę. Sesje coachingowe przez nią prowadzone były przełomem w rozwoju moich umiejętności i potencjału. Świetny coach i człowiek!
20 czerwca 2017 Marta - pilot/trener biznesu
Badzo słaby coach
Usuwamy bardzo nieprzychylne opinie? Ooooj nieładnie. Brak umiejętności przyjmowania krytyki fatalnie świadczy o 'kołczu'.
15 luty 2017 Tomasz - Kierownik
Rzeczywiście, to był błąd. Tym razem poczekam na przesłanie przez Panią/Pana umowy potwierdzającej, że była Pani/był Pan moim klientem co uwiarygodni Pani/Pana jedyną negatywną opinię na moim profilu. Zachęcam także do skorzystania z procesu coachingu u mnie. Wówczas chętnie zapoznam się z Pani/Pana opinią o moim warsztacie.
Magdalena Kamińska
Bardzo dobry coach
Profesjonalny coaching, który pomógł mi w ustaleniu kierunków działań i sposobów realizacji celów. Indywidualnie dobrane sesje, dodatkowo z elementem mentoringu były dokładnie tym, czego potrzebowałem. Jeszcze wrócę po więcej!
11 stycznia 2015 Wiktor - Key Account Manager
Dobry coach
Profesjonalnie prowadzony przez panią Magdę coaching pomógł mi sprecyzować mój cel zawodowy oraz dostrzec posiadane zasoby. Udało mi się również zauważyć ograniczające mnie przekonania i zakwestionować ich prawdziwość. Dzięki temu procesowi coachingu odbudowałam wiarę w siebie i swoje możliwości. Polecam. Dziękuję pani Magdo, teraz już mam plan jak działać dalej.
26 grudnia 2014 Anna - mediator
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam. Skorzystałam z sesji life coachingu u Pani Magdy i jestem zachwycona rezultatem. Najpiękniejsze było to, że sama się zorientowałam, że przecież ja wiem co mam robić. To było wow. Sądziłam, że nie ma rozwiązania na mój problem a okazało się bardzo proste. Stosuję się do wypracowanych przez siebie rozwiązań i jestem szczęśliwa. Polecam - czasem stoimy w miejscu nie mogąc ruszyć na przód a wystarczy tylko wskazać kierunek poprzez zmuszenie nas do myślenia.
20 listopada 2014 Agnieszka - Regionalny Kierownik Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Jestem przyzwyczajony do słuchania dobrych rad. Wielkie było moje zdziwienie, kiedy zamiast usłyszeć kolejną sugestię, propozycję rozwiązania mogłem usłyszeń co na temat mnie interesujący mam ja do powiedzenia. Coaching pomógł mi podjąć dwie trafne decyzje i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych rezultatów. Jestem przekonany, że nie z każdym Coachem mógłbym pracować jednak współpraca z Panią Magdą była świetnym doświadczeniem. Miło jest wiedzieć, że komuś poza mną zależy na tym, bym osiągał swoje cele, realizował swoje marzenia. Pani Magda jest bardzo dobrym fachowcem. Polecam!!!!
18 listopada 2014 Wojtek - Specjalista ds Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam !!! Sesja coachingu z której miałam okazję skorzystać uruchomiła u mnie ,,burzę mózgów" dzięki czemu odkryłam możliwe drogi i rozwiązania w sprawie, z którą się zgłosiłam do p.Kamińskiej...Profesjonalnie poprowadzony coaching pomaga w znalezieniu odpowiedzi na wiele pytań, które tak naprawdę drzemią w nas samych, a dzięki doświadczonemu coachowi jesteśmy w stanie wydobyć je na zewnątrz. ich uświadomienie sobie natomiast, pozwala zacząć działać, podjąć odpowiednie kroki, dzięki czemu nasz cel staje się możliwy do osiągnięcia...ja tego doświadczyłam i szczerze polecam wszystkim, a Pani, Pani Magdo bardzo dziękuję. Dzięki Pani już wiem, co dalej.
17 listopada 2014 Katarzyna - specjalista ds administracji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj