"Zaawansowana praca z przekonaniami"

Szczecin
21 czerwca 2017 17.30 - 20.30

Ilona Łukasik
Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie Dyskusyjnego Klubu Coachingu organizowane przez Oddział Zachodniopomorski Izby Coachingu.

Coach to człowiek, który w swój zawód ma wpisane pomaganie swoim klientom m.in. poprzez zadawanie pytań. Podczas warsztatów zobaczysz, że zadawanie pytań może stać się sztuką przez duże „S”.

W swojej pracy, coachowie często zastanawiają się…
- Czy w przypadkach zaawansowanej pracy z przekonaniami technika zadawania pytań
wystarcza?
- Czy coach potrzebuje sięgać po specjalistyczne narzędzia, aby poradzić sobie z wymagającą
sytuacją w swojej pracy?

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli chcesz:
- zyskać łatwość w pracy z ograniczającymi przekonaniami
- poznać autorską koncepcję Lilianny Kupaj w tworzeniu pytań diagnozujących i wznoszących
- nauczyć się tworzyć pytania w konkretnych sytuacjach coachingowych, które często stanowią wyzwanie nawet dla doświadczonego coacha typu: „nie jestem dość dobry/a”, „nie zasługuję”, „nie jestem w dobrym miejscu”, „jestem zraniony/a” itp.

Jak będziemy działać?
W sposób warsztatowy i kreatywny będziesz tworzyć zestawy pytań do wybranych sytuacji coachingowych. Wyjdziesz gotowym zestawem pytań przydatnych w swojej codziennej pracy coachingowej.

Zapraszamy coachów, trenerów, terapeutów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym.

Prowadząca:

Lilianna Kupaj
Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu. Coach Master Trainer International Association of Coaching Institutes. Właścicielka i Dyrektor zarządzająca Szkoły Coachingu akredytowanej w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Coachów ICI. Prezes zarządu i fundatorka Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji. Członek Izby Coachingu. Specjalizuje się w coachingu: life, biznes i edu. Pracuje jako mentor, superwizor i wykładowca akademicki. Jako trener specjalizuje się w komunikacji transformującej, motywacji, zarządzaniu emocjami i zarządzaniu stresem. W 2015 roku uhonorowana tytułem Kreator Kompetencji Społecznych. W 2012 roku nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet.Zapoczątkowała w Polsce nurt coachingu edukacyjnego i wypuściła w świat pierwszych nauczycieli – Coachów. Założyła Fundację Świadomego Rozwoju Edukacji aby móc na szeroką skalę ulepszać polską edukację. Autorka 6 książek o tematyce life i edu coachingowej: „Twój Podręczny Mentor”, „Coaching przy kuchennym stole”, „Świadoma i Piękna”, „Kompetencje coachingowe nauczycieli. Jak rozwijać potencjał ucznia w szkole”, „Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela. Jak zmotywować ucznia do nauki”, „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych”. Od 10 lat kobieta przedsiębiorcza, kobieta biznesu, akredytowany międzynarodowy trener i coach.

Logistyka:

- koszt uczestnictwa: 50 zł
- bezpłatnie: członkowie Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu
- zapisy wyłącznie przez portal evenea
- liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
- miejsce: Szczecin (dokładny adres zostanie podany wkrótce)

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.

Zapraszamy!

Organizator: Izba Coachingu Oddział Zachodniopomorski
Ilona Łukasik – Dyrektor Oddziału Zachodniopomorskiego Izby Coachingu
Zapraszam do kontaktu: ilona.lukasik@ic.org.pl

http://www.izbacoachingu.com/wydarzenia/dkcszczecin6/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj