"Superwizja grupowa dla coachów"

Szczecin
21 czerwca 2017 14.00-17.00

Ilona Łukasik
Zapraszamy wszystkich praktykujących coachów do uczestnictwa w superwizji grupowej.
Po co jest superwizja?

Superwizja stwarza Coachowi przestrzeń do refleksji. Dzięki temu może on przyglądać się swojej pracy oraz własnym reakcjom, zastanawiać się nad szukaniem dróg, jakimi podąży wspólnie z Klientem. Gdy poczuje, że „utknął w miejscu” może poddać proces coachingu analizie odsłaniającej trudne punkty interakcji. Celem superwizji jest rozwój Coacha poprzez informację zwrotną Superwizora. Przedstawiane przypadki mogą dotyczyć każdego aspektu pracy coacha, np. relacja Coach-Klient, dylematy etyczne, trudności w kontraktowaniu lub prowadzeniu procesu, konkretne trudności w zastosowaniu techniki coachingowej.

Kto może uczestniczyć w superwizji?

coachowie, którzy chcą omówić swój konkretny przypadek pracy z klientem
coachowie, którzy poprzez uczestnictwo i słuchanie innych chcą się rozwijać

Korzyści z superwizji:
- wzrost jakości warsztatu pracy coacha
- wzrost konkurencyjności na rynku
- wskazanie obszarów, tematów do rozwoju, pogłębienia wiedzy
- ugruntowanie w roli coacha
- samorozwój (samoświadomość własnych mocnych stron)
- dbałość o własną higienę pracy ze stresem, napięciem i emocjami
- dbałość o etykę
- otrzymanie akredytacji

Otrzymasz zaświadczenie o uczestnictwie w superwizji:
- jeśli poddajesz superwizji swoje doświadczenia w roli coacha (przedstawiasz swój własny przypadek) otrzymasz zaświadczenie o uczestniczeniu w superwizji grupowej z poddaniem superwizji własnej pracy w roli coacha
- jeśli nie poddajesz superwizji swojego doświadczenia w roli coacha (nie przedstawiasz własnego przypadku) otrzymasz zaświadczenie o uczestniczeniu w superwizji grupowej

Koszt udziału:
200 zł – dla coachów spoza Izby Coachingu
150 zł – dla członków Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu

Więcej na temat akredytacji w Izbie Coachingu: http://www.izbacoachingu.com/akredytacja/akredytacja-coacha/


Prowadząca:

Lilianna Kupaj
Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu. Coach Master Trainer International Association of Coaching Institutes. Właścicielka i Dyrektor zarządzająca Szkoły Coachingu akredytowanej w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Coachów ICI. Prezes zarządu i fundatorka Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji. Członek Izby Coachingu. Specjalizuje się w coachingu: life, biznes i edu. Pracuje jako mentor, superwizor i wykładowca akademicki. Jako trener specjalizuje się w komunikacji transformującej, motywacji, zarządzaniu emocjami i zarządzaniu stresem. W 2015 roku uhonorowana tytułem Kreator Kompetencji Społecznych. W 2012 roku nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet.Zapoczątkowała w Polsce nurt coachingu edukacyjnego i wypuściła w świat pierwszych nauczycieli – Coachów. Założyła Fundację Świadomego Rozwoju Edukacji aby móc na szeroką skalę ulepszać polską edukację. Autorka 6 książek o tematyce life i edu coachingowej: „Twój Podręczny Mentor”, „Coaching przy kuchennym stole”, „Świadoma i Piękna”, „Kompetencje coachingowe nauczycieli. Jak rozwijać potencjał ucznia w szkole”, „Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela. Jak zmotywować ucznia do nauki”, „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych”. Od 10 lat kobieta przedsiębiorcza, kobieta biznesu, akredytowany międzynarodowy trener i coach.

Logistyka

- zapisy wyłącznie przez portal evenea
- liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (min 3, max 6 uczestników)
- miejsce: Szczecin (dokładny adres zostanie podany wkrótce)

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.

Zapraszamy!

Organizator:
Izba Coachingu Oddział Zachodniopomorski
Ilona Łukasik – Dyrektor Oddziału Zachodniopomorskiego Izby Coachingu
ilona.lukasik@ic.org.pl

http://www.izbacoachingu.com/wydarzenia/superwizjaszczecin6/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj