"Superwizja grupowa dla coachów"

Szczecin
18 października 2017 17.30-20.30

Ilona Łukasik
Serdecznie zapraszamy wszystkich praktykujących coachów do uczestnictwa w superwizji grupowej organizowanej przez Zachodniopomorski Oddział Izby Coachingu.

Po co jest superwizja?

Superwizja stwarza Coachowi przestrzeń do refleksji. Dzięki temu może on przyglądać się swojej pracy oraz własnym reakcjom, zastanawiać się nad szukaniem dróg, jakimi podąży wspólnie z Klientem. Gdy poczuje, że „utknął w miejscu” może poddać proces coachingu analizie odsłaniającej trudne punkty interakcji. Celem superwizji jest rozwój Coacha poprzez informację zwrotną Superwizora. Przedstawiane przypadki mogą dotyczyć każdego aspektu pracy coacha, np. relacja Coach-Klient, dylematy etyczne, trudności w kontraktowaniu lub prowadzeniu procesu, konkretne trudności w zastosowaniu techniki coachingowej.

Kto może uczestniczyć w superwizji?

- coachowie, którzy chcą omówić swój konkretny przypadek pracy z klientem
- coachowie, którzy poprzez uczestnictwo i słuchanie innych chcą się rozwijać

Korzyści z superwizji:

- wzrost jakości warsztatu pracy coacha
- wzrost konkurencyjności na rynku
- wskazanie obszarów, tematów do rozwoju, pogłębienia wiedzy
- ugruntowanie w roli coacha
- samorozwój (samoświadomość własnych mocnych stron)
- dbałość o własną higienę pracy ze stresem, napięciem i emocjami
- dbałość o etykę
- otrzymanie akredytacji

Otrzymasz zaświadczenie o uczestnictwie w superwizji:

- jeśli poddajesz superwizji swoje doświadczenia w roli coacha (przedstawiasz swój własny przypadek) otrzymasz zaświadczenie o uczestniczeniu w superwizji grupowej z poddaniem superwizji własnej pracy w roli coacha
- jeśli nie poddajesz superwizji swojego doświadczenia w roli coacha (nie przedstawiasz własnego przypadku) otrzymasz zaświadczenie o uczestniczeniu w superwizji grupowej

Koszt udziału:

- 200 zł – dla coachów spoza Izby Coachingu
- 150 zł – dla członków Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu

Więcej na temat akredytacji w Izbie Coachingu: http://www.izbacoachingu.com/akredytacja/akredytacja-coacha/

Prowadząca:

Lilianna Kupaj – Od 10 lat akredytowany, międzynarodowy Trener i Coach w Stowarzyszeniu ICI oraz akredytowany coach i superwizor Izby Coachingu. Właściciel i dyrektor zarządzająca firmy Szkoła Coachingu Lilianna Kupaj, prezes zarządu i fundatorka Fundacji Świadomego Rozwoju Edukacji. Jako coach specjalizuje się w coachingu życiowym, edukacyjnym i biznesowym. Jako trener prowadzi zajęcia z zakresu coachingu i kompetencji coachingowych, komunikacji, zarządzania emocjami, zarządzania przez wartości. Jest autorką sześciu książek o tematyce coachingowej: Twój Podręczny Mentor, Coaching przy kuchennym stole, Kompetencje coachingowe nauczyciela, Kompetencje trenerskie w pracy nauczyciela, Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość oraz Świadoma i piękna. W 2012 roku nominowana na Ambasadorkę Przedsiębiorczości Kobiet. W 2015 roku uhonorowana tytułem Kreatora Kompetencji Społecznych. Znalazła się w prestiżowym „Leksykonie coachów trenerów mówców polskich” wydanym przez Wydawnictwo GALL w 2015 roku. Zapoczątkowała w Polsce nurt coachingu edukacyjnego i wypuściła w świat pierwszych nauczycieli – Coachów. Założyła Fundację Świadomego Rozwoju Edukacji aby móc na szeroką skalę ulepszać polską edukację.

Logistyka

- zapisy wyłącznie przez portal evenea
- liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
- miejsce: Szczecin (ul. Królowej Korony Polskiej 25 (II piętro, pok. 305)

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem spotkania zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.

Zapraszamy!

Organizator:
Izba Coachingu Oddział Zachodniopomorski
Ilona Łukasik – Dyrektor Oddziału Zachodniopomorskiego Izby Coachingu
ilona.lukasik@ic.org.pl

http://www.izbacoachingu.com/wydarzenia/sperwizjaszczecin10/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj