Mapa marzeń: skuteczna droga do celu!

Lublin
18 listopada 2017 10:00-13:00

Eliza Potocka
Wierz w marzenia,
bo w nich ukryte są bramy do wieczności.
(Khail Gibran)

W sobotę 18 listopada zapraszam Cię na twórczy warsztat, podczas którego będziesz:
- po pierwsze marzyć,
- po drugie wizualizować,
- po trzecie urealniać swoje marzenia.

Złożysz je w jeden zwarty i gotowy do realizacji obraz. Oderwiesz się od codzienności i doładujesz dużą dawką pozytywnej energii potrzebnej do efektywnego działania.

Podczas warsztatu przypomnisz sobie jak ważne jest, by mieć marzenia oraz jak wspaniale jest czerpać dziecięcą radość z rozwoju osobistego ubranego w "zabawę". Otrzymasz komfortową przestrzeń, by puścić wodze wyobraźni, wkroczyć na drogę artysty i tworzyć swoje własne dzieło. Krok po kroku będziesz kreować swoje życie. Własnoręcznie, przy pomocy prostych materiałów m.in. czasopism, kleju, nożyczek stworzysz mapę odzwierciedlającą Twoje pragnienia i cele do zrealizowania w określonej przez Ciebie perspektywie czasowej.

Do domu zabierzesz ze sobą swoją mapę z konkretnymi drogami, którymi będziesz kroczyć i drogowskazami, które będą Ciebie prowadzić. Siłą napędową do działania będzie Twój własny potencjał, priorytety, pasja i wartości kształtujące Twój charakter.

Będzie twórczo i kobieco, a także coachingowo. Mam bowiem plan, by wzbogacić spotkanie o dodatkowe narzędzia, którymi pracujemy w sferze rozwoju osobistego.

Zapraszam Cię serdecznie, zaopatrzoną w pozytywną energię, uśmiech, gotowość do działania i dobrej zabawy.

Jeśli możesz, przynieś ze sobą ulubione czasopisma oraz wszelkie inne "rzeczy" wyrażające symbolicznie lub dosłownie Twoje pragnienia i marzenia.

Będzie się działo! :)

Warsztat kieruję do kobiet gotowych do dokonania wglądów do swojego wewnętrznego świata marzeń i pragnień oraz otwartych do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

Warsztat poprowadzę wspólnie z moją koleżanką Małgorzatą Petrusewicz - coachem ICC, doradcą zawodowym, konsultantem extended DISC, a przede wszystkim wspaniała kobietą.

http://elizainspiruje.pl/2017/10/27/mapa-marzen-skuteczna-droga-do-celu/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj