Eliza Potocka

Popularność: 820
Bardzo dobry coach (15)
Jeśli potrzebujesz: - rozwinąć swój potencjał - zwiększyć motywację do działania - wzmocnić poczucie własnej wartości - przekroczyć swoje ograniczenia - osiągnąć cel lub znaleźć go w życiu - zwiększyć swoją efektywność i wydajność - poprawić relacje z innymi - dokonać ważnych zmian w swoim życiu coaching jest bardzo dobrą opcją dla Ciebie. Coaching ze mną to inspirująca podróż, podczas której czeka Cię wiele ciekawych przygód. Odkryjesz swój potencjał, swoje talenty i wewnętrzne zasoby. Będę Ci towarzyszyć w aktywnym poszukiwaniu sensownych rozwiązań oraz w przechodzeniu przez proces zmiany zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej. Zachęcam Cię i zapraszam do udziału w sesjach coachingowych, podczas których korzystam zarówno z narzędzi rozwojowych, jak i olbrzymiej mocy intuicji. Czas trwania sesji, ich częstotliwość oraz ceny ustalam indywidualnie. Sesje coachingowe prowadzę w oparciu o standardy i etykę International Coaching Community (ICC). Korzystając z okazji, zapraszam Cię na moją www.elizainspiruje.pl #coachinglublin #elizapotocka #elizainspiruje
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Zamość, Warszawa, Lublin, Puławy, Janów Lubelski, Chełm, Biłgoraj, Krasnystaw, Tomaszów Lubelski, Poznań, Wrocław, Kraków, Kraśnik, Toruń, Rzeszów, Gdańsk, Bydgoszcz, Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Eliza jest wspaniałym coachem. W sposób profesjonalny pomaga odnaleźć właściwą drogę osobistego rozwoju i z wielkim zaangażowaniem wspiera w procesie zmiany tak aby skutecznie wykorzystywać własne zasoby do osiągnięcia wybranych celów życiowych. Jednocześnie Eliza jest osobą empatyczną, inspirującą do działania, pełną pozytywnej energii, aktywnie i uważnie słucha. Współpraca z Elizą jest prawdziwą przyjemnością, dzięki niej odkryłam nowe możliwości w moim życiu, stałam się bardziej zadowolona z życia. Zdecydowanie polecam! Aneta - Prawnik
10 marca 2023 Aneta - Prawnik
Bardzo dobry coach
Eliza jest fantastycznym coachem. Była dla mnie nieocenionym wsparciem w okresie kiedy zmieniałam swoje życie zawodowe i prywatne o 360 stopni. Pomogła mi dotrzeć do zrozumienia i prawdziwej świadomości tego co jest dla mnie priorytetem i do czego chcę dążyć, a także, zupełnie praktycznie, była w stanie merytorycznie mi podpowiedzieć i podzielić się znajomością środowiska okołobiznesowego. Ale, co równie ważne, Eliza jest przede wszystkim przesympatyczną, ciepłą, pozytywną osobą, z która łatwo i chętnie się rozmawia. Polecam gorąco!
15 grudnia 2019 Bogna - happiness manager
Bardzo dobry coach
W subtelny i delikatny sposób odkryłam dzięki Elizie, co tak naprawdę chcę w życiu robić. Podczas sesji coachingowych zobaczyłam z nowej perspektywy różne sprawy i problemy. Często było to odkrycie samej siebie i rozpoczęcie intensywnej pracy nad własnym rozwojem i świadomością zasobów i braków. Bardzo dziękuję Elizie za wszystkie spotkania, są dla mnie wielką wartością.
12 czerwca 2019 Magdalena - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Elizę cechuje pełny profesjonalizm oraz pasja i radość, którą czerpie z pracy z innymi. Posiada rzetelną wiedzę i stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe,a jednocześnie jest osobą bardzo empatyczną, taktowną, z łatwością budującą pozytywną i owocną relację z klientem. Umiejętność słuchania i zadawania trafnych pytań, wachlarz narzędzi coachingowych, a także różnorodne i angażujące klienta metody pracy pozwalają osiągnąć zaplanowany cel spotkań. Dodatkowym, wspaniałym efektem pracy z Elizą jest odkrywanie swoich nowych talentów, możliwości i pasji. Eliza potrafi zadbać o dobrą atmosferę podczas spotkań, nie daje gotowych odpowiedzi, ale aktywnie wspiera w samodzielnej, intensywnej pracy nad sobą. Serdecznie polecam współpracę jako bardzo zadowolona klientka :)
9 czerwca 2019 Emilia - Pracownik biurowy/Tłumacz
Bardzo dobry coach
Wyjątkowo dobra współpraca. Eliza jest świetnym coachem i fantastyczną, otwartą, ciepłą, wrażliwą osobą. Bardzo profesjonalna, rzetelna, punktualna, a przy tym pełna zrozumienia i empatii. Bardzo polecam!
17 maja 2018 Joanna - Prezes
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejście do pracy z klientem. Miałem okazję skorzystać z darmowego coachingu, a Pani Eliza zajęła się mną w 110 %. Pani Eliza elastycznie podeszła do spotkania i zmieniła formułę na moją propozycję za co jestem wdzięczny. Co więcej pomogła mi w ważnej sprawie poza czasem spotkania. Polecam serdecznie
21 listopada 2017 Piotr - Student
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam pracę z Elizą! Ma bardzo profesjonalne i kompetentne podejście do sesji, a przy tym jest osobą ogromnie życzliwą i serdeczną. Inspiruje i motywuje do zmian, także swoim przykładem. Gdybym miała jeszcze raz podejmować decyzję o coachingu, to byłaby ona zdecydowanie na TAK, mimo początkowych wahań i wątpliwości.
25 czerwca 2017 Magda - Nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
Eliza ma ogromny talent do odkrywania tego co nieoczywiste. Jej wrażliwość, uważność i umiejętność słuchania pozwalają z rewelacyjnymi efektami wykonywać swoją pracę. Całą sobą reprezentuje to o czym mówi. Profesjonalistka w każdym calu. Bardzo polecam!
2 kwietnia 2017 Ela - Wolny zawód
Bardzo dobry coach
Eliza to charyzmatyczna, świadoma i bardzo ciepła osoba, do tego profesjonalny coach. Potrafi słuchać i jest doskonałym obserwatorem. Sesje z nią dały mi możliwość spojrzenia na siebie i swoje potrzeby z innej perspektywy. Dzięki spotkaniom z Elizą dałam szansę samej sobie. Szczerze polecam.
3 stycznia 2017 Justyna - Dyrektor zarządzający
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam współprace z Elizą. Profesjonalizm, dojrzałość i elegancja to tylko niektóre cechy, z którymi się zetknąłem. Oprócz wskazówek dotyczących ubioru (dziękuję :) ) otrzymałem bardzo dużo rad życiowych (jeszcze bardziej dziękuję:) ). Do tego otwartość, perfekcja i wrażliwość. Gorąco polecam!
21 listopada 2016 Maciek - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Eliza Potocka to rzetelny i profesjonalny coach. Cechuje ją dojrzałość emocjonalna, szlachetność i pełen profesjonalizm. To osoba inspirująca. Ma niezwykle twórcze podejście do prowadzonych sesji. Do klienta odnosi się z szacunkiem. Jest całkowicie obecna i uważna podczas sesji. W mojej opinii Eliza Potocka zasługuje na najwyższe noty jako coach. Zdecydowanie rekomenduję.
21 listopada 2016 Agnieszka - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Pani Eliza Potocka to coach, którego zdecydowanie polecam. Cel na proces, który określiłem podczas pierwszego spotkania, zrealizowałem z pełną satysfakcją. Pani Eliza cechuje się profesjonalizmem, wysokim poziomem merytorycznym i otwartością. Odnosi się z szacunkiem i wyrozumiałością. Uważnie słucha i zadaje bardzo konstruktywne pytania. Rekomenduję do współpracy!
21 listopada 2016 Tadeusz - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Pani Eliza to właściwa osoba na właściwym miejscu. Ma ogromną wiedzę i wie jak ją wykorzystać w praktyce. Za pomocą wielu ciekawych metod pracy warsztatowej, pomaga wyznaczyć i osiągnąć ważne dla nas cele. Pomaga również poznać siebie samego oraz odkryć swoje potrzeby. Jest osobą, która potrafi zmotywować do działania, a jednocześnie posiada mnóstwo pozytywnej energii. Polecam Panią Elizę jako coacha, której podejście do klienta jest w pełni profesjonalne i co najważniejsze - skuteczne.
20 listopada 2016 Ewelina - Wolny zawód
Bardzo dobry coach
Super! Pełen profesjonalizm. Eliza z wrodzonym dla siebie wdziękiem potrafi skutecznie przekonać do eksperymentów w modą i stylem, których efekty powodują zachwyt z każdej strony. Praca z nią to jednak nie tylko ciało i powierzchowność, a również bogate przeżycie duchowe. Po sesji zmienia się nie tylko garderoba, ale my sami od środka. Gorąco polecam!
20 listopada 2016 Agata - Prawnik
Bardzo dobry coach
Świetna współpraca. Łatwo nawiązuje się kontakt. Profesjonalnie podchodzi do szkolenia i rozwiązywania problemów. Cechuje się wyrozumiałością. Pani Eliza jest otwarta również na propozycje uczestników kursów. Polecam!
20 listopada 2016 Mariusz - Wolny zawód
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj