Zmiana ograniczających przekonań

Wrocław
1 grudnia 2017 18.00-21.00

Helena Borys
Przekonania na temat nas samych oraz otaczającego nas świata są główną i najważniejszą rzeczą, którą powinniśmy się zająć, jeśli chcemy zmienić swoje zachowania.
To my sami dokonujemy wyboru naszych życiowych postaw i wartości, którymi kierujemy się w życiu. Chodzi o podejście - najważniejszy jest nasz stosunek do tego, co nas spotyka.
Każda myśl to inwestycja. Jeśli mądrze zainwestujemy w swoje wnętrze, możemy pozbyć się odziedziczonych po rodzicach i wychowawcach stereotypów, czyichś ambicji i obciążeń przerzuconych na nas w procesie wychowania.
Jak? Przestańmy zagłuszać prawdę codzienną paplaniną, tłumaczeniem się i zrzucaniem odpowiedzialności za swoją rzeczywistość na innych, sytuacje, lub "przypadki". Przypadki nie istnieją. Przyda się zdobycie szczerości wobec samego siebie: Co mówimy o sobie samych? Co mówimy o innych, o świecie? Co jest dla nas możliwe? Co nie jest możliwe? Czy to są obiektywne i pozytywne przekonania oparte na bezwarunkowej miłości? Świat w jakim żyjemy jest dziełem naszych przekonań. Wszystko w naszej rzeczywistości odzwierciedla nasze wnętrze. Tylko my mamy moc, aby zrobić coś w kierunku zmiany i zrobienia porządku w naszej przestrzeni osobistej, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Ilość miejsc ograniczona do 10 z powodu formuły warsztatowej i indywidualnego podejścia do każdego uczestnika.
Pracować będziemy przy pomocy metod, narzędzi i gier coachingowych.
Wszyscy zapisani otrzymają wcześniej mailem krótki materiał teoretyczny do przerobienia przed warsztatem. Pozwoli to podczas spotkania jeszcze bardziej skupić się na praktycznych ćwiczeniach.

https://www.facebook.com/events/1892836677712530/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj