Helena Borys

Popularność: 921
Bardzo dobry coach (3)
Ludzi, którzy zajmują się coachingiem, przybywa jak grzybów po deszczu. Dlaczego w takim razie ja? Bo jestem dobra w tym co robię. Bo działam skutecznie w oparciu o sprawdzone metody i narzędzia. Bo sama jestem żywym dowodem na to, że… coaching działa! Bo jest to proces zmiany, który prowadzi do ulepszenia i ułatwienia swojego życia i jeśli tylko chcesz, ja mogę Ci w nim towarzyszyć. Owszem, przez chwilę może nie być lekko, bo kto lubi wychodzenie ze swojej bezpiecznej strefy? Jednak wszystko po to, aby żyło się lżej. I lepiej :-) Podczas sesji i warsztatów stosuję gry coachingowe KryZysk i Sto Map Do Celu. Zapraszam Cię do procesu poszukiwania, odkrywania i wzmacniania umiejętności, treningu samodyscypliny i silnej woli. Do wspaniałej podróży, jaką jest poznawanie siebie i stawanie się swoją coraz lepszą wersją. W końcu taką, jaką chcesz być, a nie taką jaką chcieliby widzieć inni. Coaching mówi „Miarą prawdy jest skuteczność”. To znaczy, że to my sami definiujemy swoje szczęście, sami określamy, czym jest dla nas sukces. To my najlepiej wiemy, po czym poznamy, że zamierzony efekt został osiągnięty i jak chcemy się czuć po zaspokojeniu swoich potrzeb. Jeśli chcesz realizować swoje plany, zamiast cudzych, oraz iść swoją własną drogą, inwestuj tylko w to, co liczy się dla Ciebie najbardziej. Dla kogoś będzie to rodzina, dla innych kariera, a dla jeszcze innych – zupełnie co innego. Rób tylko to, do czego masz wewnętrzne przekonanie i co pozostaje w zgodzie z Twoimi wartościami. Mogę Ci w tym towarzyszyć :-) W CZYM TOWARZYSZĘ I WSPIERAM? W zrozumieniu, że świat jest taki, jaki myślisz, że jest W rozpoznaniu i pozbyciu się ograniczających przekonań i szkodliwych nawyków oraz zastąpieniu ich takimi, które będą Cię wspierać w realizacji Twoich celów W odkryciu Twojej własnej definicji szczęścia i sukcesu poprzez zrozumienie, co jest dla Ciebie najważniejsze W odnalezieniu życiowej misji i pasji w działaniu W zwiększeniu wiary w swoje możliwości, pewności siebie i poczucia własnej wartości W lepszym poznaniu siebie i realizowaniu swoich marzeń i celów zamiast spełniania cudzych oczekiwań W powrocie do stanu, żeby „chciało się chcieć” i znalezieniu odpowiedzi na pytanie „po co wstaję rano z łóżka?”
Kontakt
Telefonicznie: 510 023 600 lub mailowo: kontakt@helenaborys.pl
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Warsztaty
Bardzo ważnym elementem mojej pracy są warsztaty rozwojowe, które mają na celu lepsze poznanie siebie i zainicjowanie zmian w życiu – jeśli uznasz, że takie są potrzebne.
Udział w nich to dobra okazja do poznania innych, podobnych Tobie osób, którym zależy na sobie i polepszaniu jakości swojego życia. Ludzi, którzy nie boją się wyjść ze strefy komfortu i wziąć odpowiedzialności za to, co dzieje się w ich życiu. A co ważniejsze – mają odwagę do zmiany, jeśli „coś” ich w życiu uwiera lub nie czują się w nim tak, jak chcieliby się czuć.
Facebook
https://www.facebook.com/helenaboryscoach/

Opinie

Bardzo dobry coach
Warsztaty z Heleną rozpoczęły moją wielką podróż do samopoznania się i wyrzucenia z mojego życia niewspierających przekonań. Helena jest osobą bardzo profesjonalną, obdarzoną niebywałą empatią i cudownym poczuciem humoru. Wspiera w drodze do rozwoju. Polecam każdemu. Szczęście, rozwój jest w zasięgu naszej - chęci zmiany.
5 października 2018 Martyna - Artysta
Bardzo dobry coach
Helena jest otwarta, uważnie słucha, jest zdystansowana do siebie i innych, pracuje z pasją i stale się rozwija, jest silna i ma wspaniałe poczucie humoru. Dzięki warsztatom coachingowym Heleny poprawiłam własną samoocenę, zmieniłam ograniczające mnie przekonania, lepiej komunikuję się ze światem, jasno oceniam spotykające mnie sytuacje, dzięki czemu poprawiam relacje i łatwiej znajduję rozwiązania moich problemów. Dziękuję Helenko :) Beata
1 czerwca 2018 Beata - księgowa
Bardzo dobry coach
Helena to osoba, która traktuje swój zawód z miłością -to jej pasja i jak sama pisze to jej życiowa misja. Jeżeli jest taka potrzeba nie żałuje czasu na dłuższą sesję. Jest elastyczna. Świetnie radzi sobie z trudnymi klientami. Bo jak zapewne wiele z nas wie wychodzenie ze strefy komfortu to czasami walka a mechanizmy obronne zadziwiają swoim rozmachem. Dziękuję Helenie za cierpliwość za nieustępliwość. Uświadomiła mi, że praca nad sobą to moja praca, to ja muszę wiedzieć czego chcę nie ona. Dziękuję i polecam.Ewelina
5 stycznia 2018 Ewelina - z-ca kierownika
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj