Train the Trainer Points of You®

Bydgoszcz
15 maja 2018 9:00-17:00

Magdalena Kamińska
⭐ Dołącz do prestiżowego grona osób i używaj Points of You® w swojej codziennej pracy z drugim człowiekiem. Narzędzie to jest wsparciem merytorycznym dla ludzi sukcesu, o czym od lat przekonują się Dyrektorzy, Managerowie, Coachowie i Psychologowie biznesu na całym świecie, a wśród nich firmy takie, jak Ikea, Google, Intel, NASA, UniCredit Bank, L'ORÉAL Paris, Cirque du Soleil, Israel Defence Forces.

⭐ Szkolenie Train the Trainer Points of You® to 8 godzinny warsztat, na którym poznasz unikalną metodę Points of You® oraz teoretyczne postawy narzędzi. Dowiesz się również, jak zaadaptować metodologię do własnej pracy dzięki ćwiczeniom praktycznym, w których weźmiesz udział. Poznasz instrukcje pracy – krok po kroku oraz arkusze i szablony do różnych działań, które będą pomocne w pracy z klientem zarówno indywidualnym, jak i korporacyjnym.

⭐ Zdobywaj doświadczenie prowadząc swoje autorskie warsztaty Points of You® na organizowanych przeze mnie comiesięcznych spotkaniach otwartych, inspiruj się biorąc udział w warsztatach prowadzonych przez uczestników wcześniejszych certyfikacji. Dołącz do nas!


Tu znajdziesz więcej informacji

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom