Train the Trainer Points of You®

Toruń
5 czerwca 2018 9:00-17:00

Magdalena Kamińska
⭐ Dołącz do prestiżowego grona osób i używaj Points of You® w swojej codziennej pracy z drugim człowiekiem. Narzędzie to jest wsparciem merytorycznym dla ludzi sukcesu, o czym od lat przekonują się Dyrektorzy, Managerowie, Coachowie i Psychologowie biznesu na całym świecie, a wśród nich firmy takie, jak Ikea, Google, Intel, NASA, UniCredit Bank, L'ORÉAL Paris, Cirque du Soleil, Israel Defence Forces.

⭐ Szkolenie Train the Trainer Points of You® to 8 godzinny warsztat, na którym poznasz unikalną metodę Points of You® oraz teoretyczne postawy narzędzi. Dowiesz się również, jak zaadaptować metodologię do własnej pracy dzięki ćwiczeniom praktycznym, w których weźmiesz udział. Poznasz instrukcje pracy – krok po kroku oraz arkusze i szablony do różnych działań, które będą pomocne w pracy z klientem zarówno indywidualnym, jak i korporacyjnym.

⭐ Zdobywaj doświadczenie prowadząc swoje autorskie warsztaty Points of You® na organizowanych przeze mnie comiesięcznych spotkaniach otwartych, inspiruj się biorąc udział w warsztatach prowadzonych przez uczestników wcześniejszych certyfikacji. Dołącz do nas!


Tu znajdziesz więcej informacji

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj