Learning Forum Szczecin

Szczecin
19 listopada 2018 17:00-21:00

Dorota Trzmielewska
Typ spotkania: Learning Forum

Temat spotkania: "Kompetencje coacha ICF a odkrycia nauki o mózgu".

Prowadzący: Dariusz Niedzieski (PCC)

Termin: 19.11.2018 r godz. 17:00 do 21:00

Miejscowość: Szczecin

Miejsce spotkania: Al. Wyzwolenia 23/1, Szczecin

Treść programu: "Exploring Coaching with Neuroscience", prowadzony przez Darka Niedzieskiego, był pierwszym programem na polskim rynku, którego celem było rozwijanie umiejętności i kompetencji coachingowych z zadaniem wprowadzenia i aktywnego ćwiczenia wglądu w neuronaukę w praktyce coachingowej. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, co następuje:

• Ewolucja, struktura i funkcje mózgu w kontekście coachingu;

• W jaki sposób neurobiologia usprawiedliwia i udowadnia podstawowe paradygmaty coachingu?

• W jaki sposób trenerzy mogą podnosić swoje kompetencje dzięki neuronauce?

• Jakie są filary neurocoachingu

Informacje o prowadzącym: Doświadczony coach, konsultant, mentor i trener biznesu. Jego specjalizacja to organizacja w okresie przemian oraz psychologia biznesu, szczególnie tematyka nowoczesnego przywództwa.

Jego kariera zawodowa jest ściśle związana z branżą wysokich technologii, począwszy od firm państwowych, poprzez średniej wielkości własne firmy, aż po międzynarodowe korporacje, w których przez ostatnie kilkanaście lat pełnił wysokie funkcje kierownicze, zajmując się zarządzaniem wieloosobowymi zespołami. W czasie swojej kariery zawodowej zawsze wspierał rozwój zawodowy swoich pracowników, dzięki czemu kilkudziesięciu z nich osiągnęło pozycje kierownicze, zarówno na szczeblu średnim jak i najwyższym.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Studia kontynuował na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, na Studiach Podyplomowych, a następnie Doktoranckich. Uczestniczył w wielu kursach, warsztatach i szkoleniach uzupełniających posiadaną wiedzę i umiejętności, wśród których można wymienić Business&You Davida Neenana, Inteligencja Emocjonalna Daniela Golemana, Akademia Zarządzania w INSEAD w Fontainebleau, HP Business Academy w Wiedniu. Jest absolwentem programu Art&Science of Coaching kanadyjskiego Erickson College.

W swej pracy stosuje podejście systemowe, wykorzystując jednocześnie wiedzę z zakresu neurobiologii. Mottem Dariusza jest: "Radość i satysfakcja ze wspierania innych w ich wzrastaniu". Posiada akredytację coacha PCC ICF. Aktualnie posiada doświadczenie około 1300 godzin rozmów coachingowych.

Dane kontaktowe:

Danuta Karżel, tel. +48 794 713 750
Weronika Bryła-Booth +48 606 254 555

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie ICF Polska.

Kompetencje coacha ICF a odkrycia nauki o mózgu". Szczecin

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj