Dorota Trzmielewska

Popularność: 1818
Bardzo dobry coach (25)
Relacja - Integracja - Eksploracja. W ramach oferowanych procesów rozwojowych zapraszam Cię do pogłębienia 3 obszarów odpowiedzialności i wpływu: 1. Indywidualnego, poprzez praktykowanie samoregulacji, czyli medytację w ruchu z elementami Tai-Chi® 2. Relacyjnego, poprzez: Psychoterapię indywidualną, par, grupową, w nurcie Gestalt®; Odkrywanie naturalnych predyspozycji wg metodologii FRIS®; Budowanie odporności psychicznej wg kwestionariusza MTQ48® 3. Wymianę ze światem, poprzez: odkrywanie, rozwijanie i realizację swojego potencjału w ramach life & business coachingu. Pracowałam w administracji publicznej, w wiodących na rynku instytucjach finansowych, lokalnych przedsiębiorstwach. Współpracowałam ze startup’ami i instytucjami około biznesowymi. Wspierałam kadrę nauczycielską i rodziców dzieci w edukacji przedszkolnej. "Hamuje nas nie to kim jesteśmy, lecz to, kim naszym zdaniem nie jesteśmy." Michael Nolan
Kontakt
Tel: +48 664 466 477
Skype: dtrzmiel
Specjalizacje
Miasta
Kalendarz:
Tu możesz zapisać się na sesję: https://www.znanylekarz.pl/dorota-trzmielewska/psychoterapeuta/opole
Refleksja:
Wszystkie znaczące walki toczone są we wnętrzu własnego ja. Z czym walczysz?

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Panią Dorotą spotkałam się na warsztatach z pewności siebie, które prowadziła. Wtedy uświadomiłam sobie, że jest kilka obszarów, o które chcę zadbać w swoim życiu właśne teraz. To był dla mnie impuls, który pozwolił mi sie umówić na proces coachingowy. Dzisiaj z perspektywy czasu uważam, że to była wspaniała podróż w głąb siebie. Sięgam po więcej, sięgam po to czego tak na prawdę chcę. Inaczej przeżywam siebie, czuję swoją sprawczość. Mam w sobie wiele wdzięczności za profesjonalne podejście oraz moc empatii jaką otrzymałam od Pani Doroty. Z całego serca życze każdej kobiecie takiej relacji coachingowej jaką ja miałam z Pania Dorotą.
18 marca 2020 Katarzyna - Specjalista ds szkoleń, mama 2 dzieci
Bardzo dobry coach
Dorota jest ciepłą, bardzo miłą, empatyczną i godną zaufania, a jednocześnie profesjonalną osobą! Na spotkaniu potrafi stworzyć atmosferę wsparcia i akceptacji. Dzięki naszym spotkaniom zaczęłam słuchać siebie i zwracać większą uwagę na swoje potrzeby. Teraz uzmysłowiłam sobie, że chcę więcej odpoczywać, żeby mieć więcej energii do pracy, żeby osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Dorotę jako coacha!
14 marca 2020 Inna Inna -
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy z Dorotą to był czas budowania świadomości na temat siebie. Cieszę się, ze podjęłam taką decyzję i zawalczyłam o siebie. Z całego serca polecam spotkanie z Dorotą każdej osobie, która jest w ważnym (trudnym) momencie swojego życia.
11 marca 2020 Agnieszka - Specjalista Indywidualista
Bardzo dobry coach
Polecam. Dzięki spotkaniom z Dorotą zyskałam większą świadomość siebie, swoich naturalnie mocnych stron i w związku z tym wzrosła moja pewność siebie. Nauczyłam się również akceptować i przeżywać trudniejsze momenty w życiu. Ewa F. - Specjalista ds. rekrutacji
22 lipca 2018 Ewa Firlejczyk -
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Dorotą, a było ich ok. 6 pobudziły moje myślenie, dodały mi odwagi, pewności siebie, uświadomiły mi moje zalety, co mogę, że w ogóle mogę, jeśli tylko bardzo chcę. Coaching rozwinął we mnie nowe postrzeganie życia, pracy i samej siebie. Zaczynam marzyć... chcieć to móc :-) . Spotkania z Dorotą otworzyły mnie na dalszy rozwój osobisty, podpowiedziały sposoby rozwiązywania konfliktów i rozwój zdrowego egoizmu. Wszystkie sesje z Dorotą uważam za dobra inwestycję w siebie. Jest to osoba, nastawiona na słuchanie i pomoc, obdarzona wielką empatią. Naprawdę warto ! Zmieniłam po 14 latach pracę i nie żałuję :-).
10 stycznia 2018 Małgorzata - specjalista ds. zarządzania i marketingu
Bardzo dobry coach
Dzięki sesji z Dorotą jestem silniejsza i pewniejsza siebie w tym co robię.Poprzez pytania mogłam realnie zwizualizować mój cel.Dorota wydobyła ze mnie wartości i podsunęła ćwiczenia zwalczające moje słabości i obawy. Powaliła tym samym wielki mur niepewności. Profesjonalny, ciepły, cierpliwy coach.Polecam spotkanie z Dorotą Trzmielewską. :)
7 grudnia 2017 Agata Kwaśnicka - wolny
Bardzo dobry coach
Dzięki Dorocie odkryłam swoje mocne strony a to co do tej pory traktowałam jako słabość stało się moim narzędziem do pracy. Teraz jestem bardziej świadoma i wiem na co mnie stać w pracy. To coach, który zawsze zadaje trafne pytania, które zmieniają perspektywę i otwierają nowe możliwości. Dziękuję!
25 września 2017 Arleta Opioła -
Bardzo dobry coach
Dzięki Dorocie dostrzegłam pewne aspekty mojej przyszłej firmy, których nie widziałam do tej pory. Dorota jest bardzo otwartą osobą, widać,że kocha ludzi i swoją pracę. Poczułam po wyjściu ogromną satysfakcję. Dorota jest sobą i uczy nas innego postrzegania swojej firmy.
12 czerwca 2017 Anna Czyrska -
Bardzo dobry coach
Sesje z Panią Dorota Trzmielewską były refleksyjne i inspirujące. Celem ich, był rozwój moich kompetencji menadżerskich. Wcześniej uczestniczyłem w szkoleniu, które prowadziła Pani Dorota. Szkolenie dało mi podstawy z obszaru komunikacji z zespołem, delegowaniu zadań i organizacji pracy. Coaching był kontynuacją i pomógł mi zdobyć motywację do dalszego rozwoju zawodowego. Sprawił, że skuteczniej radzę sobie kierowaniem zespołem produkcyjnym i planowaniem codziennych zadań. Proces coachingowi składał się z 8 sesji po 1,5 godz. i po każdej sesji wychodziłem z dużym spokojem i większą znajomością siebie. Ale najważniejszy był dla mnie przełomowy moment, czyli konfrontacja z opiniami otoczenia na mój temat. Mimo, że podchodziłem do tego zadania z rezerwą, to zadanie dało mi siłę i wiarę w siebie. Nawet się tego nie spodziewałem. Polecam Panią Dorotę Trzmielewską, bo jest zaangażowana, spokojna i otwarta. A sesje z Dorotą były rozmową, która dawała mi wiarę w siebie i w mój zespół. Dziękuję.
23 luty 2017 Piotr - Kierownik produkcji
Bardzo dobry coach
Kochani! Wystawiłam bardzo dobrą opinię Dorocie, jest wspaniała i skuteczna, bardzo profesjonalna. Podziwiam ją i dużo się od niej uczę ... Wystawiłam jej opinię dwa razy, bo za pierwszym razem pomyliły mi się kółeczka. Sorry.
7 luty 2017 Anna - lingwista, coach
Bardzo dobry coach
Dorota świetnie wykonuje swój zawod, prowadząc sesje w taki sposób że wychodząc z każdego spotkania masz co raz jaśniejszą perspektywę swojej sytuacji. To naprawdę pomaga w poszukiwaniach skutecznych rozwiązań. Polecam!
6 luty 2017 Anna - lingwista, coach
Badzo słaby coach
Dorota świetnie wykonuje swój zawód, prowadząc sesje w taki sposób że wychodząc z każdego spotkania masz co raz jaśniejszą perspektywę swojej sytuacji. To naprawdę pomaga w poszukiwaniach skutecznych rozwiązań. Polecam!
6 luty 2017 Anna - lingwista, coach
Bardzo dobry coach
Pierwsze w życiu spotkanie z coachem pokazało mi nowe możliwości i kompetencje, które uznałam za warte dalszego rozwoju. Drugie spotkanie - tym razem z Dorotą Trzmielewską, to długi okres ciężkiej pracy nad sobą, własnymi ograniczeniami. To, co dla mnie było ogromnie wartościowe, to pozostawienie szerokiego pola do przetrenowania pewnych trudnych i kluczowych sytuacji, bez nacisku i bez wskazywania "dobrego" rozwiązania. Dorota zagwarantowała mi pełne poczucie bezpieczeństwa, wspierała własnym biznesowym doświadczeniem. To jest właśnie prawdziwy coach. To jest ciężka praca, rozwój i ogromna satysfakcja. Polecam bardzo tę wyjątkową osobę, pasjonatkę gór strzelistych i życiowych wyzwań.
5 luty 2017 Joanna - Właścicielka
Bardzo dobry coach
Praca z Dorotą pomogła mi otworzyć oczy i zrozumieć pewne kwestie, a na inne spojrzeć z trochę innej strony. Widać, że lubi to co robi i zdecydowanie robi to bardzo dobrze. Szczerze polecam sesje z Dorotą!
19 sierpnia 2016 Paweł - Lektor angielskiego
Bardzo dobry coach
Z coachem Dorotą Trzemielewską spotkałam się w ramach coachingu indywidualnego jako StartUp przy AIP w Opolu. I szczerze polecam tego typu zajęcia każdemu kto rozpoczyna swoją biznesową drogę! Świetny sposób na określenie swojego potencjału, słabych i mocnych stron, przekucie ich w siłę pociągową przyszłego biznesu. Ciepła, nieinwazyjna, obiektywna i wspierająca postawa coacha uzmysławia jak wiele i w jaki sposób możemy osiągnąć. "Uwierz w siebie tak mocno, by innym nie pozostało nic innego jak uwierzyć w ciebie."
11 lipca 2016 Daga - były StartUp, dziś właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Pani Dorota to osoba, która z pasją wykonuje swój zawód, dzięki czemu sesje coachingowe przyniosły celujące efekty. Serdecznie polecam coaching z Panią Dorotą każdemu kto chce poserzać horyzonty i osiągać cele w profesjonalny sposób.
13 grudnia 2015 Adam - Trener
Bardzo dobry coach
Na czym polega tajemnica coachingu i dlaczego powinien być on niezbędnym i niezastąpionym elementem w rozwoju własnego biznesu dowiedziałam się na spotkaniach z Dorotą. 100 % naturalność, lekkość w rozmowie i co najważniejsze-motywacja do działania i właściwe nakierowanie na konkretne cele. Dorota nie przedstawia gotowych rozwiązań, wskazuje drogę na której one się znajdują. Dzięki coachingowi zyskałam przejrzystą drogę mojego biznesu oraz silne podstawy,na której własna firma powinna się opierać. Otwarcie i szczerze polecam spotkanie z Dorotą i z pewnością zdecyduję się na dalszą współpracę.
7 lipca 2015 Patrycja - Dietetyk kliniczny
Bardzo dobry coach
Dorota to bardzo dobry coach i ciepły człowiek, przed którym otworzyłam się i mogłam rozmawiać na trudne tematy dotyczące pracy i życia rodzinnego. Coaching trwał nawet po zajęciach, pobudzał do myślenia i działania. Nabrałam pewności siebie i umocniłam swoja świadomość na tematy ważne dla mnie. Polecam zajęcia z Dorotą. Sama w przyszłości będę chciała skorzystać...
30 marca 2015 EWA - Dyrektor Regionalny
Bardzo dobry coach
Polecam Dorotę jako coacha. Jest pełna energii, zapału i … PYTAŃ! Te pytania wyciągają z nas moce, jakich się w sobie nie spodziewamy. Kiedy staniesz pod murem, ona na pewno pomoże Ci go zburzyć. Jej uśmiech i optymizm dają siłę! Przekonasz się, jak ja, kiedy się z nią spotkasz. Profesjonalny coach!
8 listopada 2014 Beata - Główny Księgowy
Bardzo dobry coach
A ja zdecydowałam się na coaching, kiedy stwierdziłam,że muszę coś zmienić w swoim życiu- tylko nie wiedziałam CO! Na spotkaniach z Dorotą uświadomiłam sobie- oczywiście dzięki Jej pomocy- że trzeba zabrać się za realizację drobnych celów, w efekcie czego łatwiej mi przyjąć większe wyzwania. Co dla mnie najważniejsze -po sesjach z Dorotą jestem bardziej pewna siebie.Zaczęłam te spotkania z pragnieniem znalezienia pasji- jakiejś, a w trakcie -znalazłam w sobie silną osobę, którą wcześniej bardzo słabo dostrzegałam. Polecam!!
5 kwietnia 2014 Joanna - lekarz
Bardzo dobry coach
Niesamowite jak jeden człowiek może wpłynąć na drugiego człowieka. W dodatku tak szybko. Dzięki coachingowi z Dorotą Trzmielewską dowiedziałem się, że remont moich celów zawodowych był wcześniej przeze mnie niedostrzegany i niezbędny. Przyznam się szczerze, że nasze co tygodniowe spotkania były dla mnie czymś w rodzaju przygody wewnątrz moich myśli i jeszcze lepszej okazji do poznania siebie, swoich największych zalet. Zapisane cele skutecznie realizuję i prawdopodobnie gdyby nie Dorota Trzmielewska dalej błądziłbym gdzieś po omacku bojąc się przyznać w głębi duszy czego tak na prawdę chcę od życia, siebie i losu. Spotkania coachingowe takie jak to dają motywacje do walki nad marzeniami o poważnych zmianach w swoim życiu. Gorąco polecam tego wspaniałego coacha. P.S. jest 5.35 rano więc ... :) zabieram się do pracy :)
18 grudnia 2013 Patryk Suliga - Prezes Zarządu Suldus sp. z o.o.
Dobry coach
Po sesjach z Dorotą wychodziłam z pozytywną energią,duże problemy przestawały być takie duże a rozwiązania same nasuwały się podczas spotkań. Polecam jak najbardziej!........................................................
24 października 2013 Ewa - pracownik obsługi klienta
Bardzo dobry coach
Polecam. Bardzo dobre sesje z niezwykle elastycznym i wnikliwym trenerem. Bardzo pomocne w realnym ocenieniu swoich możliwości i właściwym dopasowaniu oczekiwań. Pomogła dostrzec drzemiące choć nie dostrzegane przeze mnie zalety i przekuć je w mocne atuty. Szczerze polecam!!!
21 października 2013 Michał - kierownik serwisu
Bardzo dobry coach
Sesje coaching'owe z Dorotą Trzemielewską odbyły się na wysokim poziomie merytorycznym. Podczas ich trwania nauczyłam się, m. in., jak wybierać to, co jest dla mnie najlepsze na danym etapie mojego życia, jak rownież, aby nie zapominać o tym, że zmiany w naszym życiu zaczynamy od zmian w nas samych. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Szczerze polecam!!!
20 października 2013 Joanna - nauczyciel bibliotekarz
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na coaching, kiedy uznałam, że muszę coś zmienić w swoim życiu ale nie bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Parę „nierealnych” celów już z udało mi się zrealizować. Obecnie przygotowuję się do większej zmiany i coraz bardziej wierzę, że mi się uda. A z wiarą w siebie nie jest u mnie najlepiej. Z czystym sumieniem polecam coacha Dorotę Trzmielewską.
20 października 2013 Katarzyna - pracownik biurowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dyrektor Oddziału ICF Szczecin
19 października 2018
ICF Poland ogłasza nabór na funkcję Dyrektora Oddziału ICF Szczecin
"Leadership Matters Forum"
19 października 2018
ICF Polska ma zaszczyt być partnerem konferencji Leadership Matters Forum. Zapraszamy do Wrocławia i Warszawy na spotkanie poświęcone skutecznym metodom zarządzania. W programie ciekawe prelekcje na temat wykorzystania narzędzi diagnostycznych dr. Hogana oraz panel poświęcony coachingowi i zarządzaniu talentami
Akademia Coachingu 2018
23 września 2018
VII Akademia Coachingu dla Członków Zwyczajnych oraz Członków Wspierających International Coach Federation Oddział w Polsce.
Lider Oddziału ICF Polska
6 września 2018
International Coach Federation Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego z siedzibą w Warszawie, ogłasza konkurs na stanowisko: Lider Oddziału ICF Polska (w wybranym mieście): Kraków, Szczecin,