Coaching Na Start Własnego Biznesu

Poznań
19 września 2014 17:00 - 21:00

Maciej Kościelniak
COACHING NA START WŁASNEGO BIZNESU

Myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej?
Jesteś początkującym przedsiębiorcą?
Szukasz pomysłów na własną firmę?

___________________________________________________________________
Zapraszamy na cykl spotkań coachingowych, przeznaczonych właśnie dla Ciebie. COACHING NA START to grupowe spotkania dla osób, które chcą uczynić własny biznes swoim sposobem na życie. Zapraszamy do udziału studentów, absolwentów, osoby w każdym wieku - zdecydowane znaleźć pracę lub ją zmienić.

Jedynym warunkiem do wzięcia udziału w spotkaniach jest posiadanie motywacji do zmiany swojego życia na lepsze i pełniejsze. Jeśli czujesz potrzebę, aby wreszcie stanąć u steru własnej kariery zawodowej i przejąć odpowiedzialność za swój sukces – zapraszam!

PROGRAM SPOTKANIA

Psychometryczna analiza kompetencji i motywacji zawodowych (każdy wypełnia test oraz otrzymuje raport kompetencyjny przed spotkaniem).
Nasz profil motywacyjny jest naszym „odciskiem linii papilarnych”. Nikt inny na całym świecie nie posiada tych samych potrzeb oraz kompetencji do ich realizacji. Wiesz już, że własny biznes Cię „kręci” – ale czy wiesz dlaczego? Odpowiedź na to pytanie odnajdziesz w raporcie.

Elementy treningu kreatywności, autoprezentacji, zarządzania czasem.
Twoje kompetencje są najlepszymi narzędziami do prowadzenia własnej działalności biznesowej. Spróbuj poznać swoje najsilniejsze strony …i zoptymalizować pod ich kątem swoje działania!

Klasyczny coaching grupowy
Nikt tutaj nie jest ekspertem ani uczniem - wszyscy posiadamy podobny potencjał do realizacji swoich celów. Rolą coacha oraz grupy jest jedynie sprawić, abyśmy te możliwości w sobie dostrzegli. Taka forma coachingu świetnie rozwija umiejętności całej grupy, z uwzględnieniem indywidualnych celów rozwojowych poszczególnych uczestników. Mówiąc o swoim biznesie będziesz musiał spojrzeć na niego z perspektywy innych osób, a to pozwoli Ci go zobaczyć w zupełnie nowym świetle!

Points of You™ “The Coaching Game” - czyli coś naprawdę specjalnego.

CELE COACHINGU GRUPOWEGO

--Poznanie się i wymiana doświadczeń przez ludzi, których łączy pomysł na założenie własnej działalności
--Nabycie umiejętności rozwiązywania problemów związanych z prowadzeniem biznesu
--Poprawa współpracy i komunikacji interpersonalnej
--Otwartość na zmiany i na inny punkt widzenia
--Nawyk kreatywnego myślenia
--Wymiana wizytówek, z których każda może się okazać w przyszłości bezcenna!

ZAŁOŻENIA PROCESU COACHINGOWEGO

--Każdy z uczestników jest zaangażowany w planowanie lub wdrażanie pomysłów związanych z własną działalnością biznesową i jest świadomy swoich celów z tym związanych.
--Podczas spotkań realizowane są zarówno cele grupowe jak i indywidualne
--Uczestnikiem spotkań jest coach (lub para coachów), który proponuje tematy dyskusji i moderuje jej przebieg.
--Spotkania trwają ok. 4 godziny
--W czasie spotkań odbywają się ćwiczenia symulacyjne, które są następnie omawiane z innymi uczestnikami na forum grupy.

ZAPISZ SIĘ!

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj