Zaprojektuj swój Rok Wilczycy!

Online
22 stycznia 2019 19:00 - 21:00

Aleksandra Radomska
3-godzinny warsztat online na żywo, podczas którego zaprojektujesz swój Rok Wilczycy.

Co to znaczy?
Rok Wilczycy to rok realizacji Twoich najśmielszych marzeń, rozwoju i pogłębiania samoświadomości, kreowania stylu życia, od którego nie będziesz potrzebowała wakacji, stawiania zdrowych granic i budowania sycących relacji z samą sobą i innymi ludźmi!

Podczas warsztatu:

* zdefiniujesz, czym jest dla Ciebie autentyczne i satysfakcjonujące życie,
* stworzysz projekt najlepszego roku w swoim życiu w oparciu o głębokie zrozumienie własnych potrzeb,
* zaplanujesz konkretne działania, pierwsze kroki do realizacji postawionych celów i plany awaryjne, gdy życie będzie Cię zaskakiwać,
* będziesz pracować w kameralnym gronie, w przestrzeni wolnej od oceniania,
* podniesiesz swoją samoświadomość,
* doświadczysz cudownej energii kobiecego kręgu.

Dodatkowo otrzymasz materiały PDF z ćwiczeniami oraz nieograniczony czasowo dostęp do nagrania warsztatu. (Nagranie dostępne będzie wyłącznie dla uczestniczek warsztatów).

W trakcie warsztatu poprowadzę Cię przez 5 etapów projektowania produktów, procesów metodą Design Thinking: EMPATYZACJĘ, DEFINIOWANIE PROBLEMU, GENEROWANIE POMYSŁÓW, PROTOTYPOWANIE, TESTOWANIE.

Nie jesteś jeszcze przekonana? Przeczytaj opinię Agi na temat warsztatów ze mną:

"Na warsztaty przyszłam z głową pełną pytań i niejasności. Liczyłam na to, że cokolwiek się wyjaśni, ale okazało się, że nie wyjaśniło się cokolwiek a prawie wszystko, z czym przyszłam! Ola przygotowała genialne ćwiczenia, które pobudziły kreatywność i otworzyły nowe obszary w mojej głowie. Poza tym kobiety obecne na spotkaniu stały się niesamowitą inspiracją, a dyskusje z nimi pozwoliły spojrzeć na tematy związane z kobiecością w odmienny sposób. Całość sprawiła, że odkryłam własne spojrzenie na siebie samą oraz innych ludzi. Warsztaty zakończyłam spokojna, zadowolona i pełna pozytywnej energii. A przede wszystkim jeszcze bardziej ciekawa świata…"

Więcej na temat warsztatu na stronie: http://sciezkawilczycy.pl/produkt/zaprojektuj-rok/

sciezkawilczycy.pl/zaprojektuj-rok/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj