Aleksandra Radomska

Popularność: 175
Bardzo dobry coach (4)
* Jeżeli chcesz przyjrzeć się temu, co jest dla Ciebie ważne... * Jeżeli chcesz zacząć żyć w zgodzie ze sobą... * Jeżeli chcesz znaleźć swoje miejsce w życiu i odpowiedzieć sobie na pytanie "Dokąd zmierzam?"... * Jeżeli chcesz zrealizować swój cel i potrzebujesz motywacji do wprowadzenia zmian... * Jeżeli po prostu chcesz się rozwijać... ...to zapraszam Cię na indywidualne sesje coachingowe odkrywania swoich wartości, budowania zaufania do siebie, odważnego podążania za marzeniami, autentyczności, akceptacji cykliczności życia, kobiecego podążania za wewnętrzną mądrością, podróży do wymarzonego stylu życia. Nazywam się Ola. Pomagam młodym kobietom, których nie cieszy obecny styl życia, by odnalazły swoją wilczą duszę, czyli obudziły siebie autentyczną i wolną, odważnie podążając w kierunku swojego wymarzonego życia. Wierzę w moc autentyczności i życia w zgodzie ze sobą. Jestem przewodniczką na Ścieżce Wilczycy, ścieżce podążania za wewnętrzną, kobiecą mądrością, coachem w trakcie akredytacji ACC ICF oraz studentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Uwielbiam bullet journalowanie i wykorzystuję go w swojej pracy coachingowej. W roku 2017 stworzyłam rozwojowe wyzwania online z bullet journalem w tle „W 7 dni dookoła rozwoju” oraz „Wyprawa Ścieżką Wilczycy, w których w sumie wzięło udział ponad 300 kobiet. Pod koniec 2017 roku wydałam Notes Wilczycy – workbook dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie ze sobą.
Kontakt
Napisz do mnie i umów się na sesję wstępną.
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Olsztyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Świetny coach, bardzo ciepła i rozumiejąca osoba, pełna pomysłów i siły! Przyszłam na sesje bardzo z bardzo poplątanymi myślami, w trakcie dużych zmian w życiu, pogubiona i z zawaloną głową. Ola pokierowała mnie do podróży w głąb siebie, która była bardzo niespodziewana, towarzyszyła mi, zadając tylko te dobre pytania, wskazując mi te ścieżki które wcześniej były dla mnie niewidoczne. Znalazłam tam rzeczy, które od lat były zakopane, ale także siłę i motywację. Zaskoczyło mnie że tak łatwo się otworzyłam i jak przyjemna ta podróż może być dzięki Pani Oli. Ma bardzo dużo dobrych pomysłów i dostosowuje techniki coachingowe pod żywego człowieka a nie człowieka pod techniki, ma także bardzo dobrą intuicję, jest spostrzegawcza i uważna. Bardzo polecam sesje z tym coachem!
9 września 2017 Małgorzata - Zootechnik
Bardzo dobry coach
Odważna i wrażliwa młoda kobieta. Otwarta i elastyczna. Jednocześnie niezwykle skuteczna, dzięki rzadko spotykanej mieszance cech: absolutnie wyjątkowej kreatywności oraz twardemu stąpaniu po ziemi. Te przymioty czynią Ją naprawdę bardzo dobrym coachem :) szczerze polecam!
6 września 2017 Edyta - Psycholog
Bardzo dobry coach
Ola to przede wszystkim wspaniały człowiek. Bardzo mądra, świadoma, piękna kobieta. Praca z nią inspiruje do zmiany, motywuje, napełnia nadzieją i energią! Widać na pierwszy rzut oka doświadczenie (studia na SWPS) i ogromną wiedzę. Charakterystyczny jest też entuzjazm Aleksandry. Sesje z nią to przygoda. Podróż :) Głowa pełna pomysłów i ogromna chęć do życia i zmiany na lepsze! Coaching pełną gębą! Jestem wdzięczny, że mogłem spotkać Wilczycę na swojej drodze życiowej! :)
6 września 2017 Piotr - Process Officer/Coach/Wokalista
Bardzo dobry coach
Rzetelna, uważna, żonglująca technikami dla najlepszego rezultatu działania klienta. Pracowaliśmy sporo nad przekonaniami i tożsamością. Pani Ola niezwykle celnie, trafnie prowadzona przez intuicję, wspomogła mnie w całym procesie. Serdecznie polecam!
5 września 2017 Robert - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

O poradach, zabójstwie i okolicznościach łagodzących
21 września 2017
Podstawową umiejętnością dobrego coacha jest słuchanie, empatyczne dawanie przestrzeni drugiej osobie, otwarcie się na przyjmowanie. Myślę, że w sumie jest to podstawowa umiejętność każdego człowieka!
Jak budować zaufanie do siebie?
5 września 2017
Kształtuj w sobie wiarę, że dasz sobie radę w każdej sytuacji. Może zabrzmi to kiczowato, ale jeżeli Ty w siebie nie wierzysz, to kto uwierzy? Zastanów się, co możesz stracić.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom