Kurs Coachingowy - Akademia Coachingu

Warszawa
Od 25 kwietnia 2020 do 26 kwietnia 2020

Sebastian Zasłonowski
Szkolenie wdrażające w praktyczny świat coachingu.

Nauczyliśmy się, myśleć, że aby coś osiągnąć musimy nabyć określoną wiedzę i umiejętności. Chodzimy na szkolenia, warsztaty, wykłady chcąc nabyć konkretną wiedzę, którą później należy wdrożyć zgodnie z tym czego się nauczyliśmy. Coaching działa inaczej. Sama akademicka wiedza to najwyżej 25 procent zajęć. Reszta to praca nad sobą lub wyzwaniem partnera szkoleniowego. Tutaj, kompetencji nabiera się najpierw poprzez poznanie siebie, a dopiero później pomaga innym.

Gdy już poznamy swoje mocne strony, wartości, przekonania, słabości, obawy, itd. i potrafimy z nimi pracować, stajemy się świadomymi panami swojego życia. Dopiero wtedy jesteśmy gotowi pomagać innym. Gdy już osiągniemy ten etap, to stając przed jakimś wyzwaniem, potrafimy świadomie analizować problem, swoje reakcje, nastawienie do niego, a także umiemy planować strategię i wdrażać działanie. Jeśli połączymy to z trudną sztuką słuchania na głębokim poziomie,
możemy stawiać pierwsze kroki w coachingu. Stajemy się silniejsi, dojrzalsi i szczęśliwsi i właśnie wtedy możemy świadomie i skutecznie pomagać innym, będąc dla nich realnym wsparciem.

Kompetencje coachingowe bardzo szybko przekładają się na podniesienie jakości życia oraz polepszenie relacji z bliskimi. Potrafimy kreatywnie tworzyć rozwiązania w bezpośredniej konfrontacji z życiowymi problemami. Właśnie tego chcę nauczyć was na szkoleniu coachingowym. W zasadzie to sami tego się nauczycie, ja będę tylko wam towarzyszył.

Grupy szkoleniowe liczą do 15 osób

To pierwszy z czterech zjazdów.

Krótki filmik o proponowanym szkoleniu
https://www.facebook.com/watch/?v=886857155074954

Szkolenie będzie realizowanie w formie online


https://www.kariera.net.pl/1,AKADEMIA-COACHINGU

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj