Sebastian Zasłonowski

Popularność: 232
Bardzo dobry coach (6)
Specjalizuję się w coachingu kariery licealistów, studentów i osób dorosłych pragnących się przebranżowić. Coaching kariery jest pracą skupiająca się zarówno na osiąganiu najbliższych celów jak i na budowie oraz realizacji wielkich planów życiowych. ================================================= PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE - Doradztwo Zawodowe - Studium Zawodowe Coacha Biznesu (Zgodny ze standardami ICF) - Studia podyplomowe pedagogika - Studia magisterskie filozofia DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE Coaching: uczniowie, studenci, osoby dorosłe Koordynator Działu Szkoleń: coaching indywidualny, szkolenia grupowe Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową.
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
specjalizacja w coachingu
Coaching kariery, Life coaching (relacje rodzinne, związki)

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje z Sebastianem pomogła mi spojrzeć na swoje dylematy zawodowe z zupełnie innej perspektywy. Zrozumiałem dzięki temu, że mam w sobie potencjał, który sama blokuję. Dowiedziałam się czego chcę i jak mogę pójść w tę stronę, wiele spraw magicznie złożyło się w jedną całość. Wszytko dzięki właściwie zadanym pytaniom i technikom, jakie Sebastian zastosował we wspólnej pracy. Polecam!!
14 września 2019 Patrycja - Marketing manager
Bardzo dobry coach
Zanim trafiłam do Pana Sebastiana, wykonywałam pracę która nie dawała mi satysfakcji i nie czułam, że realizuje sie zawodowo. Już po kilku sesjach nabrałam wiary w siebie oraz zebrałam się na dokonanie zmiany. Zrozumiałam co mnie blokowało przed zmiana oraz jaki zawód będzie dawał mi poczucie spełnienia. Teraz już wiem, że było warto i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, a szczególnie osobom, które nie chca więcej chodzić do pracy z przymusu.
12 września 2019 Dorota - Służby mundurowe
Bardzo dobry coach
Do coacha trafiłam, ponieważ w wieku 30 lat pojawiło się u mnie pytanie: "co ja chcę właściwie robić w życiu?" Dotychczasowe zajęcie nie dawało mi satysfakcji. Czułam, że stoję w miejscu i nie wiem w którą stronę pójść. Sebastian pomógł mi odnaleźć drogę. Proces miał trwać 12 sesji. My mój problem rozwiązaliśmy w 4!!! Polecam współpracę z tym Coachem.
2 września 2019 Dana - Kierownik
Bardzo dobry coach
Czułam złość i rozgoryczenie, praca, którą wykonywałam nie dawała mi satysfakcji. Chciałam to zmienić w moim życiu, tylko nie byłam pewna jak to zrobić. Sesje coachingowe dały mi wsparcie i uświadomiły istotę problemu. Zdobyłam wymagane kwalifikacje i zmieniłam prace. Poprawiła się moja sfera finansowa i pracuję w zawodzie, który przynosi mi wiele satysfakcji. Bardzo polecam coaching z Sebastianem.
9 czerwca 2019 Anna - Pomoc medyczna
Bardzo dobry coach
Pracowaliśmy razem jakiś czas temu. Otrzymałam oczeiwaną pomoc i wsparcie. Tę ofertę cechuje dobry kontakt z klientem i pełen profesjonalizm. Pan Sebastian to mądry człowiek. Kontakt z nim ubogaca. Polecam. Katarzyna
26 grudnia 2018 Katarzyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Miałam wrażenie, że nie damy rady z problemami z synem. Nic nie pomagało, kosztowny psycholog również. Skorzystalismy z usług coachingu wsparcia. Po kilku sesjach udało nam się znaleźć problem, zaplanować i wprowadzic działania. Teraz ja wiem, że dałam radę a syn spokojny realizuje swoje zadania. Wygląda na to że odpowiednie wsparcie działa cuda. Serdecznie polecam.
20 grudnia 2018 Maja - Inzynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Odwaga - czym jest i po co nam ona?
24 grudnia 2018
Odwaga bywa często mylona z brakiem lęku. Jednak jeśli nie mamy obaw, to trudno tu mówić o odwadze. Głos się załamuje, akcja serce przyspiesza, a my czujemy potężny lęk przed stresującym działaniem.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom