Sebastian Zasłonowski

Popularność: 893
Bardzo dobry coach (12)
================================================== COACHING DLA NASTOLATKÓW Czas dorastania to czas kryzysu, ale w coachingu nie rozumiemy kryzysu jako dysfunkcji, lecz jako szansy wejścia na wyższy poziom funkcjonowania. By do tego doszło, na sesjach z młodym człowiekiem skupiamy się na jego silnych stronach, a nie dysfunkcjach. Tylko w ten sposób możemy oczekiwać postępów. Chcesz dowiedzieć się jak pracuję z młodymi ludźmi, zadzwoń zapytaj i skorzystaj z darmowej, niezobowiązującej sesji próbnej. ================================================== COACHING DLA RODZICÓW Problemy współczesnych nastolatków różnią się od problemów z jakimi borykali się ich rodzice. To jedna z najczęstszych przyczyn trudności w relacjach ze współczesnym nastolatkiem. Ponadto dochodzą jeszcze kwestie natury biologicznej (efekt dorastania) oraz natłoku obowiązków dzisiejszego rodzica. Nie sposób w tym wszystkim tak łatwo się odnaleźć, a czas w tym przypadku działa na niekorzyść. Problemy nierozwiązywane mają tendencje do narastania. ================================================== COACHING KARIERY z DORADZTWEM ZAWODOWYM DLA MŁODZIEŻY, STUDENTÓW i ABSOLWENTÓW Ta forma coachingu, zorientowana jest na osoby, które dopiero stoją przed wyborem ścieżki zawodowej czy edukacyjnej lub właśnie stały się absolwentami. Ten etap ogniskuje się wokół elementów diagnostycznych, formułowaniu celów i planu działania. Dopiero w następnym kroku następuje ewaluacja i monitoring wybranej ścieżki. Proces coachingowy na tym etapie został wzbogacony elementami doradztwa zawodowego. ================================================== SZKOLENIA Specjalizuję się w szkoleniu kadry pedagogicznej zarówno na polu wykładów, warsztatów jak i coachingu grupowego. Tematyka zajęć: - Trudny uczeń w szkole - Zarządzanie sobą w czasie - Coaching grupowy dla studentów i maturzystów (kariera, motywacja, wystąpienia publiczne, stres) - Zarządzanie sobą w stresie (ujęcie systemowe) ================================================= PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE - Certyfikowany Coach ICF (ACC) - Certyfikowany Coach Biznesu NOVO (ICF ACSTH) - Certyfikowany Coach metody Coachingu w Piaskownicy - Członek International Coach Federation - Doradztwo Zawodowe DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE Coaching: uczniowie, studenci, rodziny, Koordynator Działu Szkoleń: coaching indywidualny, szkolenia grupowe Nauczyciel: szkoła prywatna, publiczna, młodzieżowy ośrodek socjoterapeutyczny Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową lub kontakt telefoniczny.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
On-line, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
specjalizacja w coachingu
Coaching nastolatków, Coaching rodziców, Coaching grupowy, szkolenia dla kadry pedagogicznej

Opinie

Bardzo dobry coach
Córka w pewnym momencie, niechętnie chodziła do szkoły a po jakimś czasie całkowicie z niej zrezygnowała. Nie wiedzieliśmy co się dzieje. Spotkania z psychologiem nie pomagały. Dopiero po trzech miesiącach z Panem Sebastianem cos się ruszyło. Dziś córka nie ma z tym żadnego problemu, po za tym, jest bardziej otwarta i częściej się uśmiecha.
23 grudnia 2020 Jolanta - Freelancer
Bardzo dobry coach
Miałem wątpliwości co do wyboru uczelni i przyszłej ścieżki zawodowej. Za dużo było znaków zapytania. Na sesji z doradztwa zawodowego mogłem rozważyć każdą z opcji i dobrze się jej przyjrzeć. Po dwóch spotkaniach rozwiałem swoje wątpliwości. Polecam
6 grudnia 2020 Andrzej - Maturzysta
Bardzo dobry coach
Po pierwszym roku studiów stwierdziłem, że kierunek, który studiuję, to nie to co chcę robić. Przyszedłem do Sebastiana aby dowiedzieć się czym tak naprawdę chcę się zająć. Wystarczyły dwie sesje z doradztwa zawodowego. Dzięki, polecam.
4 grudnia 2019 Adrian - Student
Bardzo dobry coach
Przed poznaniem Sebastiana uważałam, że rozwój mojej kariery jest najważniejszy. Pracowałam po 12 godzin dziennie, powoli traciłam kontakt z rodziną. W trakcie sesji uświadomiłam sobie z czego to wynikało. Opracowaliśmy strategię wyjścia z tej sytuacji. W końcu osiągnęłam szczęście w życiu prywatnym i zawodowym.
9 listopada 2019 Weronika - dyrektor
Bardzo dobry coach
Do coachingu podchodziłem dość krytycznie. Zależało mi jednak na związku, który praktycznie stał się nie do zniesienia. W trakcie sesji zacząłem dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie widziałem i chyba nigdy bym nie zauważył. Dziś moje relacje zmieniły się nie do poznania i aż trudno mi uwierzyć, że mogłem tak żyć. Polecam każdemu kto boryka się z podobnymi sprawami.
6 listopada 2019 Tomek - Kierownik
Bardzo dobry coach
Bardzo długo byłam singlem. Nie potrafiłam zbudować dłuższej relacji. Zaczęłam szukać pomocy. Po sesjach z Sebastianem uświadomiłam sobie, że blokady są we mnie. Wypracowaliśmy sposoby ich usunięcia. Dzięki temu od dłuższego czasu jestem w stałym związku.
2 listopada 2019 Aneta - doradca klienta
Bardzo dobry coach
Sesje z Sebastianem pomogła mi spojrzeć na swoje dylematy zawodowe z zupełnie innej perspektywy. Zrozumiałem dzięki temu, że mam w sobie potencjał, który sama blokuję. Dowiedziałam się czego chcę i jak mogę pójść w tę stronę, wiele spraw magicznie złożyło się w jedną całość. Wszytko dzięki właściwie zadanym pytaniom i technikom, jakie Sebastian zastosował we wspólnej pracy. Polecam!!
14 września 2019 Patrycja - Marketing manager
Bardzo dobry coach
Zanim trafiłam do Pana Sebastiana, wykonywałam pracę która nie dawała mi satysfakcji i nie czułam, że realizuje sie zawodowo. Już po kilku sesjach nabrałam wiary w siebie oraz zebrałam się na dokonanie zmiany. Zrozumiałam co mnie blokowało przed zmiana oraz jaki zawód będzie dawał mi poczucie spełnienia. Teraz już wiem, że było warto i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, a szczególnie osobom, które nie chca więcej chodzić do pracy z przymusu.
12 września 2019 Dorota - Służby mundurowe
Bardzo dobry coach
Do coacha trafiłam, ponieważ w wieku 30 lat pojawiło się u mnie pytanie: "co ja chcę właściwie robić w życiu?" Dotychczasowe zajęcie nie dawało mi satysfakcji. Czułam, że stoję w miejscu i nie wiem w którą stronę pójść. Sebastian pomógł mi odnaleźć drogę. Proces miał trwać 12 sesji. My mój problem rozwiązaliśmy w 4!!! Polecam współpracę z tym Coachem.
2 września 2019 Dana - Kierownik
Bardzo dobry coach
Czułam złość i rozgoryczenie, praca, którą wykonywałam nie dawała mi satysfakcji. Chciałam to zmienić w moim życiu, tylko nie byłam pewna jak to zrobić. Sesje coachingowe dały mi wsparcie i uświadomiły istotę problemu. Zdobyłam wymagane kwalifikacje i zmieniłam prace. Poprawiła się moja sfera finansowa i pracuję w zawodzie, który przynosi mi wiele satysfakcji. Bardzo polecam coaching z Sebastianem.
9 czerwca 2019 Anna - Pomoc medyczna
Bardzo dobry coach
Pracowaliśmy razem jakiś czas temu. Otrzymałam oczeiwaną pomoc i wsparcie. Tę ofertę cechuje dobry kontakt z klientem i pełen profesjonalizm. Pan Sebastian to mądry człowiek. Kontakt z nim ubogaca. Polecam. Katarzyna
26 grudnia 2018 Katarzyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Miałam wrażenie, że nie damy rady z problemami z synem. Nic nie pomagało, kosztowny psycholog również. Skorzystalismy z usług coachingu wsparcia. Po kilku sesjach udało nam się znaleźć problem, zaplanować i wprowadzic działania. Teraz ja wiem, że dałam radę a syn spokojny realizuje swoje zadania. Wygląda na to że odpowiednie wsparcie działa cuda. Serdecznie polecam.
20 grudnia 2018 Maja - Inzynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Motywacja - fakty i mity
9 stycznia 2021
W artykule postaram się odpowiedzieć na pytanie, kto tak naprawdę jest odpowiedzialny w firmie za motywację, oraz czym dokładnie różni się motywacja zewnętrzna od wewnętrznej.
Jak pracować z naszym dzieckiem? Na zasobach czy na problemach?
5 grudnia 2020
Szklanka jest do połowy pusta czy pełna? Odpowiedź na to pytanie i tak nic nie zmieni, ważne by jej zawartość była smaczna. Jednak gdy mówimy o wychowaniu, konsekwencje odpowiedzi na tego typu pytanie mogą być daleko i
Finalny cel wszystkich celów-szczęście
20 marca 2020
Ciągle gdzieś gnamy, czegoś szukamy, do czegoś zmierzamy. Po co to wszystko? Czy celem jest bieżąca realizacja zadań, czy jakiś głębszy sens?
Jakie są skutki źle dobranej kariery?
14 marca 2020
Paradoks polega na tym, że gdy jesteśmy młodzi, mamy przed sobą nieograniczoną przestrzeń możliwości by dokonać dobrego wyboru kariery. Kłopot w tym, że nie mamy na tyle życiowego doświadczenia abyśmy
Jak to w końcu jest z tym egoizmem?
4 marca 2020
Nikt nie che być nazywany egoistą. Jednak gdy tak się chwilę nad tym zastanowimy to musimy przyznać, że niemal każdy z nas nim jest. To naturalne, że myślimy o sobie. Pracujemy, uczymy się, dbamy o..
Toksyczne środowisko pracy - źródła
27 września 2019
Wiele już napisano na temat sukcesu w karierze i związanym z tym rozwojem kompetencji osobistych, mających nam w tym pomóc. A co jeśli miejsce pracy jest tak toksyczne, że trudno z nich skorzystać?
Odwaga - czym jest i po co nam ona?
24 grudnia 2018
Odwaga bywa często mylona z brakiem lęku. Jednak jeśli nie mamy obaw, to trudno tu mówić o odwadze. Głos się załamuje, akcja serce przyspiesza, a my czujemy potężny lęk przed stresującym działaniem.