Sebastian Zasłonowski

Popularność: 1259
Bardzo dobry coach (13)
================================================== COACHING KONSTRUKTYWNEJ PRACY ZE STRESEM Stres jest integralną częścią naszego życia i co potwierdzają najnowsze badania zawsze będzie nam towarzyszył. Wszelkie próby nieprawidłowego usunięcia go z naszego życia prędzej czy później skończą się ostrymi powikłaniami. Wynika to bowiem z faktu, że stres i sens to niemal to samo. To znaczy, że jeśli na czymś ci zależy to automatycznie pojawi się reakcja stresowa. Nie musi to być nawet realne zagrożenie wystarczy, że o tym pomyślisz. Dlatego jednym ze sposobów pracy ze stresem jest dokonanie transformacji negatywnego stresu w pozytywny, aktywizujący. Ta forma coachingu ma na celu: ​- zdiagnozowanie źródeł własnego stresu - przetransformowanie negatywnego stresu w pozytywny - obniżenie destrukcyjnego stresu - opracowanie indywidualnej strategi pracy ze stresem - usunięcie złych nawyków reagowania na stres ================================================= PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE - Certyfikowany Coach ICF (ACC) - Certyfikowany Coach Biznesu NOVO (ICF ACSTH) - Certyfikowany Coach metody Coachingu w Piaskownicy - Członek International Coach Federation - Doradztwo Zawodowe Po więcej informacji zapraszam na moją stronę internetową lub kontakt telefoniczny.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Trójmiasto, Gdańsk, Poznań, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kieruje, ale niczego nie narzuca. Świetnie współpracuje. Trzyma tempo, a gdy trzeba - przyspiesza, co daje ogromną satysfakcję. Zawsze trafia w punkt w swych Gruntownych analizach. Z całym przekonaniem polecam!
23 lipca 2021 Kasia z Olsztyna - Inżynier leśnictwa
Bardzo dobry coach
Córka w pewnym momencie, niechętnie chodziła do szkoły a po jakimś czasie całkowicie z niej zrezygnowała. Nie wiedzieliśmy co się dzieje. Spotkania z psychologiem nie pomagały. Dopiero po trzech miesiącach z Panem Sebastianem cos się ruszyło. Dziś córka nie ma z tym żadnego problemu, po za tym, jest bardziej otwarta i częściej się uśmiecha.
23 grudnia 2020 Jolanta - Freelancer
Bardzo dobry coach
Miałem wątpliwości co do wyboru uczelni i przyszłej ścieżki zawodowej. Za dużo było znaków zapytania. Na sesji z doradztwa zawodowego mogłem rozważyć każdą z opcji i dobrze się jej przyjrzeć. Po dwóch spotkaniach rozwiałem swoje wątpliwości. Polecam
6 grudnia 2020 Andrzej - Maturzysta
Bardzo dobry coach
Po pierwszym roku studiów stwierdziłem, że kierunek, który studiuję, to nie to co chcę robić. Przyszedłem do Sebastiana aby dowiedzieć się czym tak naprawdę chcę się zająć. Wystarczyły dwie sesje z doradztwa zawodowego. Dzięki, polecam.
4 grudnia 2019 Adrian - Student
Bardzo dobry coach
Przed poznaniem Sebastiana uważałam, że rozwój mojej kariery jest najważniejszy. Pracowałam po 12 godzin dziennie, powoli traciłam kontakt z rodziną. W trakcie sesji uświadomiłam sobie z czego to wynikało. Opracowaliśmy strategię wyjścia z tej sytuacji. W końcu osiągnęłam szczęście w życiu prywatnym i zawodowym.
9 listopada 2019 Weronika - dyrektor
Bardzo dobry coach
Do coachingu podchodziłem dość krytycznie. Zależało mi jednak na związku, który praktycznie stał się nie do zniesienia. W trakcie sesji zacząłem dostrzegać rzeczy, których wcześniej nie widziałem i chyba nigdy bym nie zauważył. Dziś moje relacje zmieniły się nie do poznania i aż trudno mi uwierzyć, że mogłem tak żyć. Polecam każdemu kto boryka się z podobnymi sprawami.
6 listopada 2019 Tomek - Kierownik
Bardzo dobry coach
Bardzo długo byłam singlem. Nie potrafiłam zbudować dłuższej relacji. Zaczęłam szukać pomocy. Po sesjach z Sebastianem uświadomiłam sobie, że blokady są we mnie. Wypracowaliśmy sposoby ich usunięcia. Dzięki temu od dłuższego czasu jestem w stałym związku.
2 listopada 2019 Aneta - doradca klienta
Bardzo dobry coach
Sesje z Sebastianem pomogła mi spojrzeć na swoje dylematy zawodowe z zupełnie innej perspektywy. Zrozumiałem dzięki temu, że mam w sobie potencjał, który sama blokuję. Dowiedziałam się czego chcę i jak mogę pójść w tę stronę, wiele spraw magicznie złożyło się w jedną całość. Wszytko dzięki właściwie zadanym pytaniom i technikom, jakie Sebastian zastosował we wspólnej pracy. Polecam!!
14 września 2019 Patrycja - Marketing manager
Bardzo dobry coach
Zanim trafiłam do Pana Sebastiana, wykonywałam pracę która nie dawała mi satysfakcji i nie czułam, że realizuje sie zawodowo. Już po kilku sesjach nabrałam wiary w siebie oraz zebrałam się na dokonanie zmiany. Zrozumiałam co mnie blokowało przed zmiana oraz jaki zawód będzie dawał mi poczucie spełnienia. Teraz już wiem, że było warto i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, a szczególnie osobom, które nie chca więcej chodzić do pracy z przymusu.
12 września 2019 Dorota - Służby mundurowe
Bardzo dobry coach
Do coacha trafiłam, ponieważ w wieku 30 lat pojawiło się u mnie pytanie: "co ja chcę właściwie robić w życiu?" Dotychczasowe zajęcie nie dawało mi satysfakcji. Czułam, że stoję w miejscu i nie wiem w którą stronę pójść. Sebastian pomógł mi odnaleźć drogę. Proces miał trwać 12 sesji. My mój problem rozwiązaliśmy w 4!!! Polecam współpracę z tym Coachem.
2 września 2019 Dana - Kierownik
Bardzo dobry coach
Czułam złość i rozgoryczenie, praca, którą wykonywałam nie dawała mi satysfakcji. Chciałam to zmienić w moim życiu, tylko nie byłam pewna jak to zrobić. Sesje coachingowe dały mi wsparcie i uświadomiły istotę problemu. Zdobyłam wymagane kwalifikacje i zmieniłam prace. Poprawiła się moja sfera finansowa i pracuję w zawodzie, który przynosi mi wiele satysfakcji. Bardzo polecam coaching z Sebastianem.
9 czerwca 2019 Anna - Pomoc medyczna
Bardzo dobry coach
Pracowaliśmy razem jakiś czas temu. Otrzymałam oczeiwaną pomoc i wsparcie. Tę ofertę cechuje dobry kontakt z klientem i pełen profesjonalizm. Pan Sebastian to mądry człowiek. Kontakt z nim ubogaca. Polecam. Katarzyna
26 grudnia 2018 Katarzyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Miałam wrażenie, że nie damy rady z problemami z synem. Nic nie pomagało, kosztowny psycholog również. Skorzystalismy z usług coachingu wsparcia. Po kilku sesjach udało nam się znaleźć problem, zaplanować i wprowadzic działania. Teraz ja wiem, że dałam radę a syn spokojny realizuje swoje zadania. Wygląda na to że odpowiednie wsparcie działa cuda. Serdecznie polecam.
20 grudnia 2018 Maja - Inzynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dzieciństwo, a odporność na stres.
3 czerwca 2021
Właśnie dlatego nie brak stresu, ale to jak zareagujemy w sytuacji stresowej - zgodnie z najnowszymi badaniami - sprawi, że zaczniemy pisać na nowo historię naszego życia.