Sebastian Zasłonowski

Popularność: 155
Bardzo dobry coach (3)
Specjalizuję się w dwóch obszarach pracy z uczniami, studentami i ich rodzicami. Coaching kariery – jest pracą skupiająca się zarówno na osiąganiu najbliższych celów jak i na budowie oraz realizacji wielkich planów życiowych. ================================================= Coaching wsparcia – w tej formie pracy zajmuję się wspieraniem i wspólnym opracowywaniem strategii wyjścia z problemów, z którymi borykają się młodzi ludzie a przy okazji ich rodzice. ================================================= Realia współczesnego świata dają wielkie możliwości rozwojowe młodym ludziom, jednak niosą też wiele zagrożeń. Rodzice często pochłonięci pracą zawodową, nie mogą poświęcić swym dzieciom tyle czasu i energii ile by chcieli, co może generować różnorakie problemy. Trzeba jednak spojrzeć prawdzie w oczy i stwierdzić, że nie przeżyjemy życia za nich a na pewno nie będziemy w stanie chronić i opiekować się nimi do końca ich dni, tego muszą nauczyć się same. Co zatem możemy zrobić? Wyposażyć je w kluczowe kompetencje życiowe takie jak: - umiejętność budowania pozytywnych relacji z innymi - zwiększona skuteczność podejmowanych działań - umiejętność stawiania i osiągania celów - skutecznie radzenie sobie ze stresem - trafna diagnoza sytuacji problemowych - miarodajna ocena swych działań Mówiąc najogólniej sprawić by wypracowali w sobie duchowe, emocjonalne, społeczne i strategiczne kompetencje do bycia w przyszłości szczęśliwymi ludźmi. PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE - Studium Zawodowe Coacha Biznesu (Zgodny ze standardami ICF) - Studia podyplomowe pedagogika - Studia magisterskie filozofia DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE Pracuję z nastolatkami i ich rodzicami od końca lat 90 tych. W formule coachingowej od lat trzech. Mam doświadczenie zarówno na polu warsztatowym (grupowym) jak i indywidualnym, w którym czuję się zdecydowanie najlepiej.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
specjalizacja w coachingu
Coaching kariery ucznia i studenta, Coaching wsparcia ucznia i rodzica, Life coaching (relacje rodzinne, związki)

Opinie

Bardzo dobry coach
Czułam złość i rozgoryczenie, praca, którą wykonywałam nie dawała mi satysfakcji. Chciałam to zmienić w moim życiu, tylko nie byłam pewna jak to zrobić. Sesje coachingowe dały mi wsparcie i uświadomiły istotę problemu. Zdobyłam wymagane kwalifikacje i zmieniłam prace. Poprawiła się moja sfera finansowa i pracuję w zawodzie, który przynosi mi wiele satysfakcji. Bardzo polecam coaching z Sebastianem.
9 czerwca 2019 Anna - Pomoc medyczna
Bardzo dobry coach
Pracowaliśmy razem jakiś czas temu. Otrzymałam oczeiwaną pomoc i wsparcie. Tę ofertę cechuje dobry kontakt z klientem i pełen profesjonalizm. Pan Sebastian to mądry człowiek. Kontakt z nim ubogaca. Polecam. Katarzyna
26 grudnia 2018 Katarzyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Miałam wrażenie, że nie damy rady z problemami z synem. Nic nie pomagało, kosztowny psycholog również. Skorzystalismy z usług coachingu wsparcia. Po kilku sesjach udało nam się znaleźć problem, zaplanować i wprowadzic działania. Teraz ja wiem, że dałam radę a syn spokojny realizuje swoje zadania. Wygląda na to że odpowiednie wsparcie działa cuda. Serdecznie polecam.
20 grudnia 2018 Maja - Inzynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Odwaga - czym jest i po co nam ona?
24 grudnia 2018
Odwaga bywa często mylona z brakiem lęku. Jednak jeśli nie mamy obaw, to trudno tu mówić o odwadze. Głos się załamuje, akcja serce przyspiesza, a my czujemy potężny lęk przed stresującym działaniem.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom