Kurs Coachingowy - Akademia Coachingu

Warszawa
Od 23 maja 2020 do 24 maja 2020

Sebastian Zasłonowski
To drugi zjazd szkolenia wprowadzającego w świat praktycznego coachingu.

Misją szkolenia jest wdrożenie w świat praktycznego coachingu. Dlatego zajęcia nie tylko zapoznają uczestników z technikami i narzędziami coachingowymi, ale dają im również realną możliwość przejścia indywidualnej przemiany. Towarzyszy ona każdemu procesowi coachingowemu. Tylko w ten sposób można nabyć realne kompetencje coachingowe i stosować je w życiu zawodowym i osobistym.

Akademia Coachingu Kreatywnego zapoznaje uczestników z kluczowymi kompetencjami profesjonalnego coacha, dając realną możliwość przetrenowania ich na wspólnych zajęciach.
To co charakterystyczne dla Akademii Coachingu Kreatywnego to fakt, że szkolenie zostało uzupełnione nauką kompetencji kreatywnego myślenia.

Międzynarodowa Federacja Coachów (ICF) definiuje coaching jako „...kreatywny proces, który skłania do myślenia i inspiruje do maksymalizacji zawodowego i osobistego potencjału.” W związku z tym ostatni zjazd w dużej mierze będzie poświęcony nauce kreatywnego myślenia i działania oraz sposobach jego zastosowania w sesjach coachingowych.

Szkolenie będzie realizowanie w formie online

Grupy szkoleniowe liczą do 15 osób

https://www.kariera.net.pl/1,AKADEMIA-COACHINGU

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj