Rozmawiamy!

online
7 kwietnia 2020 10:30

Marta Lenarczyk

Jak się nie bać – akcja ROZMAWIAMY – bezpłatne sesje grupowe

Miesiąc profilaktyki – jak uniknąć negatywnych skutków stresu.

Z uwagi na sytuację epidemiczną nasze konsultacje są bezpłatne. Promujemy pomoc i zaangażowanie, o ile tylko jest to możliwe.

Zapisz się: http://pracowniarozmowy.pl/kontakt/

Każdy wtorek o 10:30 godzinna sesja dostępna dla każdego. Możesz swobodnie wyrazić swoje oczekiwania i otrzymać wsparcie od innych.

Sytuacja epidemiczna jest tymczasowa, czas jej trwania jest nieznany, jednocześnie toczy się prawdziwe życie. Jak się nie poddać nerwowej sytuacji, zmniejszyć obawy, uniknąć przewlekłego stresu.

Osoby poddane kwarantannie przeżywają dyskomfort wynikający z konieczności podołania nowym obowiązkom, zmiany rutyny życiowej i z ograniczenia wyboru. W tej chwili powszechnie występują zjawiska:

utrata pracy,
zagrożenie zdrowia
izolacja fizyczna
ograniczenie relacji
zalew niepokojących wiadomości

To wszystko stawia nas wobec lęku o przyszłość i może prowadzić do wystąpienia symptomów przewlekłego stresu.

Dlatego, jeśli nie chcesz się poddać negatywnym zmianom, widzisz możliwość wykorzystania tej sytuacji do poprawy organizacji domu i życia zawodowego, te sesje są dla Ciebie. Godzina raz w tygodniu, aby zaplanować zmiany, uzyskać wsparcie, wzmocnić konsruktywne nastawienie.

Interaktywna sesja – rozmowa, nie pogadanka. Jeśli rozmawiamy, każdy od siebie może się zwierzyć i dać coś innym, dlatego sesje nie są nagrywane, odbywają się na żywo – każda jest dostosowana do potrzeb uczestników w danym dniu, w danej sytuacji.

Otwarta grupa wsparcia – każdy może dołączyć do grupy i każdy może ją opuścić lub pominąć zajęcia w danym tygodniu. Dzięki temu jest to jest czas dla Ciebie, dla Twojego komfortu i wsparcia.

Mała grupa (do 6 osób) – uczestnicy mają przestrzeń wypowiedzi, nie muszą się spieszyć, dzięki czemu sesja jest czasem ulgi i wypoczynku.

Zapisz się na sesje zaczynające się w każdy wtorek o godzinie 10:30. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISZ SIĘ

Zapraszamy!

http://pracowniarozmowy.pl/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj