Wylicytuj badanie FRIS dla WOŚP

online
13 luty 2021 12:44

Karolina Żmudzka
Jako Certyfikowany Trener FRIS® gram razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Wylicytuj aukcję - Badanie FRIS® z omówieniem - dla siebie lub dla bliskiej Ci osoby, a cała wpłacona przez Ciebie kwota wesprze 29. Finał WOŚP! Być może to najlepsza okazja, aby poznać swój Styl Myślenia?

> Cena wywoławcza za badanie + 90 minutowe omówienie zaczyna się od 200 zł.
> Licytacja kończy się w sobotę 13.02 o godz. 12.44

Weźmiesz udział? A może podarujesz wygrane badanie z konsultacją bliskiej Ci osobie?
Licytuj! Masz możliwość pomóc innym... i sobie.

-------------------------------------
Czym jest FRIS®?
-------------------------------------
FRIS to polskie narzędzie diagnostyczno-rozwojowe, które trafnie określa i opisuje nasz naturalny sposób myślenia oraz działania. Diagnoza Stylu FRIS oferuje wgląd w Twoje naturalne predyspozycje, strategie radzenia sobie w nowych sytuacjach, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Dzięki temu poznasz swoje naturalne predyspozycje i dowiesz się, jak możesz wykorzystać je w pracy, relacjach z bliskimi, a także w rozwoju osobistym.

-------------------------------------
Dlaczego warto wykonać badanie FRIS® ?
-------------------------------------
FRIS® prosto, przejrzyście i zrozumiale wyjaśnia, jak podejmujemy decyzje i rozwiązujemy problemy. Pokazuje, jak można w praktyce wykorzystać swoje naturalne predyspozycje w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

-------------------------------------
Dzięki poznaniu swojego Stylu FRIS®:
-------------------------------------
- Lepiej zrozumiesz siebie i innych i zaakceptujesz to, jaki jesteś i jacy są inni.
- Określisz swoje mocne strony i obszary do pracy.
- Dowiesz się, jak się komunikujesz z innymi ludźmi oraz jak to wpływa na Ciebie i innych.
- Zrozumiesz, dlaczego z jednymi ludźmi od razu łapiesz dobry kontakt, a z niektórymi jest trudno się dogadać.
- Odkryjesz dlaczego jedne zadania przychodzą Ci z naturalną łatwością, a inne sprawiają Ci trudność.
- Jeśli szukasz pracy lub chcesz zmienić aktualną - FRIS ukierunkuje Cię na właściwą ścieżkę poszukiwań i pomoże Ci świadomie zarządzać karierą zawodową - czyli odkryć to, co kochasz i do czego jesteś stworzony.
- Świadomie wykorzystasz swój potencjał jako członek zespołu.
- Jeśli jesteś menadżerem, będzie to Twój pierwszy krok, by zrozumieć i udoskonalić swój styl zarządzania i świadomie kierować zespołem.

-------------------------------------
Co mogę Ci powiedzieć o FRISie od siebie?
-------------------------------------
Odkąd zrobiłam sobie test "FRIS Style myślenia", a potem zostałam certyfikowanym trenerem FRIS dużo zmieniło się w moim życiu oraz postrzeganiu świata i ludzi. Pokochałam to narzędzie, bo otwiera oczy i daje ogromne możliwości do rozwoju osobistego i zawodowego. Ważne jest dla mnie, że FRIS nie ląduje na półce jak większość innych testów - o nim nie zapominasz po jakimś czasie i nie masz poczucia bezsensownie wydanych pieniędzy. FRIS działa i towarzyszy codziennie w życiu, relacjach, pracy. Wiedząc jaki mam profil FRIS, jestem świadoma, na co mogę sobie pozwolić, a na co nie. Przestałam się wkurzać na ludzi - bo bardziej rozumiem ich postępowanie i to, że mają inaczej niż ja. Wiem, komu powierzyć konkretne zadania, by się w nich spełnił i był efektywny. Wiem, w jakiej roli w zespole najlepiej się sprawdzę. Wiem, jakie są szanse i ryzyka nawiązywania relacji i współpracy z kimś o odmiennym stylu działania. Wiem, kiedy mogę wejść w przysłowiowe krzaki, a kiedy będę podążać właściwą drogą. Wiem, co może przeszkadzać ludziom w moim stylu działania, więc świadomie rozważam swoje postępowanie i podejmuję decyzje. A to, co dla mnie jest najważniejsze - FRIS pozwala mi zachować spokój w wielu sytuacjach, zaakceptować i lepiej zrozumieć siebie i innych ludzi.

-------------------------------------
WYGRYWASZ AUKCJĘ I CO DALEJ?
-------------------------------------
> Po zakończonej licytacji skontaktuję się z Tobą w celu umówienia dogodnego dla nas terminu (nie później niż do końca marca 2021 r.)
> Wyślę Ci na e-mail zaproszenie do badania FRIS wraz z unikalnym linkiem dostępowym i poproszę o wypełnienie kwestionariusza (zajmie Ci to około 30 minut)
> W ustalonym wspólnie terminie spotkamy się na wideorozmowie. Omówienie wyników badań potrwa około 90 minut
> Twój indywidualny raport FRIS wraz z dodatkowymi materiałami prześlę Ci po konsultacji.

-------------------------------------
Z KIM BĘDZIESZ OMAWIAĆ SWÓJ WYNIK?
-------------------------------------
KAROLINA ŻMUDZKA - psycholog, akredytowany coach Izby Coachingu z 8-letnim doświadczeniem i specjalizacją w coachingu kariery, superwizor, trener, diagnosta i terapeuta. Certyfikowany Trener FRIS® Style myślenia. Certyfikowany Konsultant narzędzi Psytech International: Kwestionariusza osobowości 15FQ+ oraz Values&Motive Inventory. Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej Izby Coachingu. Kierownik merytoryczny i wykładowca akredytowanych w Izbie Coachingu studiów podyplomowych „Coaching i Mentoring” na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.
Pomagam świadomie planować zatrudnienie, projektuę indywidualne ścieżki kariery i programy rozwoju talentów, buduję zespoły, wspieram menadżerów w ich miejscu pracy, by mogli maksymalnie wykorzystać swój potencjał i uchronić się od wypalenia zawodowego. W pracy z klientami wykorzystuję m.in. Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach, Gestalt, Racjonalną Terapię Zachowań, dramę oraz niewerbalne techniki pracy z ciałem LBMS. Pracuję eklektycznie integrując zdobytą wiedzę i bogate doświadczenie z różnych obszarów zainteresowań osobistych i zawodowych (m.in. coaching, terapia, praca z ciałem, taniec, muzyka, praca z głosem, zdrowie, duchowość, turkusowe zarządzanie, budowanie marki). Współtworzę książkę „Jak pomóc młodym ludziom wejść w dorosłość. 75 coachingowych lekcji wychowawczych.", w której zebranych jest kilkanaście moich autorskich scenariuszy warsztatów z tematyki coachingu kariery dla młodzieży. Na świat patrzę holistycznie biorąc pod uwagę myśli, emocje, ciało, relacje oraz system w jakim człowiek funkcjonuje.
Więcej o mnie tutaj: https://dobrycoach.pl/coach/karolina-zmudzka

Masz pytania, wątpliwości? Zapraszam do kontaktu: tel. 883 030 356, kontakt@karolinazmudzka.pl

Link do licytacji na allegro poniżej:

www.allegro.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj