Marka osobista. Warsztat i sesja foto

Warszawa
26 marca 2022 9:00 - 16:00

Anna Daria Nowicka
Budujesz swoją markę osobistą? Prowadzisz własny biznes lub zamierzasz go otworzyć? Potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii oraz nowego sposobu myślenia?

Zapraszamy na warsztat mentalny i sesję zdjęciową, która pomoże Ci rozwinąć własny biznes!

Prowadzisz firmę, ale utknęłaś w miejscu? A może masz pomysł na własny biznes, lecz brakuje Ci wiary w siebie, aby zrealizować marzenia?

​Ciężko Ci określić, co buduje Twoją markę osobistą? Twój perfekcjonizm powoduje, że nigdy nie czujesz się wystarczająco dobra? Lęk przed porażką dusi Twoją kreatywność? Blokują Cię samo-ograniczające przekonania?

Jeżeli chcesz zbudować sposób myślenia o sobie, który pomoże Ci osiągać cele, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Profesjonalna sesja zdjęciowa stanie się dla Ciebie narzędziem w promowaniu własnego wizerunku. Wykorzystasz ją w działaniach marketingowych. Co więcej zdjęcia wizerunkowe przydadzą Ci się w social mediach. Możesz skorzystać z nich ustawiając swoje “nowe zdjęcie profilowe” lub publikować je w ramach postów na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn.

Dobry portret pokaże Cię jako eksperta w Twojej branży i osobę godną zaufania. W końcu inwestycja w siebie, to zawsze dobrze wydane pieniądze.

Co otrzymasz biorąc udział w warsztacie mentalnym Marka Osobista:
- Odkryjesz swoje zasoby wspierające i nauczysz się wykorzystywać je w biznesie.
- Z pomocą coacha opracujesz swoją własną listę tego, co stanowi Twoje atuty oraz inne szeroko rozumiane zasoby. Pomogą Ci one dawać sobie radę w stresie, kryzysach emocjonalnych, wyzwaniach oraz skuteczniej osiągać cele osobiste i zawodowe.
- Przeanalizujesz atrybuty Twojej marki osobistej oraz to, co warto wzmocnić.
- Wymienisz doświadczenia i otrzymasz bezcenny feedback od życzliwych Ci osób.
- Poznasz praktyczne sposoby przełamywania samo-ograniczających przekonań i budowania mindset’u pomagającego zbudować pewność siebie.
- Doświadczysz akceptującej atmosfery podczas treningu mentalnego.
- Poczujesz siłę grupy cudownych kobiet, które dają sobie nawzajem moc i inspiracje!

Czego możesz oczekiwać biorąc udział w sesji fotograficznej Marka Osobista:
- osobistej, godzinnej sesji zdjęciowej, której efektem będą wizerunkowe zdjęcia portretowe pokazujące Cię jako eksperta,
- profesjonalnego makijażu oraz stylizacji włosów wykonanego przez wizażystkę specjalizującą się w sesjach zdjęciowych,
- 5 gotowych zdjęć z naturalnym retuszem i postprodukcją wydrukowanych na wybranym papierze. Każda fotografia zostaje przygotowana w wersji kolorowej i czarno-białej w sumie otrzymujesz 10 zdjęć,
- galerii 50 zdjęć z sesji w niskiej rozdzielczości z logo do wyboru. Możesz dodatkowo zamówić zdjęcia (80 zł/szt) i wydruk wybranych ujęć (wycena indywidualna wydruków w zależności od formatu),
- wyjątkowej, akceptującej atmosfery podczas zdjęć.

Sesja zdjęciowa “Marka Osobista” to czas w którym zadbamy o Twój wizerunek. Do zdjęć przygotuje Cię wizażystka. Na tydzień przed sesją dostaniesz szczegółowe wskazówki jakie ubrania i dodatki wziąć ze sobą i jak się przygotować.

Efektem sesji będą fotografie, które z dumą pokażesz znajomym i które staną się Twoją biznesową wizytówką.

Prowadzące:
Anna Daria Nowicka - socjolog, trenerka, coach, doradca zawodowy

Agnieszka Łukaszewicz- fotograf, właścicielka agencji Agencji Fotograficzno-Reklamowej aFOTO. Od lat kreatorka wizerunku polskich marek. Ekspert do spraw promocji marki w internecie i w social mediach.

Więcej info i zapisy na https://www.afoto.pl/warsztat-marka-osobista

Posłuchaj naszej rozmowy o Marce osobistej na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=EqP7040iV9I

Więcej info i zapisy na stronie Agencji Afoto

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj