Grupa Mastermind dla Kobiet

online
Od 14 luty 2024 do 17 luty 2024 9.00-103.00

Anna Jodłowska-Morleo
Jesteś Kobietą, która prowadzi swój biznes i chce go rozwijać, chce stworzyć spójną i efektywną strategię działania, nabiera radości i energii do działania w grupie, potrzebuje wsparcia i feedbacku od innych przedsiębiorczych kobiet, ten projekt jest właśnie dla Ciebie!!!

14 lutego rusza specjalna, walentynkowa edycja Grupy Mastermind dla Kobiet! Gwarantuję Ci inspirujące towarzystwo wspaniałych, przedsiębiorczych Kobiet, wsparcie doświadczonej coachki i mentorki biznesu, dużą dawkę wiedzy, nowej energii, odwagi i motywacji.

CO TO JEST GRUPA MASTERMIND?
Grupa Mastermind to zamknięta, moderowana, 5-6-cio osobowa grupa, która wymienia się wiedzą i doświadczeniem oraz wzajemnie motywuje się do działania i osiągania celów. Grupa jest moderowana przez doświadczonego coacha, mentora i praktyka biznesu.

NAD CZYM BĘDZIEMY PRACOWAĆ?
Podczas spotkań Grupy Mastermind dla Kobiet prowadzących swój biznes zajmiemy się: wyjściem z poczucia osamotnienia i stagnacji, budowaniem biznesu w oparciu swoje wartości i naturalne talenty, wzmocnieniem poczucia własnej wartości, pracą z celem i tworzeniem strategii sprzedaży oraz rozwojem marki osobistej.

DLA KOGO JEST TA GRUPA?
Dla wszystkich przedsiębiorczych Kobiet, które właśnie zaczynają swoją przygodę z biznesem lub już prowadzą swoją działalność, ale potrzebuję wsparcia i inspiracji.

KIEDY ZACZYNAMY?
W Walentynki - 14.02.2024 r. zaczynamy cykl 7 SPOTKAŃ, który skończy się 27.03.2024 r.
JAK WYGLĄDAJĄ SPOTKANIA?
Spotkania Grupy trwają 90 min. Odbywają się w środy, w godz.9.00-10.30, przez 7 kolejnych tygodni, online, na platformie Teams. Co tydzień każda z Uczestniczek ma 15-minutowe okienko, podczas którego przedstawia wyzwanie, z którym aktualnie się mierzy i dostaje feedback od Grupy w formie pomysłów, rozwiązań, wymiany doświadczeń, wskazania ryzyk i zagrożeń.
ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W GRUPIE
MASTERMIND?
Tylko teraz i tylko w tej walentynkowej edycji Grupa Mastermind dla Kobiet kosztuje 690 PLN za cykl 7 SPOTKAŃ + 1 indywidulane spotkanie z coachką.

KTO MODERUJE GRUPĘ?
Anna Jodłowska-Morleo - profesjonalna i skuteczna coachka, mentorka i praktyk biznesu, menadżerka, startuperka i przedsiębiorczyni z ponad 20-letnim doświadczeniem, kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a przy tym wspaniały człowiek!

Jeśli już prowadzisz swój biznes lub właśnie go otwierasz i czujesz się samotna w swojej codziennej rutynie, brakuje Ci fachowej porady, wsparcia i motywacji to koniecznie dołącz do tej wyjątkowej Grupy Mastermind dla Kobiet.

Wypełnij formularz https://forms.gle/jqWF5EUGDscVn8ph7
i dołącz do grupy Kobiet skazanych na sukces! *

Kilka słów o mnie:
Cześć, nazywam się Ania. Jestem doświadczoną coachką, mentorką kariery i praktykiem biznesu. W ramach mojej Pracowni Sukcesu wspieram przedsiębiorcze Kobiety w budowaniu biznesów w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. W pracy z Klientami wpieram, motywuję, inspiruję i dzielę się swoim doświadczeniem zawodowym. Szczególnie bliskie są mi tematy przebranżowienia oraz otwierania i prowadzenia działalności gospodarczej/firmy, zarówno w Polsce jak i za granicą oraz skalowania biznesu. Promuję rozwiązania work-life balance.

*100% gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli po pierwszym spotkaniu Grupy Mastermind uznasz, że to miejsce nie jest dla Ciebie.

https://www.facebook.com/events/1105875467218877/1105875477218876?ref=newsfeed

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj