Syndrom oszusta. Lęk mimo sukcesów

Warszawa
24 kwietnia 2024 11:00 - 16:00

Anna Daria Nowicka
Lęk mimo sukcesów – jak uwolnić się z syndrom oszusta i odzyskać poczucie własnej wartości? TRENING MENTALNY I NAGRANIA PROFESJONALNEJ ROLKI BIZNESOWEJ. Warsztat mentalny z Anną Darią Nowicką i nagrania video z Agnieszką Łukaszewicz – właścicielką Afoto Agencji Fotograficzno-Reklamowej.

​Czy łapiesz się na tym, że pomimo odniesionych sukcesów często towarzyszy Ci niepokój, a nawet lęk o przyszłość? Zamiast cieszyć się z osiągniętej pozycji zawodowej czujesz, że za chwilę wszystko stracisz? Pomimo, że skutecznie prowadzisz biznes, trafiasz w potrzeby klientów i dajesz ludziom pracę, to zbyt łatwo pozwalasz innym, aby wpływali na Twój nastrój lub samoocenę?

Ten warsztat jest dla Ciebie!

Kiedy: 24 kwietnia 2024 r. godz. 10.00

Gdzie: Follow Your Dreams, ul. Marokańska 4 (Saska Kępa), Warszawa

W czasie naszego warsztatu popracujemy nad podniesieniem poczucia własnej wartości zarówno poprzez trening mentalny, jak i poprzez indywidualne wystąpienia przed kamerą i nagrania wysokiej jakości video, które będziesz mógł/mogła wykorzystać w swoich social mediach lub jako trening w przełamywaniu samoograniczających przekonań oraz oswojenia się z kamerą.

Czemu tak wielu ekspertów czuje się niepewnie? Jednym z głównych powodów jest niskie lub niestabilne poczucie własnej wartości i/lub tzw. Syndrom oszusta. Polega on na tym, że ludzie mają głębokie przekonanie, iż wszystkie osiągnięcia zawdzięczają wyłącznie szczęściu, przypadkowi lub zbiegowi okoliczności – a nie własnym kompetencjom i pracy!

Takie autodestrukcyjne przekonania są szczególnie blokujące w przypadku osób prowadzących własne biznesy lub zajmujących stanowiska eksperckie albo kierownicze.

Zarządzając firmą lub pracując na eksponowanych stanowiskach, czasem stajemy się obiektem zawiści, niesprawiedliwej krytyki, a nawet hejtu. Dlatego tak ważne jest uniezależnienie swojej samooceny od feedbacku oraz wzmocnienie poczucia sprawstwa i kompetencji. To od naszej konstrukcji psychicznej, nastawienia i umiejętności skutecznej pracy nad sobą zależy, czy osiągniemy cele zawodowe. Dlatego warto wziąć udział w naszym warsztacie i poznać wiele praktycznych metod, które Ci w tym pomogą!

​W czasie szkolenia:

– Dowiesz się, jak zbudować mindset, który pozwoli Ci cieszyć się z sukcesów, automotywować i nie wątpić w siebie – mimo trudnych sytuacji.

– Nauczysz się, jak uniezależnić poczucie własnej wartości od bieżącej sytuacji w Twojej firmie.

– Z pomocą trenera zrobisz autodiagnozę swoich przekonań wspierających i blokujących oraz poznasz skuteczne metody pracy nad przełamaniem samoograniczających przekonań.

– Odkryjesz, w jakich sytuacjach i przy jakiego typu osobach Twoja pewność siebie maleje.

– Nauczysz się, na czym budować stabilne poczucie własnej wartości i kompetencji.

– Poznasz, jak chronić poczucie własnej wartości, gdy padniesz ofiarą krytyki, zawiści lub hejtu.

– Wzmocnisz swoją siłę sprawstwa, która pozwala skuteczniej realizować cele oraz podnosić się nawet po porażkach.

– Wymienisz się doświadczeniami z osobami, które zmagają się z podobnymi wyzwaniami. Poczujesz siłę grupy cudownych ludzi, którzy dają sobie nawzajem moc i inspiracje.

Z pomocą Agnieszki przełamiesz swoją niechęć do nagrań wideo. Możesz wykorzystać tę profesjonalną rolkę zarówno do bieżących działań promocyjnych lub wizerunkowych, jak i opowiedzieć o swoich sukcesach i mocnych stronach, by w chwilach zwątpienia wrócić do tego materiału i podbudować poczucie własnej wartości. To zależy tylko od Ciebie, jaka forma nagrania jest Ci obecnie bardziej potrzebna.

Kiedy: 24 kwietnia 2024 r. godz. 10.00

Gdzie: Follow Your Dreams, ul. Marokańska 4 (Saska Kępa), Warszawa

Koszt warsztatu “Syndrom oszusta. Lęk mimo sukcesów.”: 499 zł/osoba

​Warsztat przewidziany jest tylko dla 6 osób.

Zgłoszenia mailowo: pr@afoto.pl

​Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie warsztatu, chętnie na nie odpowiemy:

tel. 502 585 980 Agnieszka​ Łukaszewicz

tel. 602 123 122 Anna Daria Nowicka

​„Bądź sobą. Wszystkie inne osoby są już zajęte.” Oscar Wilde

https://twoja-kariera.com.pl/2024/04/01/lek-mimo-sukcesow-jak-go-przelamac-szkolenie/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj