Warsztaty Kobieta Świadoma - RUSZAMY

Wrocław
17 października 2014 19.00 - 21.30

Radoslaw Bielecki
Zgodzisz się na pewno ze stwierdzeniem, że bycie świadomym tego kim się jest i tego dokąd się zmierza bardzo ułatwia i upraszcza codzienne życie.
Brak uczucia niepewności, zagubienia czy niezdecydowania daje nam odwagę i możliwość rozwiązywania pojawiających się problemów.
Udział w warsztatach pozwoli Ci na bardzo mocne i świadome określenie miejsca w życiu w którym obecnie się znajdujesz.
Dzięki warsztatom poznasz podstawowe sfery Swojego życia i ich wzajemne powiązanie. To z wskaże Ci Twoje mocne strony oraz ewentualne obszary nad którymi powinnaś jeszcze popracować.
Poznasz podstawowe założenia, które pozwolą Ci w sposób skuteczny i świadomy kształtować Twoją teraźniejszość i przyszłość. Zaczniesz z powodzeniem pozytywnie przeramowywać zdarzenia ze swojego życia.
W czasie warsztatów poruszymy też poziom naszej tożsamości, zdefiniujemy pojęcie mapy świata, skupimy się na podstawie i źródle naszych zachowań. Zobaczysz też w jaki sposób ludzie przetwarzają docierające do nich komunikaty i co z tego wynika.
Będąc świadomą kobietą zobaczysz, że możesz zmierzać w dowolnym kierunku, w pełni wykorzystując prawa rządzące Twoim własnym sukcesem.
Wiedzę nabytą na warsztatach zaczniesz skutecznie i z dużym powodzeniem stosować zaraz po ich zakończeniu.
Twoje życie zmieni się dzięki Tobie.

Warsztaty poprowadzi:
Radek Bielecki
Coach, certyfikowany trener rozwoju osobistego, ekonomista. Od ponad 10 lat pracując bezpośrednio z ludźmi z sukcesem łączy wiedzę ekspercką, pracę i pasję. Codziennie motywuje i pobudza ludzi do działania, do wyznaczania kolejnych celów oraz do ich skutecznego osiągania. Autor artykułów związanych z rozwojem osobistym. Żyje zgodnie z mottem „Life is for You – Życie jest dla Ciebie”. Jest osobą ceniącą mądrość i odmienność innych ludzi.
Inwestycja w siebie/Udział: 50,- PLN – płatne bezpośrednio przed warsztatami lub wcześniej w kawiarni.
Zapisy w kawiarni lub bezpośrednio na adres mailowy rbielecki@lify24.pl
Uwaga: ilość miejsc ograniczona!
Miejsce
Nowa Café
Łódzka 15, 50-521 Wrocław, Poland
Czas: 2,5 – 3 godziny


https://www.facebook.com/events/537034816428590/?ref=23

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj