Adam Jakubiak

Popularność: 106
Bardzo dobry coach (2)
"Sprawy od serca załatwiam od ręki..." Adam Jakubiak - trener motywacyjny, Dating Coach, ekspert relacji damsko-męskich, mentor, bloger, autor książek, poradników, kursów, szkoleń i publikacji dla singli i osób w związkach, ekspert portali randkowych "Sympatia", "My Dwoje" i "SympatiaPlus". Podstawa mojej pomocy, to praca z singlami, zwłaszcza przy szukaniu wymarzonego partnera/ki. Sesje jeden na jeden, szkolenia grupowe, warsztaty VIP i przede wszystkim kursy internetowe: www.SzkoleniaKursyPoradniki.pl/kategoria-produktu/kursy/ Sporo pracuję również z parami, nad budowaniem lepszych i bardziej satysfakcjonujących związków, a także z osobami, które dbają o swój rozwój osobisty, stawiają na pozytywne zmiany, dobre nawyki, lepsze wyniki w pracy, w relacjach, w biznesie. Sam jestem pasjonatem systemów biznesowych, pracy z pasji, a nie z konieczności. Pomagam ludziom wykorzystywać internet, budować biznesy, w których mogą pracować w domu, jeśli tego pragną. Jestem też fanem oszczędzania i odzyskiwania czasu - naszego najcenniejszego zasobu (w tej tematyce również pokusiłem się o napisanie dwóch książek). Jestem również twórcą kilku programów szkoleniowych, m.in.: "100-dniowego Treningu Motywacyjnego", "Wyzwania 365" i przede wszystkim “Zakochajmy Polskę” - szkoleń SLOW DATING dla singli.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu tel. 501-019-334
lub przez
Cena
125zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Strony / Blogi:
www.ZakochajmyPolske.pl, www.TrenerMotywacyjny.pl, www.PoradnikDlaSingli.pl, Bit.ly/DochodoweBlogi
Sklep:
www.SzkoleniaKursyPoradniki.pl

Opinie

Bardzo dobry coach
Adam Jakubiak to coach, który pomaga odnaleźć w sobie pokłady szczęścia i rozwiązania problemów, które na pierwszy rzut oka są trudne do rozwiązania. Jego wiara w człowieka jest tak silna, że prędzej czy później sam w siebie uwierzysz. Potrafi szybko dostrzec talenty, abyś mógł je wyeksponować i rozwijać. Dzięki jego coachingowi jesteś w stanie stworzyć swoje życie na nowo, tak jak chcesz i z kim chcesz. Takich ludzi jak Adam powinno się klonować. Absolutnie polecam, bo bez jego wsparcia moje życie nie byłoby tak kolorowe, jak jest teraz. Nie zastanawiaj się, co może zrobić dla Ciebie – po prostu sprawdź.
9 czerwca 2017 Katarzyna Poczekajewicz - Doradca przedszkoli
Bardzo dobry coach
Adam Jakubiak to człowiek, który jest profesjonalistą w każdym calu, a do tego ma serce do swojej pracy i do osób, których wspiera,a to niewątpliwie rzadkość w dzisiejszych czasach. Człowiek, który potrafi pobudzić do działania. Motywator do zmian i to tych dobrych.
1 czerwca 2017 berni - pracownik biurowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj