Adam Pasternak

Popularność: 95
Bardzo dobry coach (4)
Adam Pasternak jest szefem działu szkoleń biznesowych i menedżerskich w Fundacji Training Projects. Specjalizuje się w projektowaniu programów rozwojowych dopasowanych do specyficznych i unikalnych potrzeb konkretnej firmy i grupy pracowników. Prowadzi warsztaty oparte na grach symulacyjnych i biznesowych. Symulacje strategiczne realizuje w formie zespołowych gier planszowych, które tworzy i kalibruje pod specyficzne problemy danej firmy lub zespołu szkolonych uczestników czy w ramach pracy indywidualnej z pojedynczymi uczestnikami warsztatów i sesji doradczo coachingowych. Adam Pasternak skupia się na umiejętnościach kreatywnego myślenia, generowania innowacji biznesowych do rozwiązywania konkretnych problemów w organizacji lub danego pracownika i planowaniu praktycznego operacyjnego wdrożenia wypracowanych pomysłów, decyzji i rozwiązań. Najczęściej prowadzi sesję i warsztaty dotyczące planowania strategicznego, umiejętności menedżerskich, umiejętności publicznego przemawiania i prowadzenia prezentacji, komunikacji w organizacji, zarządzania projektami lub wdrażania trudnych zmian organizacyjnych albo radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi. Jako mentor Adam Pasternak dzieli się też swoim osobistym doświadczeniem menedżerskim i przekazuje wiedzę w oparciu o studia przypadków z własnej osobistej praktyki. Prywatnie Adam Pasternak mieszka w Chorzowie jest ojcem nastoletniego syna i miłośnikiem turystyki namiotowej i biwakowej oraz jazdy na rowerze górskim.
Kontakt
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Jaki ma styl pracy?
• Zdecydowany i dynamiczny
• Nieformalny, z dużym luzem
• Konkretny: myślenie twardo biznesowe i strategiczne
• Mnóstwo inspirujących, rzeczywistych przykładów biznesowych

Opinie

Bardzo dobry coach
Warsztaty - z motywowania pozafinansowego i ze stylów przywództwa. Oba oparte o konkretne i też proste w użyciu narzędzia, co cenię tym bardziej że naszym menedżerom z produkcji trudno było uchwycić abstrakcyjne dla nich kwestie motywacji bez ujęcia tego w jakieś narzędziowe i zadaniowe ramy. Plus dzielenie się swoim doświadczeniem szefowskim, także otwarte rozmawianie o swoich wpadkach ku przestrodze innym. I partnerska, otwarta, skupiona na uczniu atmosfera. Dziękuję
28 marca 2019 Karol - HR Manager
Bardzo dobry coach
Prowadził warsztaty dla naszych menedżerów sprzedaży b2b. Dotyczyły strategii sprzedażowej, delegowania i organizacji czasu menedżera, motywowania pozafinansowego. Bardzo praktyczne, z duza ilością realnych przykladów i z narzędziami które zostały uczestnikom po szkoleniu. Plus swobodna atmosfera i poczucie humoru. Polecam
22 marca 2019 Zygmunt - Dyrektor Handlowy
Bardzo dobry coach
Adam jest znakomitym trenerem. Korzystaliśmy z warsztatu komunikacji menedzerskiej w trudnych sytuacjach. Czyli delegowanie niepopularnych zadań, dyscyplinowanie, krytyczny feedback, moderowanie sytuacji konfliktowych itp. Dostalismy zestaw sprawdzonych praktycznych narzędzi, sensowych modeli rozmów - a wszystko na intuicyjnych i przejrzystych przykładach. minimum teorii psychologicznej za to mnóstwo ćwiczeń (scenek) gdzie próbowalismy eksperymentowac z tymi modelami. Grupa była zadowolona a efekty widać w codziennej pracy.
18 marca 2019 Katarzyna - HR Business Partner
Bardzo dobry coach
Konkretnie, praktycznie - z biznesowym sznytem a nie psychologiczno pseudo biznesową udawanką. Adam co prawda ma dyplom SWPS ale przede wszystkim pracował lata jako menedzer i tym doświadczeniem się dzieli. Narzędzia, przykłady, konkretne plany dzialań.
6 marca 2019 Anna - HR Generalist
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom