Lista coachów Coaching kariery

Posiada artykuły
Coach ICC (International Coaching Community), Trener, Kierownik Projektów
popularność: 478     pełny opis
Certyfikowany Coach prestiżowej Szkoły Meritum #sfera(RE)konstrukcji #(RE)konstrukcjazawodowa #(RE)konstrukcjaosobista
popularność: 297    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Coach ACC ICF, Trener Sprzedaży
popularność: 926    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jak ważny jest dla Ciebie Twój cel?
popularność: 645     pełny opis
Każdy ma w sobie odpowiedzi nie zawsze jednak jesteśmy w stanie je zobaczyć, do tego czasem potrzebna jest osoba towarzysząca. Poprzez pytania, pracę z metaforą i wykorzystywanie indywidualnie dopasowanych narzędzi coachingowych pomagam klientom odkryć drzemiący w nich potencjał i znaleźć możliwe rozwiązania problemów i tematów z którymi przychodzą. Wszystko odbywa się w przyjaznej, partnerskiej atmosferze.
popularność: 63     pełny opis
Akredytowana coach ACC ICF i certyfikowana Erickson Professional Coach. Mentorka Fundacji Liderek Biznesu (EY) i Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet w programie "Biznes w Kobiecych Rękach". Doświadczona menadżer z ponad 20 letnim stażem w miedzynarodowych korporacjach. Jako coach wspieram moich Klientów w przechodzeniu przez procesy zmian i w osiąganiu założonych celów. Specjalizuję się w tematach dotyczących biznesu, przedsiębiorczości i przywództwa, ale nie unikam tematów z obszaru life coachingu, ponieważ uważam, że nie da się oddzielić sfery prywatnej od zawodowej.
popularność: 784    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Jesteśmy obecni na polskim rynku jako rodzinna organizacja szkoleniowa realizująca warsztaty dla kierowników i podwładnych z spółek komercyjnych i stowarzyszeń oraz fundacji .
popularność: 7     pełny opis
Dyplomowany coach. Studia Podyplomowe Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Kiedy warto spotkać się ze mną? Kiedy odczuwasz potrzebę zmian w swoim życiu. Gdy planujesz ugruntować lub rozwinąć swoją karierę zawodową. Gdy nie wiesz czego chcesz, nie wiesz, na co się zdecydować. Gdy nie radzisz sobie ze zmianami, ...i w wielu innych sytuacjach, w których pragniesz zmiany, rozwoju i życia z pasją. Jeśli jesteś gotowy na zmierzenie się z wyzwaniem podejmijmy je wspólnie. Podczas sesji coachingowej zadam Ci pytania, - które niczym światło latarki rozjaśnią obszary, pozwalając Ci zauważyć istotne aspekty i wyciągnąc dla siebie kluczowe wnioski. W naszej rozmowie, poprowadzę Ciebie do odkrywania i tworzenia własnych, skutecznych, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszam serdecznie. Anna Dmowska. Informacja o moim doświadczeniu uzawodowym na stronie www.adcoaching.pl
popularność: 899    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Psycholog - Certyfikowany Coach - Trener Rozwoju - Pomagam odkryć i świadomie wykorzystać wewnętrzny potencjał a także skuteczniej realizować cele i walczyć o marzenia. Umów się już dziś na bezpłatną konsultację. Pracuję w języku polskim i angielskim. Sessions available in both, Polish and English.
popularność: 69    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Rozwijam to co mam, by osiągnąć to czego pragnę. I tego samego uczę innych.
popularność: 311    ocena: Bardzo dobry coach (20)pełny opis
Wspieram osoby szukające własnej drogi, zarówno w obszarze kariery i biznesu, jak też w sferze pozazawodowej, związanej z szeroko pojętym rozwojem osobistym. W swojej pracy niezależnie od obszaru pracy, dążenia, czy też celu na proces, zachęcam Klientów do poszerzenia perspektywy, do spojrzenia z lotu ptaka, do holistycznego widzenia na różnych etapach procesu. Dzięki temu moi Klienci zyskują bardziej pogłębiony i wielowymiarowy obraz, poszerzają samoświadomość i mają możliwość zweryfikowania kierunku działań, aby uczynić dalszą drogę spójną, w zgodzie z samymi sobą. Wszędzie, gdzie pojawiają się niewspierające przekonania i blokady, wspieram w ich zidentyfikowaniu i poprzyglądaniu się, aby to, co już nie służy przetransformować na to, co wspiera. Również tam, gdzie poczucie własnej wartości, pewność siebie, czy komunikacja potrzebują wznieść się na inny poziom a wewnętrzna prawda potrzebuje się wyrazić z przyjemnością i uważnością towarzyszę. Kilka słów o mnie: Kobieta. Matka. Wiedźma z biznesem. Coachini, Trenerka. Doradczyni zawodowa. Freelancerka. Moją pasją oraz powołaniem jest wspieranie innych osób w drodze do lepszego, pełniejszego życia, w zgodzie z samym sobą.
popularność: 15     pełny opis
Jestem coachem, ponieważ rozkwitam, patrząc jak inni odnajdują wartości i przyjemności w swoim życiu i pracy. Coaching i wspieranie innych w rozwoju osobistym czy zawodowy stał się moją życiową pasją. Od 18 lat współpracuję z firmami i organizacjami w obszarze rozwoju kadr. Jako coach zrealizowałam ponad 2200 godzin sesji coachingowych, zarówno w obszarze business coachingu, executive coachingu i life coachingu. Na co dzień dzielę się wiedzą z zakresu coachingu i jako dyrektor oddziału kujawsko-pomorskiego International Coach Federation propaguję idee coachingu gdzie tylko to możliwe. Posiadam międzynarodowe certyfikaty Coacha PCC, ICC oraz Biznes Coacha ICC.
popularność: 2509    ocena: Bardzo dobry coach (11)pełny opis
Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, zawsze mam wrażenie, że się pomyliłem...
popularność: 71     pełny opis
Operujemy na rynku jako niewielka grupa coachnigowo – doradcza organizująca warsztaty dla uczestników z wiodących firm i koncernów i stowarzyszeń oraz fundacji .
popularność: 6     pełny opis
Coach biznesu / przywództwa, ACC ICF Pomagam ludziom sukcesu i biznesmenom zmaksymalizować ich potencjał w osiąganiu jak najlepszych wyników w biznesie, karierze i życiu
popularność: 41     pełny opis
Akredytowany Coach ACC ICF. Praktyk metody Points Of You™. Manager i Młodszy Instruktor Żeglarstwa. Podczas coachingu odkryjesz, że istnieje wiele różnych rozwiązań, przyjrzysz się wszystkiemu z wielu różnych perspektyw. Zwiększysz swoją efektywność, zyskasz nowe możliwości i zrealizujesz swoje cele. To czas dla Ciebie!
popularność: 265     pełny opis
Certyfikowany Life Coach i Trener Rozwoju Osobistego. Absolwentka Psychologii Biznesu. Ze mną zmiana się udaje - zapraszam na sesję
popularność: 808    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Z pasją towarzyszę ludziom w życiu w zgodzie ze sobą - zgodnie z wartościami i wewnętrznymi potrzebami. Bedę towarzyszyć również Tobie, jeśli chcesz: - wprowadzić jakieś zmiany w swoim życiu lub odnaleźć odpowiedź na to jakich zmian potrzebujesz - przyjrzeć się temu co jest dla Ciebie ważne - zrealizować ważny dla Ciebie cel - mieć lepszy kontakt z własnymi emocjami - i lepiej wyrażać swoje potrzeby - lepiej radzić sobie z trudnościami - zyskać spokój i równowagę i dzięki temu nawiązać bliższy kontakt z sobą.
popularność: 357    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
COACHING KARIERY Jestem coachem kariery, psychologiem i HRowcem. Pomagam osobom, które chcą mieć poczucie sensu swojej pracy, w odnalezieniu zgodnej z nimi ścieżki zawodowo-edukacyjnej. Wspieram osoby poszukujące rozwoju i równowagi w życiu oraz swojego miejsca na rynku pracy. Wierzę, że rozwój osobisty i satysfakcjonująca praca są fundamentalne dla naszego dobrostanu. Moją pasją jest praca z ludźmi i dla ludzi.
popularność: 1218    ocena: Bardzo dobry coach (36)pełny opis
od już dwunastu lat kreatywnie tworzy seminaria z budowania kultur organizacyjnych, filozofii projektowej AGILE, obsługi klienta a także skutecznej autoprezentacji. Słuchaczami są przede wszystkim szefowie niższego i średniego szczebla i działy marketingu – co jest skutkiem nietypowego doświadczenia osobistego doradcy.
popularność: 9     pełny opis
Oferuję: - coaching biznesowy, - coaching kariery, - coaching podejmowania decyzji biznesowych, - life coaching, - klientami biznesowymi. Gwarantuje pozytywną i pełną inspiracji atmosferę pracy! :)
popularność: 11     pełny opis
Jobcoach. Coach efektywności, umiejętności i rozwoju osobistego. Blog: danka.edu.pl.
popularność: 2075    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Ewa Wędrychowska - coach kariery, doradca zawodowy, konsultant HR Pomagam ludziom na nowo odnaleźć sens i radość w pracy albo zmienić ją na lepszą!
popularność: 387    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Psycholog, akredytowany coach ACC ICF, coach PCD, dyrektor oddziału ICF Rzeszów, mentor w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Doświadczenie w prowadzeniu procesów coachingowych dla kadry menedżerskiej, akademickiej oraz klientów indywidualnych. Doświadczenie menedżerskie (HR Manager) oraz akademickie (wykładowca przedmiotów psychologicznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi). Certyfikowany trener w prestiżowej Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK. Od 14 lat w branży szkoleniowej. Prowadzi diagnozę potencjału w oparciu o narzędzia Extended DISC®, D3 Assessment® Belbin Team Roles® oraz specjalistyczne testy psychometryczne. Właściciel Pracowni Psychologii Biznesu (www.pracowniamassimo.pl). Ekspert portalu zmianywzyciu.pl.
popularność: 7340    ocena: Bardzo dobry coach (20)pełny opis
Wspieram ludzi aby żyli w zgodzie z tym co jest dla nich naprawdę ważne.
popularność: 618    ocena: Dobry coach (7)pełny opis
Witaj, jestem coachem , trenerem, pedagogiem, matką, kobietą.
popularność: 191     pełny opis
Wspieram Klientów na wielu różnych polach: awansu i rozwoju kariery, budowania biznesu, relacji i stawiania granic, dbania o równowagę życiową, komunikacji asertywnej poprzez sesje łączące coaching ACT i trening umiejętności. Wykorzystuję moje prawie 20-letnie doświadczenie biznesowe i menedżerskie. Uważam, że wszystko powinno być tak proste, jak to możliwe, ale nie prostsze (idąc za Albertem Einsteinem :), dlatego w pracy opieram się na najnowszym nurcie prowadzenia sesji - coachingu akceptacji i zaangażowania (ACT). Walka ze sobą, innymi i całym światem jest źródłem naszej życiowej frustracji i porażek również na polu zawodowym. Dzięki coachingowi ACT będziesz realizować cele i marzenia w zgodzie ze sobą, dzięki świadomości i uważności.
popularność: 239    ocena: (0)pełny opis
Coach (międzynarodowa akredytacja ACC ICF), Trenerka, PR managerka, mentorka, właścicielka PRIME IMAGE. Coaching - to dla mnie proces łączący odkrywanie siebie, zmianę i ciągły rozwój. Coaching to rozwój, rozwój - to działania, a podstawą efektywnego działania jest ustalenie celu z pozycji Twojego serca. Jestem przekonana, że narzędzia coachingowe pomogą Ci w odnalezieniu spełnienia w życiu zawodowym oraz szczęścia w życiu prywatnym.
popularność: 167    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem International Coaching Community, style coachem, trenerem biznesu oraz konsultantem Extended DISC. Estetką i inspiratorką. Uznaniem obdarzam profesjonalizm, wysoką jakość, piękno i dobry smak. Wyznaję holistyczne podejście do człowieka. Wspieram. Zarażam dobrą energią. Motywuję do działania. Zapraszam do kontaktu.
popularność: 820    ocena: Bardzo dobry coach (15)pełny opis
Monika Furmanik - coach (ICC), trener, psychoterapeutka Gestalt. Pracuje w Poznaniu.
popularność: 378     pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem, socjologiem, aktualnie rozwijam się na studiach psychologicznych. Jestem dla Ciebie, jeśli znajdujesz się w procesie zmiany na płaszczyźnie prywatnej, bądź zawodowej. Wierzę w moc oddziaływania relacji coachingowej w dążeniu do zmiany. Pasjonuje mnie nurt psychologii pozytywnej, który skupia się na zasobach jednostki oraz na tym, jak każdy z nas może wykorzystać swoją niepowtarzalność.
popularność: 42     pełny opis
Pomagam w harmonijnym rozwoju biznesu poprzez skupione działania przynoszące efekty. Wybierz mnie, jeśli: ➡️ Kręcisz się w kółko próbując rozwinąć swój biznes. ➡️ Gdy skupiasz się na realizacji, spada Ci sprzedaż lub odwrotnie ➡️ Jesteś zmęczony, bo zajmujesz się wszystkim w swojej firmie i to nie przynosi efektów ➡️ Planujesz odpalić nowy projekt i nie masz pewności, czy odniesie sukces ➡️ Planujesz poważne zmiany zawodowe i chcesz upewnić się, że to właściwy kierunek.
popularność: 3776    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Wspieram ludzi w rozpoznawaniu ich talentów i mocnych stron, dzięki czemu ich życiowe wybory przestają być przypadkowym zrządzeniem losu a stają się świadomymi działaniami. LGBT+ friendly
popularność: 0     pełny opis
Spełniona kobieta, której misją jest towarzyszenie innym w drodze do samego siebie. Wspiera osoby indywidualne oraz pary w tworzeniu satysfakcjonującego życia i szczęśliwych relacji. Pomaga w budowaniu zdrowych relacji opartych o miłość zarówno w związku z partnerem, jak również z samym sobą dla lepszego zrozumienia siebie, swoich potrzeb, zadbania o siebie, wzmocnienia pewności siebie, życia w zgodzie ze sobą, odnalezienia wewnętrznej motywacji, zrealizowania swoich marzeń. Zawodowo psycholog, coach, trener umiejętności psychospołecznych, współautorka publikacji „Książka na urodziny. Otwórz prezent, którym jesteś”, założycielka Centrum Psychologii i Coachingu Relacji, absolwentka Studium Psychoterapii Par. Realizuje 5-letni, akredytowany kurs psychoterapii w podejściu integracyjnym: systemowo-ericksonowskim. W swojej pracy korzysta m.in. z Racjonalnej Terapii Zachowań, Systemu Wewnętrznej Rodziny, Voice Dialogue, Analizy Transakcyjnej, The work, Porozumienia bez przemocy, hipnozy, metafor, prowokatywności, pracy z ciałem. Dotychczas przeprowadziła ponad 1600 godzin sesji indywidualnych i ponad 2100 godzin sesji grupowych. Aktualny kalendarz: https://www.znanylekarz.pl/aleksandra-sobczyk/psycholog/katowice
popularność: 4235    ocena: Bardzo dobry coach (74)pełny opis
"Aby zapalać innych, trzeba samemu płonąć." Ludwik Hirszfeld Specjalizuję się w - Coachingu Poczucia Własnej Wartości - Coachingu Odkrywania Kobiecości - Coachingu Pasji - Coachingu Kariery i Awansu
popularność: 1499    ocena: Bardzo dobry coach (32)pełny opis
popularność: 25     pełny opis
Fabryka Rozwoju "Progressio" - coaching, doradztwo dla aptek, szkolenia farmaceutów
popularność: 36     pełny opis
POMAGAM TWORZYĆ I REALIZOWAĆ SKUTECZNE STRATEGIE BIZNESOWE I OSOBISTE, moimi klientami są firmy i osoby indywidualne. Nazywam się ARTUR WŁODARCZYK i jestem Certyfikowanym COACHEM, na poziomie International Business Practitioner EMCC EQA. Specjalizuję się w obszarach Life, Business, Executive i Sport. W swoim coachingu wykorzystuje metaforę, hipnozę, gry i atmosferę zabawy, ustawienia systemowe, Racjonalna Terapie Zachowania i ... wiele, wiele innych narzędzi, prowadzących do pozytywnej i szybkiej transformacji w kierunku celu. Od lat wśród moich klientów propaguje podejście Transpersonalne. Jestem członkiem European Mentroing & Coaching Council [EMCC].
popularność: 1584     pełny opis
Po co jestem coachem: "W ciągu całego życia człowiek nie tyle jest, ile stwarza siebie" - Fiodor Dostojewski.
popularność: 1665    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
coachka, mentorka, trenerka, pedagożka, ekspertka relacji
popularność: 25     pełny opis
Oferuję profesjonalny Life Coaching wg standardów International Coach Federation lub Coaching Wellness (w tym Diet Coaching, Anti-Stress Coaching, Work-Life Balance Coaching) z elementami mentoringu. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Life Coaching, jak również psychologiem, promotorką zdrowego stylu życia i pasjonatką rozwoju osobistego z ponad 10-letnim stażem. Moja wiedza ekspercka dotyczy przede wszystkim zagadnień motywacji, odnajdywania życiowego powołania, skutecznego i bezpiecznego dla zdrowia odchudzania oraz profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Każda sesja coachingowa / mentoringowa ze mną trwa tak długo, ile potrzebujesz, aby wynieść z niej możliwie największą wartość dla siebie, długość sesji nie ma wpływu na odpłatność za spotkanie. Sesje z zegarkiem w ręku są mi obce. Dokładam starań, aby każda sesja była odkrywcza i pozwalała poczynić kolejny krok naprzód.
popularność: 1929    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
popularność: 187     pełny opis
Specjalizuję się w pracy z ludźmi, którzy szukają swojej pierwszej pracy albo czują, że ich obecna praca nie daje im satysfakcji. Pomagam im zrozumieć CZEGO NAPRAWDĘ CHCĄ, a następnie z odwagą i pewnością siebie sięgać po to o czym marzą. Czasem jest to marzenie o • awansie, • podwyżce, • zmianie stanowiska, • znalezieniu nowej pracy, • otworzeniu własnego biznesu A czasem to odważne i głośne mówienie o swoich potrzebach, oczekiwaniach i planach.
popularność: 318    ocena: Bardzo dobry coach (8)pełny opis
popularność: 52    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Cześć! Jestem Ela. Lubię ludzi i zmiany. Zarządzanie zespołem w okresie pandemii pokazało mi jak ważne jest wsparcie w nieoczekiwanych i nagłych zwrotach akcji, które przynosi życie. Ukończyłam studia coachingu na poziomie PCC. W procesie coachingowym stawiam na bezpieczną przestrzeń, gdzie możesz dotrzeć do tego, kim jesteś, co dla Ciebie jest naprawdę ważne i w którym kierunku chcesz iść.
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Jestem dyplomowanym coachem i mentorem, w swojej pracy prowadzę także psychoterapię. Ukończyłem z wyróżnieniem m.in. Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Stale podnoszę swoje kompetencje, Ukończyłem kurs psychoterapii Katowickiego Instytutu Psychoterapii w nurcie Systemowo - Ericksonowskim, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaję superwizji. Aktualnie przyjmuję: Strefa Rozwoju ul. Rymera 4/12 Katowice oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Miriada" ul. Woźniaka 78 Bytom oraz Gabinet Synergia ul. Cegielniana 30/12 Jaworzno
popularność: 636     pełny opis
Coach, Trener
popularność: 47     pełny opis
Dyplomowany Coach, Trener Biznesu, Trener NLP, Trener Psychobioenergetyk, Trener Rozwoju Osobistego, Arteterapeuta, Hipnoterapeuta, Bioenergoterapeuta, Pedagog, Oligofrenopedagog, Logopeda, Menedżer. Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach. Jest nauczycielem dyplomowanym. Posiada 10-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora placówek edukacyjnych. Od 2010r. prowadzi własną firmę szkoleniową Fabryka Kreatywności w Chorzowie. Od 2014r. jest Prezesem Fundacji W KAŻDYM WIEKU. Więcej informacji na stronie: fabrykakreatywnosci.pl
popularność: 153     pełny opis
Zatrzymaj się, weź oddech. Jak się teraz czujesz? Czego poszukujesz? Jeśli spokoju i przestrzeni na wyrażenie siebie, to zaglądnij w mój profil. Jestem ericksonowskim coachem, superwizorem coachingu przy Pracowni Kompetencji na UŁ, dyrektorem łódzkiego oddziału Izby Coachingu. Przede wszystkim jednak jestem zainteresowana Tobą i Twoimi celami. Pracuję głównie z menadżerami poprzez szkolenia, coachingi biznesowe i team-coachingi. Prowadzę również sesje life-coachingu na dowolne tematy. Jako Opiekun Merytoryczny Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego oraz Life-Coachingu na UŁ jestem odpowiedzialna za zawartość merytoryczną i jakość programu oraz dobór kadry trenerskiej. Jako Superwizor i Mentor Coach CoachingSteps™ prowadzę również programy szkoleniowe, sesje superwizowane i sesje mentor coachingu oraz pracuję nad nowymi produktami na potrzeby coachów, liderów i organizacji. Publikuję w czasopismach specjalistycznych, jestem także współautorem publikacji "Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju". Zapraszam Cię na sesję
popularność: 1624    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
popularność: 620    ocena: Bardzo dobry coach (41)pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj