Lista coachów Coaching kariery

Posiada artykuły
life coaching, business coaching, coaching kariery interwencja kryzysowa doradztwo zawodowe
popularność: 80     pełny opis
..."przyjaciel od zmian"... Coaching pozwala odkryć potencjał, który jest w każdym z nas. Pozwala poprzez właściwie zadawane pytania oraz stosowane przeze mnie techniki, osiągnąć Twoje cele. Wzmaga efektywność i skuteczność.
popularność: 547    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem CoachWise TM, trenerem szkoleń oraz psychoterapeutą. Wspieram klientów w tworzeniu wizji, wyznaczaniu celów i planowaniu działań, które mają na celu osiągnięcie zamierzonych efektów. W swojej pracy łączę interdyscyplinarne wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe zdobyte poza granicami kraju.
popularność: 127    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
BE SO GOOD, THEY CAN’T IGNORE YOU
popularność: 274     pełny opis
PCC ICF Coach, certyfikowany coach CoachWise. Coach zespołowy i grupowy. Trener rozwoju osobistego (5 poziom EQF), HR Business Partner. Specjalizacje: coaching biznesowy, coaching kariery, life coaching.
popularność: 434    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
- COACHING - SPOCO Biznes - WARSZTATY
popularność: 78     pełny opis
Wspieram ludzi w sytuacji zmian. Najczęściej poprzez coaching indywidualny, czyli cykl kilku lub kilkunastu spotkań, w regularnych odstępach czasu, których intencją jest rozeznanie tematu. opracowanie planu działania i jego wdrożenie. Pozytywne efekty są naturalną konsekwencją. Kiedy pracuję z ludźmi biznesu, działania te przyjmują postać executive coachingu, warsztatów lub złożonych projektów rozwojowych z wykorzystaniem zawansowanych narzędzi psychometrycznych i technologicznych. Moją specjalnością są zagadnienia dotyczące motywacji i motywowania, a także dobrostanu (wellbeing), wzmacniania odporności psychicznej. Mam praktykę w rozwiązywaniu sytuacji trudnych i angażowaniu do współpracy. Jestem psychologiem, wyznaję zasady etyczne European Mentoring and Coaching Council w Polsce oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
popularność: 911    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Certyfikowany coach, psycholog biznesu, trener umiejętności biznesowych. Ceniona Z racji korporacyjnego i własnego doświadczania biznesowego, specjalizuję się w coachingu dla managerów z zakresu kompetencji managerskich, executive coachingu, coachingu ogólnorozowojowego, coachingu sprzedażowego, team coachingu.
popularność: 495    ocena: Bardzo dobry coach (7)pełny opis
Jestem magistrem nauk prawnych, studentem psychologii, managerem pensjonatu dla osób starszych, muzykiem oraz sekretarzem stowarzyszenia. Ukończyłem kurs coachingu na Akademii SET. Jestem praktykującym coachem. Posiadam duże doświadczenie w pracy z ludźmi w różnym wieku. Cenie sobie spotkania z ludźmi. Chętnie towarzysze im w wyznaczonym celu, będąc uważnym i otwartym, na to co słyszę i dostrzegam. Z racji doświadczenia specjalizuje się szczególnie w life coachingu, coachingu kryzysowym, coachingu kadry kierowniczej oraz coachingu kariery. Zapraszam serdecznie na sesje.
popularność: 56    ocena: Słaby coach (3)pełny opis
* Jestem certyfikowanym coachem (Erickson Professional Coach), trenerem rozwoju osobistego, konsultantem managerów, praktykiem biznesu. * Wspieram swoich klientów w osiąganiu takich celów, do których sami nie mogliby dotrzeć. * Praca coacha jest moją pasją i wiem co robić, aby inni czerpali radość z tego jak pracują. * Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w dużych organizacjach, małych firmach i NGOs, gdzie zdobywałam bezcenne doświadczenia jako pracownik i szef.
popularność: 296    ocena: Bardzo dobry coach (26)pełny opis
"Najlepszy jest ten czas, który mamy przed sobą". -------> Milton Erickson. -------> Wiara w możliwości danego człowieka i rozwój jego mocnych stron to podstawowe narzędzia w mojej pracy, jako coacha.
popularność: 1050    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Hej! Zajmuję się coachingiem, jestem również psycholożką i specjalistką do spraw rekrutacji. Pomagam osobom mieszkającym za granicą prowadzić satysfakcjonujące życie prywatne i zawodowe. Od 6 lat mieszkam za granicą, więc wiem jak duże może to być wyzwanie! Prowadzę sesje w języku polskim i angielskim. Zachęcam do kontaktu :)
popularność: 0    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Psychoterapeuta ustawień systemowych Coaching systemowy
popularność: 254     pełny opis
Certyfikowany coach i psycholog, wyzwala w ludziach energię kreowania zmian prowadzących do pełniejszego życia.
popularność: 494    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Zainwestuj w siebie. To inwestycja z najlepszym zwrotem. Podczas pracy z Coachem omów sprawy, które chcesz rozwiązać. Z moją pomocą rozwiąż problemy, które wydają Ci się trudne do rozwiązania.W ten sposób osiągniesz najlepsze rezultaty.
popularność: 276    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Coach, HR Business Partner, Doświadczony trener umiejętności miękkich, Menedżer i Psycholog.
popularność: 326     pełny opis
Twoje życie to magia.......Im bardziej stajesz się lepszym i świadomym człowiekiem, tym bardziej twoje życie staje się lepsze.....Biznesmen, przedsiębiorca, Certyfikowany Coach Business & Life - Advanced Fundamental Coaching Skills ICI, ukończone studia zarządzania przedsiębiorstwami i zasobami ludzkimi, obecnie w trakcie studiów MBA GFKM w Gdańsku. Liczne szkolenia biznesowe, szkolenia i praktyki z technik pracy nad rozwojem osobistym w przeciągu 5 lat.Specjalizuję w rozwoju osobistym w biznesie i w życiu. Nie wiem jak chcesz żyć, wiem, że mogę Ci pomóc odnaleźć drogę do lepszego życia....Ponieważ cały potencjał jest w Tobie!! Będę zaszczycony, kiedy będziemy razem go odkrywać!
popularność: 156     pełny opis
Coach transformacyjny, job coach, terapeuta i mentor. Były praktyk HR, menadżer i doradca, dzisiaj przedsiębiorca i twórczyni marki "Lady w korpo". Akredytowany konsultant Insights DiscoveryTM. Pracuje ze zmianą w trzech obszarach: płytko ze zmianą zawodową, głęboko z transformacją zawodową i szeroko ze zmianą życiową.
popularność: 528     pełny opis
Witaj, przygotowuję się do roli coacha w Meritum Training Firma Szkoleniowa/Szkoła Coachów Meritum. Już czuję się na siłach, by wybrać się z Tobą w drogę, na której będziesz odkrywał swój potencjał i zasoby. Uważam, że każdy z nas nosi rozwiązania wewnątrz siebie i posiada wszystko, by budować wymarzone życie. Chcę Ci w tej podróży towarzyszyć i razem z Tobą cieszyć się rezultatami, które osiągniesz.
popularność: 0     pełny opis
Brakuje Ci motywacji? Nie wiesz, w którą stronę pójść? Wątpisz w swoje możliwości? Odpowiedziałeś chociaż raz: 'tak'? W takim razie zapraszam Cię do kontaktu, razem zastanowimy się, co z tym zrobić. Gwarantuję optymistyczne podejście do rozmowy :)
popularność: 11     pełny opis
Czym jest dla mnie coaching? Sposobem na wsparcie innych w dokonaniu ważnych zmian. Coach nie radzi, ale pyta, aktywnie słucha i jest lustrem. Pomaga on zobaczyć to co jest prawdziwe. Ułatwia dostrzeganie rzeczy do tej pory ukrytych. Skłania do kreatywności i działania. Jest to wymagający proces. Pozwala realizować najgłębsze potrzeby. Bardzo ważne jest budowanie partnerskiej relacji współpracy. Jako coach biorę w niej odpowiedzialność za proces. Klient odpowiedzialny jest za działanie. Tworzę atmosferę bezpieczeństwa i akceptacji pozwalającej być sobą.
popularność: 295    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
CEO&owner w MindProfit. www.mindprofit.pl Każdy człowiek jest właścicielem swojego potencjału, ja tylko pomagam mu go wydobyć. Z zamiłowania do psychologii i pracy z ludźmi podjęłam studia coachingowe w poznańskim Collegium Da Vinci. Praktykuję 6 lat. Opracowuje własną metodę pracy ze sztuką w coachingu, co w najbliższych miesiącach zaiwocuje tytułem magistra coachingu i doradztwa. Promuję holistyczne postrzeganie człowieka i empiryczne podejście do życia. Estetka z wielkim zamiłowaniem do sztuki i badań nad ludzkim umysłem.
popularność: 256    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
popularność: 103     pełny opis
Coach - Psycholog - Konsultant HR
popularność: 362     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem PCC ICF, trenerem rozwoju osobistego i trenerem biznesu.
popularność: 36    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem pedagogiem, certyfikowanym coachem z akredytacją ACC International Coach Federation. W pracy z klientami łączę techniki coachingowe z 26 - letnim doświadczeniem lidera i managera w globalnych firmach. Specjalizuję się w coachingu relacji i coachingu menedżerskim.
popularność: 110    ocena: Bardzo dobry coach (9)pełny opis
Czy coraz częściej towarzyszy Ci uczucie frustracji i demotywacji do dalszych działań? Czujesz strach o zdrowie swoje i rodziny, przeżyłaś lub przeżyłeś śmierć bliskiej osoby, dotknęła Cię utrata pracy i płynności finansowej. Masz kłopoty z dziećmi, współmałżonkiem lub po prostu chcesz zmienić swoje życie? Zatrzymujesz się i nie wiesz, w którą stronę pójść? Zapraszam Cię na sesje coachingowe do mnie. Mam na imię Aneta i jestem Coachem oraz Trenerem biznesu i rozwoju osobistego.
popularność: 20    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
popularność: 386    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Jestem coachem, trenerem rozwoju osobistego. Z pasją i zaangażowaniem prowadzę szkolenia oraz sesje indywidualne. Rozwój osobisty, zmiany, których dokonałam w swoim życiu pozwalają mi cieszyć się z małych rzeczy i każdej chwili. Chętnie pomagam innym w ich rozwoju, pokonywaniu własnych ograniczeń oraz wzmocnieniu pewności siebie. Kluczem do sukcesu jesteśmy my sami, dlatego najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie.
popularność: 233     pełny opis
Coach, psycholog, pedagog, manager, doradca zawodowy. Być może pragniesz realizować swoje potrzeby, marzenia i rozwijać siebie czy radzić sobie z wyzwaniami, zaplanować realizację tego, czego naprawdę chcesz? Zapraszam na niezobowiązującą konsultację, podczas której możemy się poznać i rozwinąć naszą dalszą współpracę w ramach coachingu.
popularność: 153     pełny opis
Certyfikowany Coach ICC oraz Certyfikowany Konsultant Extended DISC. Executive, business & life coaching. Coaching osobisty, coaching relacji. Coaching transformacyjny. Także trener rozwoju osobistego i mentor o ogromnym doświadczeniu zawodowym (korporacje FMCG i SME). www.adamkapusta.pl
popularność: 349     pełny opis
coachka, mentorka, trenerka, pedagożka, ekspertka relacji
popularność: 25     pełny opis
Coach wsparcia dobrych relacji z samym sobą.
popularność: 361    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Nazywam się Robert Mikołajek i moim powołaniem jest praca z ludźmi. To, czym się zajmuję, to pomaganie im w odnajdywaniu rozwiązań ich własnych problemów. To inspirowanie i motywowanie do działania. To również szkolenie i podnoszenie ich kompetencji. Główne obszary mojego działania to Buisness coaching, Career coaching oraz coaching branżowy związany z produkcją. Posiadam certyfikat „The Coaching Fundamentals Certificate” w Noble Manhattan IDB Buisness School oraz dwudziestoletnie doświadczenie w pracy na produkcji w sekcji automotive. Aktualnie zajmuję się szkoleniem mistrzów i brygadzistów oraz pracowników wyższego szczebla w zakresie podnoszenia wydajności produkcji, redukcji kosztów oraz poprawy wskaźników KPI. Moje specjalizacje w tej dziedzinie to praca na systemach: Toyota Production System, 5S i Kaizen. Jako coach korzystam ze swojego wieloletniego doświadczenia, naturalnej otwartości i umiejętności spojrzenia na problemy z różnych perspektyw. Nigdy jednak nie narzucam swojej wizji i nie daję gotowych rozwiązań – zależy mi przede wszystkim na rozwinięciu w drugim człowieku takich kompetencji, które pozwolą mu ze śmiałością ruszyć dalej. Chcesz podążyć własną ścieżką, odważnie stawiając kolejne kroki? Zapraszam do kontaktu!
popularność: 159     pełny opis
trener biznesu, coach, praktyk NLP, menadżer
popularność: 979     pełny opis
Zapraszam na coaching personalny, szczególnie w sytuacji zmiany życiowej.
popularność: 320     pełny opis
Jestem certyfikowanym coachem; trenerem biznesu, z długoletnim doświadczeniem menedżerskim. Wspieram w rozwoju głównie menedżerów, na różnym etapie rozwoju, ale i osoby prowadzące własne biznesy oraz szukające nowego pomysłu na siebie.
popularność: 397    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Jestem coachem, psychologiem i przedsiębiorcą. Swój warsztat opieram na doświadczeniu w środowisku biznesowym na różnych szczeblach zawodowych oraz ukończonych kursach i szkoleniach. Od 2009 prowadzę firmę szkoleniową i gabinet psychoterapii. Zapraszam
popularność: 3894    ocena: Bardzo dobry coach (13)pełny opis
Coaching to wspaniałe narzędzie, pod warunkiem, że używamy go z głową i pasją. A ja właśnie tak robię! Łączę całą moją wiedzę i doświadczenie zdobyte przez 20 lat pracy z ludźmi w taki sposób, żeby znaleźć najlepszy sposób wsparcia moich Klientów. A wszystko profesjonalnie, konkretnie i z uśmiechem, bo przecież życie może być satysfakcjonujące i przyjemne!
popularność: 955    ocena: Bardzo dobry coach (5)pełny opis
Dyplomowany trener biznesu, akredytowany coach ICF, absolwentka zarządzania i marketingu oraz studiów podyplomowych z zakresu psychologii i kompetencji trenerskich. Pomagam skutecznie się porozumiewać (z klientami i w zespole). Lubię praktyczne, nieszablonowe rozwiązania, które szybko dają efekty.
popularność: 451     pełny opis
Erickson Professional Coach. Coaching indywidualny wg standardów ICF.
popularność: 461     pełny opis
Każdy powód jest dobry, by zadbać o swoje życie.
popularność: 378     pełny opis
Z wykształcenia psycholog społeczny, pedagog, trener biznesu i dyplomowany coach. Jest licencjonowanym doradcą zawodowym, Liderem Klubu Pracy i Trenerem Zastępowania Agresji ART®. Szkoliła się m. in. u Roberta Diltsa. W pracy jako trener i coach towarzyszy jej motto: ,,traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Jej obszary zainteresowań zawodowych to coaching kariery i coaching rodzicielski. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji treningów wspomagających aktywizację zawodową osób dorosłych. W pracy indywidualnej (coaching, terapia i indywidualne doradztwo zawodowe) z ludźmi kładzie szczególny nacisk na tworzenie przestrzeni dla potrzeb klienta oraz osiąganie przez nich wymiernych celów. Prywatnie żona i mama Zosi i Antosia. Zimą lubi jazdę na nartach a latem na rowerze.
popularność: 393    ocena: Bardzo dobry coach (10)pełny opis
Coach/Life coaching
popularność: 389    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Odkryj Siebie na Nowo. Discover Your True Self. Coaching sessions in English, Polish, French and Spanish.
popularność: 205    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
JEŚLI O CZYMŚ W ŻYCIU MARZYSZ - SIĘGNIJ PO TO! Magdalena Hanna Nagrodzka
popularność: 2476    ocena: Bardzo dobry coach (31)pełny opis
Rozwijam to co mam, by osiągnąć to czego pragnę. I tego samego uczę innych.
popularność: 311    ocena: Bardzo dobry coach (20)pełny opis
coach z kompetencjami ICF i doktor nauk biologicznych. Ukończyłam Studium Akademii Coachingu Biznesowego w Agencji Rozwoju Pomorza w Olivia Business Centre w Gdańsku. Aktualnie przygotowuję się do akredytacji ACC ICF. W pracy coacha kieruję się mottem: "Kreatywnie i proaktywnie. Wybieraj z wielu opcji i działaj!"
popularność: 334    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Coach, Psycholog, Trener NLP, Terapeuta, Biegły Sądowy
popularność: 301     pełny opis
Certyfikowany Coach ACC ICF, CoachWise™. Pracuję z osobami, które są gotowe do istotnej zmiany w swoim życiu - biznesowym, zawodowym, osobistym.
popularność: 1507    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj