Agata Czaja-Michaud

Popularność: 41
15-letnie doświadczenie zawodowe, psycholog specjalizujący się w terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach (SFBT), coach, trener, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, współuzależnienia i DDA, certyfikowany specjalista przeciwdziałania przemocy domowej. Wierzę, że rozmowy o rozwiązaniach rodzą rozwiązania a każdy z nas jest pełny zasobów! Zapraszam do kontaktu: ajkczaja@gmail.com tel: 608-222-000 Już od 15 lat pracuję jako psycholog kliniczny w renomowanych publicznych placówkach służby zdrowia. Wcześniej pracowałam w Instytucie Psychologii Zdrowia w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia". Obecnie (od 2005r) pracuję w Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ul Sobieskiego w Warszawie. Mocno wierzę w potencjał i mocne strony każdego człowieka aby mógł on prowadzić szczęśliwe życie. Pomagam w rozbudzeniu tych zasobów! Pomagam, poszukując rozwiązań m.in. w następujących obszarach:
 -brak wiary w siebie - problemy w kontrolowaniu czy wyrażaniu emocji - stany depresyjne - problemy w komunikacji z innymi ludźmi np: w pracy/szkole/w rodzinie - zaburzenia odżywiania (jedzenie kompulsywne, bulimia, anoreksja)
 - lęki, osamotnienie, bezsens życia - kryzysy życiowe - problemy w związkach - śmierć bliskiej osoby, strata kogoś czy czegoś ważnego np: pracy - stres w pracy, wypalenie zawodowe, mobbing, bezrobocie - niskie poczucie własnej wartości - stres, napięcie - nieśmiałość, brak asertywności - problemy rodzinne (w tym małżeńskie, wychowawcze) - ciąża, przygotowanie do porodu, bycie rodzicem - problemy z koncentracją, nadpobudliwością, nerwowością - problemy z motywacją, realizacją zadań - uzależnienia (współuzależnienie, DDA) - przemoc - lepsze poznanie siebie, wykorzystanie swojego potencjału Wierzę, że rozmowy o rozwiązaniach rodzą rozwiązania! Zapraszam do kontaktu. ajkczaja@gmail.com tel: 608-222-000 Skype: Agata Czaja-Michaud Prywatnie mężatka, mama córki i syna. Fanka roweru o każdej porze roku, ceni zdrową kuchnię i wszelkie podróże - te małe i duże :-) mniej
Kontakt
tel 608 222 000
Skype, Whatsapp
Cena
130zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom