Agnieszka Drzewiecka

Popularność: 138
Bardzo dobry coach (2)
Chcesz rozwinąć skrzydła, iść swoją drogą? Myślisz o roli lidera z zespole? A może dowodzisz już jakaś grupą i potrzebujesz wsparcia w tym zakresie? Twoja praca nie przynosi Ci satysfakcji i nie czerpiesz z niej radości. Może czas to zmienić? Kiedy czujesz, że obecna praca nic ci już nie daje i Ty nie masz już nic więcej jej do zaoferowania, to czas na proces. Czas na zbadanie swoich potrzeb i wartości. One wskażą Ci drogę. Ja będę Ci w niej towarzyszyć. Zapewniam wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji oraz zajmuję się poprawą komunikacji interpersonalnej i relacji zawodowych. Oferuję pomoc w wyborze pracy zgodnej z przekonaniami i wartościami Klienta, zapewniam wsparcie w realizacji założeń, pomysłów i celów. Prowadzę również coaching grupowy w zakresie budowania zespołu i poprawy relacji oraz realizacji wyznaczonych zadań. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia, gadżety, gry coachingowe i mentoringowe. Jako osoba z dużym doświadczeniem, prowadzę również spotkania oparte na mentoringu. Jestem członkiem ICF Polska, dyplomowanym coachem i mentorem. Posiadam wykształcenie ekonomiczne o specjalności Zarządzanie finansami firm i 22 letnie doświadczenie w HR. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Zarządzania. Interesuję się rozwojem osobistym i rozwojem kompetencji a także psychologią. Jestem zwolenniczką równowagi w pracy i życiu osobistym. Na co dzień biegam, pływam i aktywnie spędzam wolny czas. Od kilku lat morsuję. Jestem wolontariuszem Parkrun Świnoujście. Angażuję się w organizację imprez i wyjazdów sportowych, integracyjnych. W 20014 roku współorganizowałam bieg na 500 osób "10 w skali Beauforta" w Świnoujściu.
Kontakt
tel. 502 159 730
Specjalizacje
Miasta
Świnoujście, Szczecin,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Agnieszka pomogla mi przeanalizowac istotne dla mnie aspekty życia i zmobilizowała do określonego działania. Polecam Agnieszke jako uważnego słuchacza oraz osobę motywującą do działania - to inwestycja we własną przyszłość i bardziej spójne, zrównoważone życie.
29 grudnia 2018 Wiola - Coach
Bardzo dobry coach
Opinia dla Pani Agnieszki bedzie dla mnie przyjemnością, gdyz za bardzo dobrze wykonaną pracę należy się bardzo dobra opinia. Nie wierzyłam że sesje mi pomogą a jednak pokonałam swoje słabości, stałam sie silniejsza. Po każdym spotkaniu z P. Agnieszką miałam pełno nowych pomysłów i energii do działania. Tak kierowała rozmową, że sama zauważałam rozwiązania których wcześniej nie dostrzegałam. Nauczyła mnie jak wyrażać swoje uczucia i uzyskać to czego chce żeby nie urazić drugiej strony i to nie tylko w życiu zawodowym ale i prywatnym. P. Agnieszka jest bardzo otwartą i pogodą osoba. Na każdej kolejnej sesji wracała do rozwazań z poprzedniej co sprawiało, że sesje miały logiczny ciąg i byłam pewna, że traktuje mnie poważnie, pamięta nasze rozmowy. Polecam kontakt z P. Agnieszką tym którzy szukają swojej drogi lub poprostu chcą coś w życiu zmienić na lepsze. P. Agnieszko bardzo dziękuję.
17 grudnia 2018 Anna - Specjalista ds. Administracji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom