Agnieszka Drzewiecka

Popularność: 188
Bardzo dobry coach (6)
Relacje, zespół i komunikacja Bądź spełnionym liderem. Zbuduj zespół, postaw na relacje i komunikacje. W życiu i pracy lidera są ciągłe wyzwania, dążenie do celu, codzienne zmagania i niecodzienne problemy. Co zrobić by nie zwariować? Co możesz zrobić abyś mógł liczyć na zespół a zespół na Ciebie? Może warto przyjrzeć się temu. Mogę Ci w tym pomóc. Oferuję sesje coachingowe i mentoringowe. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia, gadżety, gry coachingowe i mentoringowe. Jestem akredytowanym coachem ICF, legitymuję się też dyplomem coacha i mentora. Posiadam wykształcenie ekonomiczne o specjalności Zarządzanie finansami firm i 22 letnie doświadczenie w HR. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Zarządzania. Interesuję się rozwojem osobistym i rozwojem kompetencji a także psychologią. Jestem zwolenniczką równowagi w pracy i życiu osobistym. Na co dzień biegam, pływam i aktywnie spędzam wolny czas. Od kilku lat morsuję. Bywam wolontariuszem Parkrun Świnoujście i jestem członkiem stowarzyszenia Biegacze Świnoujście. Angażuję się w organizację imprez i wyjazdów sportowych, integracyjnych. W 2014 roku współorganizowałam bieg na 500 osób "10 w skali Beauforta" w Świnoujściu.
Kontakt
tel. 502 159 730
Specjalizacje
Miasta
Świnoujście, Szczecin,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych i jednocześnie doradcą zawodowym w CEZiT w Świnoujściu. Uczestniczyłam z grupą młodzieży w warsztatach , które przygotowała Pani Agnieszka Drzewiecka. Warsztaty były super profesjonalnie przygotowane, młodzież w nich aktywnie uczestniczyła a Pani Agnieszka stworzyła bardzo przyjemna atmosferę. Uczniowie odkryli ważne dla siebie wartości, wykreowali wizję przyszłości, zdefiniowali swoje ambitne i realne do osiągnięcia cele, mieli szansę zaplanować swój pierwszy krok do niego. Zajęcia umożliwiły uczestnikom przyjrzeć się, czy ich obawy w dążeniu do celu są zasadne i czy obrana wcześniej droga jest dla nich atrakcyjna i godna poświęcenia. Razem z trenerem czyli Panią Agnieszką poszukiwali zasobów i motywacji do działania w kierunku podjęcia pracy zawodowej lub dalszej edukacji. Warsztaty były okazją do wspólnych inspiracji, a praca w grupie wspierała odważne decyzje. Polecam jak najbardziej
14 czerwca 2019 Ania - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Agnieszka to osoba profesjonalna i zawsze przygotowana do sesji. Potrafi słuchać i w punkt zadawać pytania, zaproponowane metody i zadania pomogły mi w komunikacji z innymi, a także ukierunkowały mnie w rozwoju osobistym. Z pełnym uznaniem polecam Agnieszkę jako znakomitego coacha. Agnieszko bardzo Ci dziękuję za te sesje. Pozdrawiam.
16 maja 2019 Anna - Trener
Bardzo dobry coach
Witam! Z największą przyjemnością polecam Panią Agnieszkę. Proces z Nią był doskonale poprowadzony a efekty bardzo dobre. Pani Agnieszka jest świetnym coachem z wiedzą mentorską w temacie zarządzania ludźmi. Kilkumięsięczna praca z coachem pomogła mi w rozwoju osobistym i na polu zawodowym. W końcu zaczęłam mieć czas dla siebie i swoje hobby godząc to z obowiązkami w pracy. Moje życie się uporządkowało. Bardzo dziękuję P. Agnieszko i życzę wszystkiego dobrego.
16 maja 2019 Monika - Manager handlowy
Dobry coach
Serdeczne dziękuję za koleżeński coaching na bazie gry "Podróż bohatera" poprowadzony przez Ciebie w dniu 28 grudnia 2018 roku. Interaktywny sposób pracy nad celem uruchomił myśl o jego realizacji. Świetny również dobór lokalizacji do pracy, z jednej strony sprzyjał koleżeńskim relacją z drugiej nastrajał do refleksji.
29 marca 2019 Karolina Flacht - psychoterapeuta uzależnień
Bardzo dobry coach
Agnieszka pomogla mi przeanalizowac istotne dla mnie aspekty życia i zmobilizowała do określonego działania. Polecam Agnieszke jako uważnego słuchacza oraz osobę motywującą do działania - to inwestycja we własną przyszłość i bardziej spójne, zrównoważone życie.
29 grudnia 2018 Wiola - Coach
Bardzo dobry coach
Opinia dla Pani Agnieszki bedzie dla mnie przyjemnością, gdyz za bardzo dobrze wykonaną pracę należy się bardzo dobra opinia. Nie wierzyłam że sesje mi pomogą a jednak pokonałam swoje słabości, stałam sie silniejsza. Po każdym spotkaniu z P. Agnieszką miałam pełno nowych pomysłów i energii do działania. Tak kierowała rozmową, że sama zauważałam rozwiązania których wcześniej nie dostrzegałam. Nauczyła mnie jak wyrażać swoje uczucia i uzyskać to czego chce żeby nie urazić drugiej strony i to nie tylko w życiu zawodowym ale i prywatnym. P. Agnieszka jest bardzo otwartą i pogodą osoba. Na każdej kolejnej sesji wracała do rozwazań z poprzedniej co sprawiało, że sesje miały logiczny ciąg i byłam pewna, że traktuje mnie poważnie, pamięta nasze rozmowy. Polecam kontakt z P. Agnieszką tym którzy szukają swojej drogi lub poprostu chcą coś w życiu zmienić na lepsze. P. Agnieszko bardzo dziękuję.
17 grudnia 2018 Anna - Specjalista ds. Administracji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom