Agnieszka Menet

Popularność: 427
Bardzo dobry coach (2)
Z kim chętnie pracuję i komu pomagam: - liderom i menedżerom (nie tylko w biznesie) - wspieram ich w budowaniu zespołów i radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami przywództwa - tym, którzy szukają drogi realizacji swoich marzeń i planów, nie wiedząc jaki obrać kierunek - tym, którzy potrzebują odwagi do podjęcia decyzji i wprowadzenia zmian w swoim życiu, zawodowych lub osobistych, - chcą rozwijać swoją kreatywność, odkryć swój potencjał i zasoby - poszukują prostych rozwiązań codziennych kłopotów, np. w zarządzaniu swoją energią, czasem. Ukończyłam studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia Executive MBA w Wyższej Szkole Zarządzania POU w Warszawie, które to kierunki stały się dla mnie wsparciem w roli menedżera i w pracy z menedżerami. Ponadto ukończyłam I stopień Szkoły Counsellingu Gestalt w Krakowie, a przede wszystkim akredytowaną przez ICF Szkołę Coachingu „CoachWise ” w Warszawie. Pracuję w oparciu o metodologię CoachWise™, będącą programem opracowanym przez konsultantów CoachWise.Org - międzynarodowego aliansu szkół coachingu oraz firm coachingowych. Korzystam także z innych technik i narzędzi: wizualizacji, metafory, elementów arteterapii, pracy z przekonaniami i wartościami, Racjonalnej Terapii Zachowania (I st.) Zapraszam na bezpłatną konsultację, podczas której możesz sprawdzić jak pracuję i jak mogę Cię wesprzeć.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam współpracę z Agnieszką. Jej świetne techniki coachingowe i profesjonalizm sprawiły, że na każdym naszym spotkaniu dochodziłem do zdumiewających wniosków, które sukcesywnie przybliżały mnie do założonego na samym początku celu. Tak jak Agnieszka zapowiedziała - największe zmiany w moim życiu zachodziły jednak pomiędzy naszymi spotkaniami - do dziś nie wiem skąd ona to wiedziała :) Efekt tego był taki, że osiągnąłem założony cel szybciej, niż się tego spodziewałem i dziś jestem w zupełnie innym miejscu, niż kiedyś! Jeszcze raz dziękuję Ci za to Coachu!
12 marca 2015 Tomasz - Specjalista ds. HR
Bardzo dobry coach
1 rok - 2 awanse - to efekt mojej pracy z Agnieszką. Podczas naszych spotkań, jej profesjonalizm, umiejętności i błyskotliwie wnikliwe pytania pomagały mi w gąszczu życiowych i zawodowych niuansów wytyczyć drogę, którą mogłem iść do przodu. Każde spotkanie opuszczałem z konkretnym planem działania i praktycznymi narzędziami, które przybliżały mnie do osiągnięcia obranych celów. Efekty mówią same za siebie. Współpracę z Agnieszką polecam każdemu, kto poważnie traktuje swoją karierę i rozwój osobisty.
3 marca 2015 Marcin - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj