Agnieszka Sikorski

Popularność: 245
Bardzo dobry coach (9)
Jestem Coachem, który wierzy w ludzi. Wierze że, Ty posiadasz w sobie wszystko żeby być szcześliwą i spełnioną osobą. Najbliższe mi jest holistyczne podejście do pracy z drugim Człowiekiem. Podchodze do każdej Osoby bardzo indywidualnie i dobieram odpowiednie techniki Coachingowe dostosowane do sytuacji celu/problemu z jakim ktoś do mnie przychodzi. Pomagam Ludziom odnaleść i odkryć siebie, swoje wartosci, priorytety. Uwielbiam prace z ludzmi, uważam że praca Coacha również wzbogaca mnie jako człowieka, moi Klienci sa dla mnie czesto żródłem inspiracji i radości z bycia z innym człowiekiem. Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej, Coachem i Trenerem oraz Managerem. Przez dziesięć lat trenowałam, zarządzałam, motywowałam oraz szkoliłam zespoły pracownicze w wiodącej organizacji finansowej w Polsce. Jako coach pracuję zgodnie ze standardami ICF. Ukończyła Warszawską Szkołę Coachów w firmie Grupa Set. Posiadam Certyfikat IES International Education Sociaty London. W pracy Coachingowej korzystam z Kart Simply City, Kart archetypów oraz kart Dixit. W pracy wykorzystuje również techniki relaksacji. Zapraszam na Life Coaching, Biznes Coaching, Coaching dla Par oraz Coaching dla osób szukających pracy. Pierwsza sesja informacyjna - Bezpłatna – 30-60 minut. Na tej sesji poznajemy się, omawiamy warunki współpracy, robimy bardzo krótką sesje coachingową. Kolejne sesje – 100 zł/h, możesz sie targować ,jako trener sprzedaży zachęcam - warto :) sprawdź bo Jestem elastyczna ;) Robię Coachingi bo lubię i lubię pomagać, motywować i rozwijać Ludzi :) Zapraszam również serdecznie na kanał na You Tube, który prowadzę z moim Mężem. https://www.youtube.com/channel/UCMa4n0Ra5vKPI_xq9SJ2Jnw?view_as=subscriber Zapraszam serdecznie do współpracy :)
Kontakt
Telefon 791002430
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
MIałem okazję poznać Agnieszkę,To bardzo ciepła dobra osoba pomocna, z dużym poczuciem humoru empatią i podejściem do ludzi. Jest człowiekiem o wielkim sercu i inteligencji. Potrafi słuchać i zawsze dobiera rozwiązanie do sytuacji jaką przedstawia osoba potrzebująca rady bądź pomocy. Szczerze polecam jako coacha jak i człowieka.
24 lipca 2019 Przemysław - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Miałam okazję poznać Agnieszkę na szkoleniu,a później korzystać z jej sesji couchingowych. To pozytywna ,pełna zapału kobieta która swoim podejściem zaraża pozytywnym podejściem....przeprowadzone z nią sesję pozwoliły mi na spojrzenie z innej perspektywy na dotychczasowe sprawy....dziekuje za pomoc i polecam z całego serca .
4 lipca 2019 Małgorzata - Doradca klienta
Bardzo dobry coach
Agnieszka to przede wszystkim wspaniały człowiek! Ciepła, pełna empatii, wyważona kobieta. Wzbudza zaufanie. Motywuje i zaraża pozytywną energią. Pierwsze z nią spotkanie rodzi potrzebę następnego. I następnego. Polecam szczerze!
24 czerwca 2019 Monika - Instruktor nauki jazdy
Bardzo dobry coach
Spotkałam Agnieszkę w trudnym dla mnie zawodowo momencie, pomogła mi nie stracić wiary, patrzeć pozytywnie w przyszłość. Profesjonalna podczas naszych spotkań, konsekwentna w dochodzeniu do celu, prowadzi spotkania w przyjemnej atmosferze.
4 czerwca 2019 Magda - DYREKTOR
Bardzo dobry coach
Agnieszka to przesympatyczna i ciepła osoba . Jej empatia i normalne podejście do ludzi sprawia, że w jej obecności czujesz się swobodnie i komfortowo :) sesja coachingowa sprawiła, że na niektóre sprawy patrzę inaczej ... Aga zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Cieszę się ze spotkania i jestem zaskoczona ile może dać konstruktywna rozmowa:) Gorąco polecam każdemu !!!!!
4 czerwca 2019 Ola - Pedagog
Bardzo dobry coach
Dzień dobry Państwu, znam Agnieszkę już jakiś czas, po raz pierwszy spotkaliśmy się na szkoleniu i tam lepiej poznaliśmy. Jest bardzo ciepłą osobą, szalenie wrażliwa i rewelacyjna oraz profesjonalna, jako coach! Korzystałem z Jej pomocy - coachingu - było super!!! Umie motywować ludzi. Polecam Agnieszkę, jako coacha - Wszystkim!!!
30 maja 2019 Radosław - Animator/przewodnik
Bardzo dobry coach
Altruistka, nastawiona by pomagać innym, pewna siebie osoba, która dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu, przede wszystkim dla swoich podopiecznych, ale i dla siebie, aby wciąż się rozwijać i kształcić. By móc pomagać innym. Godny polecenia fachowiec. Polecam gorąco
28 maja 2019 Dagmara - Księgowa
Bardzo dobry coach
Człowiek nastawiony na dobro i osiągnięcie celu człowieka. Przyjemna, ale i konsekwentna, nie pozwala uciekać od siebie samego i od procesu. Ja osiągnęłam swój cel, udało się z pomocą Agnieszki. I ciągle sama się uczy i doskonali.
28 maja 2019 Joanna - HR BP
Bardzo dobry coach
Przemiła, ciepła Pani. Mimo mego sceptycyzmu w temacie, pomogła mi odnaleźć sporą cząstke siebie. Miało to bezpośredni pozytywny wpływ na me działania w tym kariere zawodową. Z pewnością spotkam się z Panią Agnieszką jeszcze nie jeden raz.
28 maja 2019 Maciej - Artysta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj