Agnieszka Sochar

Popularność: 604
Bardzo dobry coach (3)
Podsumowanie zawodowe Psycholog. Certyfikowany trener biznesu (DTI (dawniej Firma 2000). Terapeuta II stopnia pracujący w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, w swych założeniach bardzo bliskiej coachingowi. Absolwentka Coachingu w działaniu, grupy rozwojowej „Kochaj siebie. Kochaj jego. Kochaj mądrze”, obecnie Coaching SWPS. Właścicielka firmy terapeutyczno-szkoleniowej Alter Via. W swojej pracy łączy wiedzę psychologiczną, psychoterapeutyczną, coachingową z doświadczeniem trenerskim. Zawodowo od zawsze związana z pomaganiem i rozwijaniem ludzi, zarówno jako psycholog, coach czy trener. W swojej pracy wyznaje zasady: Jeżeli coś działa – rób tego więcej. Jeżeli nie działa – nie rób tego, rób coś innego.
Kontakt
agnieszka@dobranapara.com
tel. 502 819 549
Skype dobrana.para
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Panią Agnieszkę, ponieważ to bardzo dobry coach. Podchodzi do swojej pracy profesjonalnie i posiada dużą wiedzę. Dużo zaletą pracy z Panią Agnieszką jest to że bardzo szybko potrafi zbudować atmosferę zaufania, którą sprzyja pracy nawet nad bardzo trudnymi tematami. To co cechuje Panią Agnieszkę to empatia, wrażliwość i mocno wyczuwalne - chęć pomocy innym.
21 kwietnia 2014 Emilia - Specjalista
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Agnieszką trzy miesiące. Z zagubione, niepewnej tego , czego chcę dziewczynki stałam się silną, pewną swojej wartości kobietą. Poszłam na spotkanie ,ponieważ miałam problemy z facetem. Zaczęłyśmy nie od faceta, ale ode mnie. I to było najważniejsze. Agnieszka zadaje trudne pytania, czeka na odpowiedź. Jest ciepła, empatyczna ale jednocześnie bardzo profesjonalna. Serdecznie polecam.
20 luty 2014 Anna - Księgowa
Bardzo dobry coach
Agnieszka to doskonały coach i psycholog. Cechuje ją wyrozumiałość, otwartość, bezstronność. Nasze spotkania każdorazowo okazywały się owocne. Cenię ją za wiedzę, doświadczenie i zwykłą - niezwykłą mądrość życiową.
17 luty 2014 Kasia - Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom