Agnieszka Zawiślak

Popularność: 497
Bardzo dobry coach (6)
Jestem certyfikowanym coachem (w drodze do uzyskania akredytacji ICF), pedagogiem, fascynatką i trenerem edukacji międzykulturowej, wielbicielką edukacji pozaformalnej. Ściśle współpracuję z III sektorem, w którym od 8 lat realizuję międzynarodowe szkolenia na temat kreatywnych metod pracy z młodzieżą, aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, praw człowieka, komunikacji międzykulturowej, oraz promocji dorobku kultury polskiej. Wierzę, że coaching to metoda pozwalająca w pełni rozwinąć potencjał każdego człowieka, przy zachowaniu spójności z jego wartościami. Myślę, że nawet mała zmiana, może przynieść duże efekty, a właściwe wytyczenie celów i konsekwencja w ich realizacji doprowadza do upragnionych rezultatów. Wszystko, czego potrzebujesz, aby być szczęśliwym, osiągnąć sukces, kochać i być kochanym, rozwijać i spełniać się w każdej dziedzinie życia jest już w Tobie. A coaching jest wyjątkowym sposobem, żeby do tego dotrzeć.
Kontakt
mailowo: coachingmamoc@gmail.com
telefonicznie: +48667637321
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Zabrze, Piekary Śląskie,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Przede wszystkim Agnieszka potrafi wytworzyć poczucie bezpieczeństwa, przestrzeń do myślenia dla swojego klienta a później pobudzić chęć podjęcia ryzyka, zrobienia czegoś nowego, zbadania nowych alternatyw.. myślę, że o to chodzi by klient osiągnął swój cel, jak najbardziej polecam !
13 marca 2015 Kasia - psycholog
Bardzo dobry coach
Agnieszka ma wszystko co powinien mieć dobry coach aby klient mógł dojść tam gdzie chce. Dzięki współpracy z Agnieszką dużo dowiedziałam się o sobie, a to dało mi moc aby iść dalej. Wielkie dzięki Aga.
7 marca 2015 Justyna - Księgowa
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Agnieszka pomaga wytyczyć drogę rozwoju, celnie naprowadza na skuteczne rozwiązania. Człowiek czuje się słuchany, a jego wątpliwości i problemy są ważne. Polecam, bo warto pracować z takim coachem!
2 marca 2015 Paulina - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Świetny coach! Fajna, pozytywna kobieta. Inspiruje do zmiany. Podczas pracy czułam się wysłuchana i zrozumiana. Zadaje bardzo trafne pytania. Zdecydowanie zna się na swojej pracy. Serdecznie polecam!
1 marca 2015 Maria - pedagog
Bardzo dobry coach
Rzetelnie i kompetentnie - umiejętność słuchania na 5+! Duże doświadczenie oraz spora wiedza z zakresu aktywizowania młodzieży i dorosłych. Zna i rozumie problemy współczesnych 20, 30 latków. Wie jak motywować do twórczego myślenia !!
1 marca 2015 Basia - Asystent ds. wsparcia technicznego
Bardzo dobry coach
Pełny profesjonalizm. Słucha, naprowadza, "zmusza" do wymyślania, inicjowania i podejmowania samodzielnych kroków. Pracuje na oryginalnych i pobudzających kreatywność metodach. Sesje coachingowe, uwieńczone sukcesem zawodowym, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
1 marca 2015 Anna - dyrektor/nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj