Aneta Kobylewska

Popularność: 291
Bardzo dobry coach (6)
Jestem przekonana, że zadaniem każdego człowieka jest poznanie i odkrycie samego siebie. Każdy z nas ma do odbycia wewnętrzną Podróż. Decyzja o jej rozpoczęciu należy do Ciebie. Rozpocznij ze mną swoją wewnętrzną Podróż!
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Chorzów, Bytom,
Coaching przez Skype: Tak
mój autorski blog:
/kobiecykod.wordpress.com/
Specjalność
Life coaching, coaching Anty-kariery, coaching Rodzicielski, coaching Partnerski

Opinie

Bardzo dobry coach
Przede wszystkim cenię profesjonalizm i serce Anety. W moim odczuciu jest to baza pod każde spotkanie, które było rozwijające, odkrywcze. Po każdej sesji wychodziłam z większym zrozumieniem samej siebie i poczuciem, że moje życie zmienia się na lepsze. Bardzo podobał mi się sposób w jaki Coachuje Aneta - czułam partnerkę, która mnie prowadzi i uczy samodzielnie myśleć. Aneta dała mi również narzędzia, z którymi pracuję sama, na co dzień po zakończeniu serii Coachingowej. Polecam.
1 luty 2017 Izabela Damek -
Bardzo dobry coach
Aneta bardzo profesjonalnie podchodzi do każdej sesji, jest zawsze przygotowana i zorientowana w temacie, mimo, że nasze spotykania nie odbywają się regularnie i zwykle są między nimi spore odstępy czasowe. Podsuwa dużo interesującej literatury, "czuwa" nad postępami, dba także o komfort i atmosferę podczas spotkań. W moim odczuciu właściwie rozumie rolę coacha, nie próbuje "terapeutyzować" ani podsuwać gotowych rozwiązań. Jest osobą bardzo przyjazną w kontakcie, a jednocześnie ma jasno określone zasady współpracy i postępuje zgodnie z ugruntowanymi wartościami. Na każdym kroku widać, że jest zaangażowana w swoją pracę i nieustannie się rozwija. Chętnie dzieli się wiedzą, którą dysponuje, jednak czyni to w sposób, który nie przytłacza - dobiera przekazywane informacje zgodnie z potrzebami oraz celem coachingowym. Wiele wyniosłam ze wspólnych spotkań, za które jestem niezmiernie wdzięczna. Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z Anetą każdemu, kto ma ochotę na zwiedzanie swego wnętrza z podróżnikiem :).
12 stycznia 2017 Ania - lektor języka angielskiego, tłumacz
Bardzo dobry coach
Super atmosfera, profesjonalne podejście do sesji, jasne i partnerskie zasady. Spotkania z Anetą pomogły mi "ruszyć z miejsca" i zacząć działać. Wielokrotnie obiecywałem sobie że zrobię tak wiele rzeczy, niestety zawsze kończyło się na obietnicach. Spotkania z Anetą pozwoliły mi na uporządkowanie swoich priorytetów i dzięki kilku prostym zasadom i regularnym spotkaniom zacząłem działać i spełniać swoje plany. Świetna osoba, świetny coach i świetny "przewodnik" :). Polecam każdemu.
14 grudnia 2016 Konrad - Przedstawiciel handlowy 3M POLAND
Bardzo dobry coach
Mam szczęście, że spotkałam Ją w mojej podróży. Ona wie, że znam drogę (i mam mapę) i wie też, że są momenty w życiu, kiedy o tym... zapominam, nie wierzę. Dlatego bardzo doceniam, że wciąż mnie zaskakuje jakimś nowym, rozwijającym ćwiczeniem: takim, którego w danej sytuacji życiowej i w danym momencie potrzebuję. Trudna decyzja? Rozmawiamy, zadaje mi pytania, które ułatwiają spojrzenie z dystansu i z wielu perspektyw na tę samą sytuację. Po prostu konkret, esencja. Czuję i wiem, że znów "rosną mi skrzydła". Aneta ma fenomenalną pamięć do szczegółów i przywoływania ich w kluczowych momentach. Imponuje mi jej wiedza i umiejętności.
13 grudnia 2016 Ewa - http://www.akcja-empatia.pl/our-donators/ewa-waszu
Bardzo dobry coach
Aneta jest miła i swobodna, dba o dobrą atmosferę spotkań, w której łatwo się otworzyć, a zarazem o to, aby odbywała się na nich praca nad sobą, a nie towarzyskie pogawędki. Ma wiedzę psychologiczną i filozoficzną, jest zaangażowana i pełna pasji. Nie patrzy kurczowo na zegarek. Polecam!
12 grudnia 2016 Weronika - Redaktorka, dziennikarka, pisarka
Bardzo dobry coach
Miałem przez rok spotkania coachingowe z Anetą Kobylewską i z całą pewnością poleciłbym każdemu chętnemu spotkania właśnie z Anetą. Podczas coachingu dużo dowiedziałem, się na swój temat a sposób prowadzonych spotkań doprowadził mnie do tego momentu w którym jestem, a jestem przekonany, że bez "pomocy", Anety nie byłbym tu gdzie jestem. Na pewno wiele mi one dały i polecam każdemu spotkania coachingowe z Anetą Kobylewską. Wielki podziw wobec umiejętności i kompetencji Anety.
11 grudnia 2016 Tomasz - Trener Pracy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj