Aneta Matyjaszek

Popularność: 91
Bardzo dobry coach (5)
Jestem coachem od wypalenia zawodowego. Jeśli chcesz odczuwać więcej satysfakcji z pracy, lepiej radzić sobie w stresujących sytuacjach, realizować zamierzone cele - zapraszam. Od ponad 20 lat wspieram innych w rozwoju osobistym i zawodowym, stale podnosząc swoje kwalifikacje i kompetencje. Napisałam ebooka "Jak zmienić pracę i zacząć żyć". Prowadzę też blog o tej samej nazwie. Praktyczne rozwiązania i konkrety - na tym się koncentruję, pracując z klientami. Jeśli potrzebujesz towarzysza w procesie zmiany, zapraszam Cię do skorzystania z indywidualnego coachingu i warsztatów (również on-line). Pierwsza, wstępna konsultacja jest BEZPŁATNA.
Kontakt
Preferuję kontakt mailowy.
Adres dostępny na mojej stronie: www.anetamatyjaszek.com

Specjalizacje
Miasta
Lębork, Koszalin, Słupsk, Chojnice, Ustka, Bytów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Potrzebowałam zmiany w życiu, ale nie wiedziałam od czego zacząć. Zgłosiłam się na sesję do Anety, z nadzieją, że pomoże mi zdefiniować moje problemy. Podczas spotkania czułam się bardzo bezpiecznie . Aneta potrafi stworzyć odpowiedni nastrój do szczerej rozmowy o trudnych sprawach. Posiada również niezwykłą lekkość prowadzenia rozmowy; zadaje właściwe pytania, we właściwym czasie. Rezultaty spotkania przekroczyły moje oczekiwania. Podjęłam decyzje, z którymi mierzyłam się bardzo długi czas. Aneta, bardzo Ci dziękuję!
23 luty 2020 Katarzyna - zawód wolny
Bardzo dobry coach
Aneta jest profesjonalistką w każdym calu. Jest bardzo życzliwa, nastawiona na pomoc klientowi w rozwiązaniu jego problemów. Aneta pomaga zrozumieć problem, czasem spojrzeć na coś z innej strony, oferując przy tym praktyczne rozwiązania. Cały proces dzieje się w atmosferze bycia zrozumianym i szanowanym. Polecam wszystkim, którzy chcą usprawnić swoje życie.
13 luty 2020 Magda - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Od Pani Anety zaczęły się wszystkie zmiany w moim życiu i ścieżka rozwoju.Polecam całym przekonaniem o jej profesjonalizmie,wiedzy i mądrości życiowej.Do dziś wspominam jej ciepłe i jednocześnie stanowcze podejście do klienta.
12 luty 2020 Iwona - Doradca Handlowy
Bardzo dobry coach
Anetę Matyjaszek polecam wszystkim, którzy poszukują odpowiedzi. Ten coach wnikliwie i bez taryfy ulgowej prowadzi do celu. Sprawdziłem osobiście rozważając kierunek mojej dalszej kariery. Polecam raz jeszcze.
30 stycznia 2020 Maciej - manager
Bardzo dobry coach
Od Anety nie otrzymacie recepty, jak żyć, jak być dobrym człowiekiem, nie dowiedzie się czego pragniecie i dokąd zmierza wasza kariera. Od Anety otrzymacie coś więcej, Ona da wam swój Głos, który pytając stanie się w waszych sercach i umysłach narzędziem, by w pocie czoła móc drążyć we własnej skale w poszukiwaniu odpowiedzi na te wszystkie pytania. Dzięki temu kierunek waszych poszukiwań będzie odzwierciedleniem waszych pragnień. Odkryjecie własne ja. Jeśli szukacie prawdziwego diamentu wśród coachów z całego serca polecam Wam Anetę Matyjaszek, Ona sprawi, że dowiecie się dokąd chcecie iść i kim zawsze chcieliście być.
30 stycznia 2020 Kinga - Mama
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj