Anna Koprowska

Popularność: 232
Bardzo dobry coach (10)
Jestem certyfikowanym Coachem Kariery i Trenerem Biznesu. Kształciłam się w Grupie TROP, renomowanej szkole coachów i trenerów biznesu w Warszawie. Jako Coach Zmiany Zawodowej pomagam kobietom pracującym na etacie, w korporacji, które są niezadowolone ze swojej obecnej pracy, odnaleźć właściwy pomysł zawodowy na siebie lub na biznes, oparty na ich potencjale, który da im satysfakcję oraz poczucie sensu. Wspieram w zmianie zawodowej mentalnie oraz merytorycznie, zarówno w indywidualnym programie coachingowo-mentoringowym na Skype/Messenger. Więcej informacji na temat tego kim jestem oraz jak mogę Ci pomóc, znajdziesz na stronie: http://SpelnijSieZawodowo.pl/.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu w formie mailowej oraz telefonicznej.

Jeśli jesteś, ciekawa jak mogę Ci pomóc spełnić się w Twojej pracy w moim indywidualnym programie coachingowym, zapisz się na Bezpłatną Konsultację na Skype/Messenger na mojej stronie www.SpelnijSieZawodowo.pl.
Konsultacja nie zobowiązuje do dalszej współpracy.
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Dobry coach
Po 10 latach pracy w tej samej firmie, na tym samym stanowisku, poczułam że już nie chcę tego dalej robić i straciło to dla mnie znaczenie jakie miało kilka lat wcześniej. Ponad rok dojżewałąm do myśli, że trzeba coś zmienić. Kiedy już dojarzałąm do zmiany, nie wiedziałą czego chcę w zamian. To uczucie męczyło mnie kilka miesięcy. Wtedy znalazłam ogłoszenie o organizowanych przez Anię warsztatach - już po nich zaczełąm dostrzegać możliwe kierunki dalszej drogi. Zdecydowałam się na coaching u Ani. Co prawda odbyłam tylko trzy spotkania, gdyż już określiłąm nowy kurs, ale były one neizwykle owone i potrzebne. Przypomniałąm sobie swoje wartości, dostrzegłam blokujące mnie przekonania oraz dowiedziałąm się ile pozytywnych rzeczy myślą o nei osoby z mojego otoczenia. Poukładałam na nowo swoje cele i uporządkowałam mój wewnętrzny chaos :) Polecam Anię z całego serca!
3 stycznia 2019 Dorota - specjalista ds ochrony środowiska
Bardzo dobry coach
Coaching z Anią to kilka miesięcy momentami nawet ciężkiej, ale bardzo owocnej pracy. Dzięki tym spotkaniom nareszcie wsłuchałam się w siebie i poznałam swoje potrzeby. Przedtem nie zdawałam sobie sprawy z ilości zasobów, które mam wokół siebie, nie wiedziałam też jak mogę je wykorzystać. Teraz to się zmieniło, podjęłam jedną z ważniejszych decyzji w moim życiu - porzuciłam pracę, która bardzo mnie męczyła i stwarzała duży dyskomfort psychiczny. Obecnie pewna siebie i doskonale przygotowana pod względem merytorycznym wkraczam na rynek pracy i poszukuję nowego zajęcia. Ania jest jak dobra przyjaciółka, jak zasłużysz to pochwali, ale jak trzeba to zada bardzo trudne pytania, które otworzą Ci oczy. Polecam każdemu kto chce porządnie nad sobą popracować i wreszcie zmienić swoje życie na lepsze.
12 września 2018 Dorota - Specjalistka ds. logistyki
Bardzo dobry coach
Przed warsztatem zastanawiałam się czy nadal powinnam iść obecną drogą zawodową. Po spotkaniu zrozumiałam, że niczego nie można przyspieszyć, należy poznać samego siebie, swoje moce strony i dopiero potem zadecydować, czy zmiana jest potrzebna. Postawa Ani, brak dystansu i uważne słuchanie, sprawia że uczestnik warsztatów czuje się ważny, szanowany i wie, że może liczyć na zrozumienie ze strony Ani. W takiej miłej atmosferze, nikt nie czuje się skrępowany, najlepiej się rozmawia i dochodzi do sedna sprawy. Po warsztatach jestem bardzo dobrze nastawiona na zmianę i czuję, że zrobiłam pierwszy mały, ale znaczący dla mnie krok. Jeżeli ktoś nie jest przekonany, czy warsztaty tego typu mają sens, to od razu mówię, że mają. Poszerzenie horyzontów oraz inspiracja, jaka płynie z tych warsztatów jest wartością bezcenną. Szczerze polecam warsztat prowadzony przez Anię, nie tylko osobom, które są przekonane o tym, że potrzebują zmiany, ale także osobom na zakręcie życiowym i zawodowym, które nie do końca wiedzą czego chcą i co dzieje się w ich życiu.
8 grudnia 2017 Edyta - Asystentka prawna
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na program coachingowy u Ani, ponieważ moje obecne obowiązki zawodowe już mi się znudziły, poza tym zaczynam mieć trudności w znalezieniu pracy z powodu wieku. Chciałam odkryć nowy pomysł na siebie, poszukać inspiracji. Po programie uświadomiłam sobie własną wartość, zasoby, potencjał, zalety, także zobaczyłam, jak widzą mnie inni. Ponadto, nauczyłam się nowych sposobów szukania pracy i tego, jak weryfikować moje pomysły na siebie. Pomogła mi pozytywna postawa Anny, która przełamywała moje negatywne spojrzenie na niektóre sprawy. Jej uwagi były obiektywne i trafiające w sedno. Podobała mi się możliwość omówienia z coachem moich wątpliwości i uzyskania innego, pozytywnego spojrzenia na nie oraz motywacji do działania. Polecam program coachingowy Ani Koprowskiej.
7 grudnia 2017 Agnieszka - Kierownik Biura
Bardzo dobry coach
Od dawna zastanawiałam się nad jakąś zmianą w swoim życiu zawodowym, szukałam pomysłu na siebie, a jednocześnie bałam się tych zmian. Długo też zastanawiałam się nad Coachingiem, czy to będzie coś dla mnie, jak to będzie wyglądało i czy coś mi to da? Nie zawiodłam się, bo pod profesjonalnym kierownictwem Ani, podczas trzech miesięcy pracy, mogłam rozważyć różne opcje i kierunki w zakresie mojej przyszłości (nie tylko zawodowej). Doprowadziło mnie to do wniosków, dzięki którym poczułam spokój i nakreśliłam swój plan na siebie. Coaching, poprzez szereg ćwiczeń i trafnych pytań, pozwolił mi na zastanowienie się nad sobą, nad moimi wartościami, nad tym, czego pragnę oraz jakie mam możliwości, zarówno w zakresie realizacji moich zawodowych ambicji, jak również w zakresie moich pasji i tego, co lubię robić. Pozwolił mi także dostrzec mój potencjał i mocne strony. Czuję się silniejsza i chcę dążyć do harmonii w swoim życiu. To kolejny etap na mojej drodze, ale Coaching pomógł mi w nim wystartować. Dziękuję Aniu!
31 sierpnia 2017 Ewelina - analityk finansowy
Bardzo dobry coach
Długo dojrzewałam do decyzji o zmianie pracy i dziś mogę powiedzieć, że podjęcie coachingu przed powrotem z urlopu macierzyńskiego było bardzo dobrym pomysłem. Spotkania z Anną dodały mi pewności siebie, pozwoliły na nowo odkryć swoje mocne strony i kompetencje, odnaleźć siebie. Po ponad 10 latach pracy na jednym stanowisku, w 2 firmach, postawiłam na zmianę. Nasze wspólne ćwiczenia pozwoliły mi nadać mojemu pragnieniu zmiany konkretny kierunek, który wyraża się w nowym stanowisku pracy, w nowej firmie. Zdobyłam wymarzoną pracę i mam poczucie, że sama kieruję swoim życiem, w stronę, która mi odpowiada. Wszystkim stojącym na zawodowym rozdrożu polecam spotkania z Anną Koprowską - bo warto :)
27 kwietnia 2017 Ada - Specjalista ds relacji z klientem
Bardzo dobry coach
Przed programem coachingowym zastanawiałam się, czy ten program naprawdę coś wniesie w moje życie i w moją przemianę zawodową. Po coachingu doszłam do wniosku, że każdy powinien go przejść, bo to inwestycja w siebie i ten nakład pracy, który włożysz we własny rozwój i zmianę, zaprocentuje.  Po programie coachingowym wiem, że praca z coachem jest bardzo mobilizująca do pracy nad sobą i do działania. Spojrzałam też na siebie z innej strony. Uświadomiłam sobie, że mam gamę różnych cech i umiejętności, które czynią mnie wyjątkowym człowiekiem. Nauczyłam się wyznaczać swoje cele zawodowe i poznałam ograniczające mnie przekonania i lęki, nad którymi pracuję. Już podczas coachingu zauważyłam, że jestem spokojniejsza i umiem wsłuchać się w samą siebie. Coaching zdecydowanie przybliżył mnie do mojej zmiany zawodowej. Polecam indywidualny program coachingowy Ani Koprowskiej.
20 grudnia 2016 Agnieszka - Obecnie młoda mama
Bardzo dobry coach
Po indywidualnym programie coachingowym z Anią, przede wszystkim uświadomiłam sobie, jaką mam misję do spełnienia w życiu :-) Coaching uświadomił mi, że uszczęśliwiam ludzi, daję im radość i ich inspiruję. Cieszę się też z tego, że znalazłam mój cel i nowy kierunek zawodowy, w którym chcę iść. Wiem, że będzie on ewaluował, ale teraz jestem w 100% pewna co mnie kręci i co chcę dalej robić. Ponadto wzrosło moje poczucie własnej wartości. Na kolejne sesje czekałam z wielką radością. Wartościowe były dla mnie prace domowe pomiędzy sesjami, które chętnie odrabiałam, bo były trafione i urozmaicone. Podczas spotkań, Ania nie tylko pytała i słuchała, ale też dawała mi wskazówki, co jeszcze warto zrobić i na podstawie tego stworzyłam własne narzędzia do pracy i planowania. Uważam, że coaching to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze w rozwój osobisty i zawodowy. Ta inwestycja na pewno zwróci się w postaci większej wiary we własne możliwości :-) Polecam coaching indywidualny z Anią, bo to nie tylko konkretny coach, ale też i świetna, uśmiechnięta kobieta.
30 listopada 2016 Agnieszka - Koordynator ds. Projektów Marketingowych/Specjalis
Bardzo dobry coach
Odczuwałam potrzebę zmiany swojej ścieżki zawodowej ale nie do końca wiedziałam w jaki sposób powinnam to zrobić oraz w którym kierunku dalej podążyć; właśnie dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy coacha. Już od pierwszej sesji znalazłam nić porozumienia z Anią i wiedziałam, że wybrałam słusznie. Jest coachem godnym zaufania, któremu zależy na efektywnej pracy z klientem. Dzięki przeprowadzonym rozmowom i różnorodnym ćwiczeniom dokonałam analizy swojej dotychczasowej kariery zawodowej. Uświadomiłam sobie jakie błędy popełniałam i czego powinnam unikać w przyszłości. Stałam się także bardziej świadoma swoich mocnych stron i talentów, które posiadam. A co najważniejsze odnalazłam kierunek, w którym chciałabym się dalej rozwijać, tak, aby praca była dla mnie nie tylko obowiązkiem ale i pasją. Coaching z Anią okazał się dobrą inwestycją, gdyż zmotywował mnie do dalszego działania i pomógł mi uwierzyć, że na zmianę nigdy nie jest za późno. Szczerze polecam.
27 listopada 2016 Ania - Specjalista ds. rozliczeń
Bardzo dobry coach
Na indywidualny program coachingowy Ani zgłosiłam się z potrzebą odnalezienia nowego kierunku w moim życiu zawodowym. Byłam wtedy na etapie układania kawałków puzzli, które były w rozsypce i nie wiedziałam jak z nich stworzyć obraz mojej wymarzonej pracy. Po 3ech miesiącach pracy z Anią na Skype, wszystko się ułożyło. Dzięki ciekawym i prostym ćwiczeniom mogłam lepiej poznać siebie oraz odkryć w jakim kierunku powinnam podążać. Ania pokazała mi na przykładach, jak mogę samodzielnie pracować nad sobą, nad poczuciem własnej wartości i asertywnością. Uwierzyłam, że naprawdę mogę zmienić swoją drogę zawodową. Na każde spotkanie czekałam z radością, bo rozmowa z coachem była dla mnie bardzo komfortowa i prowadzona w swobodnej atmosferze. Czułam empatię, zrozumienie mojego problemu i brak osądzania. Dzięki Ania za te wspólne trzy miesiące, za Twoje wsparcie, za te wszystkie rozmowy, to bardzo mi pomogło.
14 listopada 2016 Renata - xxx
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

JAK WYGLĄDA OPÓR PRZED DZIAŁANIEM W ZMIANIE I CO MOŻESZ Z NIM ZROBIĆ?
23 sierpnia 2017
Znasz to uczucie Oporu, kiedy masz znaleźć 20 min czasu w ciągu dnia tylko dla siebie i w tym czasie przemyśleć: Twój plan poszukiwania pomysłu (zawodowego) na siebie, popracować nad Twoimi mocnymi stronami, przeczytać książkę rozwojową, zrobić ćwiczenie, które zadałam Ci w tej grupie, zrobić plan działania zmiany, badanie zapotrzebowania na rynku, na Twoją nową pracę/biznes, albo cokolwiek, co jest Ci teraz potrzebne na Twoim etapie zmiany zawodowej?
JAK POŁĄCZYĆ OBECNĄ PRACĘ ZE ZMIANĄ ZAWODOWĄ?
23 sierpnia 2017
Jeśli masz już pomysł na siebie, na swoją przyszłą prace lub działalność, to polecam Ci zdobyć pierwsze doświadczenia w nowym zawodzie, aby przekonać się na 100%, czy jest on dla Ciebie. To wymaga od Ciebie już większego zaangażowania, działania oraz Twojego czasu.
JAK OKREŚLIĆ TEN WŁAŚCIWY POMYSŁ ZAWODOWY NA SIEBIE?
23 sierpnia 2017
Pomysł na właściwy kierunek zawodowy powinien zawierać w sobie 3 elementy jednocześnie: 1. Pasje/zainteresowania. 2. To, w czym jesteś dobra albo w czym masz talent (kompetencje). 3. To, co może przynieść Ci korzyści materialne (pieniądze
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom