Anna Kosińska

Popularność: 504
Bardzo dobry coach (4)
Jestem life coachem, trenerem rozwoju osobistego, psychologiem, akredytowanym coachem International Coach Federation (ACC), współautorką książki dla kobiet „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Jako life coach, towarzyszę kobietom, które chcą wzmocnić swoją wewnętrzną siłę, tworzyć harmonijne relacje, odnaleźć własną drogę w życiu osobistym lub zawodowym. Pomagam narzeczonym, żonom i partnerkom, dla których ważne jest współtworzenie szczęśliwego i pełnego miłości związku. W mojej pracy coacha bardzo ważne są dla mnie słowa C. Rogersa: : „Zmiana to stać się tym, kim się jest”. Sesje ze mną odbywają się we Wrocławiu. Zapraszam na sesję konsultacyjną, podczas której będziemy mogły porozmawiać o Twoich potrzebach, celach i oczekiwaniach odnośnie coachingu. Więcej na www.annakosinska.pl
Kontakt
tel.: 783358915
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Od spotkań indywidualnych z Anią oraz warsztatów „od Świadomości do miłości” minęło już trochę czasu (ponad rok). Przez ten okres powolutku wprowadzałam w życie to czego się nauczyłam „przy Ani”, czytałam też dużo książek, obserwowałam siebie i ludzi dookoła mnie, ich reakcje na to co mówię i jak mówię. Pewne rzeczy potrzebowały czasu, żeby dojrzeć, ale dziś czuję się zdecydowanie szczęśliwszą kobietą. Idę przez życie oddychając pełną piersią, jestem lepszym człowiekiem dla moich bliskich, doceniam każdą osobę którą spotykam. Nie boję się mówić o tym czego pragnę, ale też nie robię już tyle rzeczy na siłę. Rzeczy, o których marzyłam tak jakby same do mnie przychodzą. Ludzie, których chciałam poznać i z którymi chce spędzać czas sami mnie znajdują. Wszystko jakby było w większej równowadze. Nawet jeśli wydarzy się coś trudnego co zbije mnie z tropu lub przydusi do podłogi dość szybko podnoszę się i wracam do swojego stanu równowagi. Ania Kosińska była dla mnie ogromną inspiracją dla mojego rozwoju emocjonalnego i duchowego. Jest cierpliwym, nieoceniającym i wyrozumiałym towarzyszem na tej drodze.
26 czerwca 2018 Gosia - ekonomistka
Dobry coach
Anie poznałam kilka lat temu, na początku swojej drogi poszukiwania szczęścia w życiu. Dzięki niej uświadomiłam sobie bardzo ważne rzeczy, o których pamiętam i podążam codziennie. Polecam współprace.
11 marca 2018 Anna - Planista
Bardzo dobry coach
Niedawno zakończyłam sesje z Anią i mogę powiedzieć, że jestem innym człowiekiem. Nie tylko wzmocniłam swoje poczucie wartości, przynależności, mocy i sprawczości, poznałam ważne dla siebie wartości i mocne strony, ale też odkryłam pasję i podjęłam konkretne kroki, żeby przekuć ją w swój nowy zawód. Uwierzyłam, że to jest możliwe i w zasięgu ręki. Ania była czujnym i czułym przewodnikiem na tej drodze do odnajdywania siebie. Polecam coaching z nią każdemu, kto chce dowiedzieć się więcej o sobie samym, uporządkować życie i wprowadzić w nim realne zmiany. Aniu, dziękuję Ci za tę wspaniałą przygodę, za Twoją intuicję, ciepło, wsparcie i atmosferę zaufania! Prezent, który od Ciebie dostałam, mam nadzieję, zostanie już ze mną na zawsze. :)
7 maja 2017 Ewelina :) -
Bardzo dobry coach
Ania Kosińska jako coach jest uważna, troskliwa i towarzysząca, czym tworzy atmosferę otwartości i zaufania, Praca z metaforą i przestrzenią w jej towarzystwie pomogła mi spojrzeć na życie z zupełnie nieuświadomionej strony, przez co wiele spraw stało się nieoczekiwanie jasnych i wyraźnych :) Coaching z Anią to wyprawa w głąb siebie, by płynąc z intuicją i potrzebą chwili, poznać to co niby nieznane, a jednak tak znajome.
28 stycznia 2017 Paulina - Architekt
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Napełnij swój "bak" energii i jedź dalej!
12 lipca 2014
Jak dbasz o swoją energię?
Tak! Chcę, pragnę, potrzebuję, ale...
8 kwietnia 2014
Czegoś chcesz, masz jakieś pragnienie, marzenie, cel, ale...no właśnie, zawsze znajdzie się jakieś "ale"? Poczytaj o "demonie tak, ale" i jego przeciwieństwie, anielskim "tak i".
Na wszystko przychodzi właściwy czas
17 luty 2014
Słów kilka o rozwoju, jego tempie i przemianie z poczwarki w motyla.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom