Anna Maria Mikołajczyk

Popularność: 271
Bardzo dobry coach (2)
Certyfikowany Trener Biznesu i Coachingu - członek ICF, Trener Rozwoju Osobistego, Certyfikowany Praktyk NLP i NLP w biznesie, fotograf. Magister Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Swoją zawodową drogę wybrałam zgodnie z zainteresowaniami i wyższym wykształceniem. Ukończyłam również szkolenia interpersonalne w zakresie negocjacji, zarządzania zespołem, promocji sportu i sponsoringu, różnic kulturowych, komunikacji i współpracy międzynarodowej. Od 6 lat pracuje w środkach masowego przekazu (tv, radio), gdzie zajmuje się m.in. skuteczną sprzedażą profesjonalnych usług medialnych. Doradca z zakresu komunikacji z mediami i planowania kampanii reklamowych małych, średnich i dużych firm w mediach, łączącą wiedzę z doświadczeniem. Jako trener specjalizuje się w warsztatach ze sprzedaży oraz psychologii osiągania celów i komunikacji medialnej. Zapraszam na profil Akademii Biznesu na www.facebook.com/AkademiaBiznesu24
Kontakt
kancelaria@akademiabiznesu24.com

www.facebook.com/AkademiaBiznesu24
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Mało jest coachów, którzy poza pracą z klientem pozwalają na otwarcie zupełnie nowych obszarów. Znam Anię, ale szczerze ją polecam, szczególnie dla pań, które w life coachingu nie czują się dobrze pracując z mężczyznami.
28 października 2013 Robert - trener
Bardzo dobry coach
Polecam! Pani Ania z profesjonalnym podejściem przeprowadziła ze mną kilka sesji coachingowych, po których zrozumiałam ile we mnie niespozytej energii i w którym kierunku mogę się rozwijać. Bardzo dziękuje.
17 lipca 2012 Karolina - właścicielka firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom