Anna Padlo

Popularność: 44
Bardzo dobry coach (3)
Jezeli wciaz robisz to samo, nie mozesz oczekiwac innych efektow. Zmienmy cos, bo raz sie zyje. *1 godzina gratis, kazda kolejna 150 zloty * satysfakacja albo zwrot Zapraszam Anna Padlo
Kontakt
+ 48 693 040 194
+ 44 7918 787174
Specjalizacje
Miasta
Londyn, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kłótnie z partnerem były u mnie na porządku dziennym... do czasu pierwszej sesji z Anią. Czuje się jak nowo narodzona. Ania pozwoliła mi popatrzeć na mój związek z boku, okazało się, że razem z moją drugą połówką jesteśmy w samonapędzającym się kole nienawiści.... przez lata budowane złośliwości, nawyki. Teraz uczymy się siebie na nowo.... Do zobaczenia Aniu jutro na sesji. Pozdrawiam.
18 maja 2020 Magda - żona
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach - ponieważ w okresie pandemii koronawirusa przechodziłem depresje i już po pierwszej sesji Pani Ania poprawiła moje zdrowie psychiczne. Od tego czasu regularnie się spotykamy na sesjach, co daje mojej głowie spokój i za to bardzo Aniu Ci dziękuję. Polecam!
13 maja 2020 Maciej Kołacz -
Bardzo dobry coach
Ania nie dość, że jest fantastyczną, otwartą i szczerą osobą jest także wspaniałym motywatorem i cierpliwym słuchaczem. Dzięki niej spojrzałam z innej perspektywy na wiele kwestii, co pomogło mi uporządkować swoje sprawy i ułatwiło realizację celów. Z czystym sumieniem polecam wszystkim niezdecydowanym jej usługi. Nie pożałujecie!
13 marca 2020 Aleksandra - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom